60 метрів сметани• вчера в 21:31

Валентинки в школі.

Син після уроків ( 4 клас) приніс додому 5 валентинок, задоволений такий.
А донька: «а мені за 8 років так ніхто і не подарував…»
Шкода її. Не знаю чому так. Вона дуже вродлива, але самітниця якась. Подруг особливо нема. Не вміє будувати стосунки.
автор 60 метрів сметани • вчера в 22:19
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Да уж. Если б я была учителем, я бы кроме просто добровольных валентинок придумала что-то типа вытягивания имени, типа тайного валентина, чтоб все участвовали и все получили, особенно, в подростковом уязвимом возрасте, когда ’ я не красивая’, ’ меня никто не любит’, ’ мой нос/глаза/рот/уши большие/маленькие/кривые. Короче, понятно же, что в реальности, получат не все, кто-то обидится, кого то специально обидят злобной валентинкой
Так. Син перед святом переживав щоб хоч одну отримати. Бо як завжди все буде Вові( однокласник)
На наступний рік домовились, що приготуємо усім дівчатам.
котопёс• вчера в 22:21
Ответ дляЯспАкойнаЯ
У нас в классе только девочки получили Валентинки. Похоже что сами себе надарили
Не сами себе, а между собой)
Моя тоже подружкам носила, а они ей)
постою_послушаю• вчера в 22:22
Ответ дляOrganic
«А донька: «а мені за 8 років так ніхто і не подарував…»
Як ви вважаєте, дитині комфортно?
Здесь два вопроса подняла автор и один ответ на них не дашь. Без валентинок обидно, конечно. Но и ломать себя и пытаться быть душой компании если тебе не комфортно столько ежедневного внимания, тоже не правильно
Organic• вчера в 22:23
Ответ дляпостою_послушаю
А між пустельник та душа компанії проміжних варіантів немає?
постою_послушаю• вчера в 22:26
Ответ для60 метрів сметани
Їй не комфортно, це видно. Зараз ще й вік коли вона думає, що щось з нею не так. Є дівчата в класі активні і центрі уваги, вона просто осторонь завжди. Її ніхто не ображає, вона спілкується з усіма потрохи, нікого не виділяє і її також
У меня дочка такая же, автор.
Спасает многообразие коллективов, куда она ходит. Хоть в одном, да найдутся друзья. Несколько лет были страдания у нас на гимнастике, девочки знали друг друга давно, а она позже пришла в коллектив и так и не сблизились с ними, очень переживала.
Это так тяжело для мамы, я вас понимаю очень хорошо
постою_послушаю• вчера в 22:30
Ответ дляOrganic
Я думаю дочка автора как раз промежуточный вариант. К ней ходят на дни рождения, её не игнорируют в коллективе. Но ей хочется быть как душа компании, а ресурса у неё на это нет, нет той лёгкости, с которой общаются экстраверты. Моя дочь точно такая, мне это близко очень
ФруктЕщеТот• вчера в 22:36
Ответ дляпостою_послушаю
А почему ’шкода’?
Шкода, бо соціум при нагоді обрв´язково відплатить за такий ігнор.
ФруктЕщеТот• вчера в 22:38
Ответ дляСливочная пенка
Так есть лагеря , спортивные сборы и так далее , может она не знает что можно лето классно проводить у меня сыну 14 тоже , он за лето максимум 2 недели дома остальное время в разъездах, живет и ждёт каждых каникул , чтоб поехать куда-то . Может просто не знает как там классно
Таким людям дуже погано в таборах, їх напрягають люди в кімнаті, масові заходи, все, що подобається соціально активним.
постою_послушаю• вчера в 22:41
Ответ дляФруктЕщеТот
Если это осознанное решение девушки, то этим её не напугать. Типа как на этом фото )))
ФруктЕщеТот• вчера в 22:45
Ответ дляпостою_послушаю
Це не усвідомлене рішення, це вроджена риса характеру. Потреба в прийнятті колективом присутня, але можливостей налаштувати до себе колектив нема. З часом кожен адаптується як може, але період невідповідності в дитинстві і підлітковому віці може бути гострим.
IQ 80• вчера в 22:47
У нас в школі правило- або несеш валентинки ( подарунки) всьому класу, або взагалі не неси нічого. Ми завжди несемо всім дітям, мені подарували такий підхід. Інші діти також так роблять. Дитина зі школи принесла пакет із купою подарунків і валентинок
Сапай вазони• вчера в 22:48
Ответ дляIQ 80
А дитина може ще окремо від себе подарувати тому, хто дійсно подобається?
Засомневаю• вчера в 22:48
Ответ для60 метрів сметани
Чесно, не знаю, що робити. Друзів з класу запрошуємо на день народження. Гуляти нікуди не ходить. 8 клас, 14 років. Красуня, розумна, але відлюдниця.
Тю, я така сама була в школі. Успішна мама 2 дітей зараз, заміжня, подруги мені не треба, в мене часу на них просто нема. Забийте, такий тип темпераменту.
IQ 80• вчера в 23:09
Ответ дляСапай вазони
Так, може. Моя носила валентинки хлопчику і дівчинці із паралельного класу, бо вони разом граються після школи і ми недалеко живемо один від одного
Сапай вазони• вчера в 23:10
Ответ дляIQ 80
Ну тоді норм)
Тільки дітки завжди знають, коли це ’загальні’ валентинки, а коли ’особисті’.
Тобто це не врятувало б доньку автора від факту засмучення....