60 метрів сметани• 1 час назад

Валентинки в школі.

Син після уроків ( 4 клас) приніс додому 5 валентинок, задоволений такий.
А донька: «а мені за 8 років так ніхто і не подарував…»
Шкода її. Не знаю чому так. Вона дуже вродлива, але самітниця якась. Подруг особливо нема. Не вміє будувати стосунки.
Щедрик• 1 час назад
Потому что девочки сейчас более прыткие в выражении своих чувств. А мальчикам до 8 класса больше приколы интересны
Моська-слон• 1 час назад
Я б уже якось давно завернула на це увагу і спробувала допомогти дитині навчитися спілкуватися. Відвела до психолога
автор 60 метрів сметани • 1 час назад
Чесно, не знаю, що робити. Друзів з класу запрошуємо на день народження. Гуляти нікуди не ходить. 8 клас, 14 років. Красуня, розумна, але відлюдниця.
ФруктЕщеТот• 1 час назад
Шкода, але це результат соціальних скілів. Моя донька така сама: не хоче витрачати час і сили на підтримку неважливих для неї стосунків, її цікавлять пару людей, не більше.
Моська-слон• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
Чому не ходить гуляти?
Чим взагалі займається у вільний час?
ничевока• 1 час назад
Колись в подібній розмові пояснювала донці, що школа - це місце де тебе зводять з випадковими людьми. Тебе не об´єднує з ними нічого, окрім року народження і, скоріше за все, близького місця проживання. Ти не обирала цих людей в своє життя, вони просто тебе оточують. Але чим старшими ми стаємо, тим більше обростаємо своїми людьми. Ми йдемо на гурток відповідно до своїх вмінь, вступаємо в унвіверситет відповідно до своїх інтересів, відвідуємо ті чи інші заклади, події - і там вже з´являються люди, з дотичними до наших сферами інтересів, схожим ритмом життя і т.д. Лише доросле життя приносить нам людей, які залишаться там на довго і стануть близькими друзями. Школа - це тимчасовий етап з тимчасовими людьми, і мало хто заводить друзів на все життя в школі.
Allemagne• 1 час назад
У неё всё ещё впереди, пусть не расстраивается.
автор 60 метрів сметани • 1 час назад
Ответ дляМоська-слон
Чому не ходить гуляти?
Чим взагалі займається у вільний час?
Вдома. На плавання, на англійську і все. Ціле літо не виходила гуляти.
когдадеЦкие• 1 час назад
ну это жизнь и следствие ее же выбора - просто объясните ей это. Ее по сути не знают потому что человек закрытая книга, какие уж валентинки. Все валентинки еще впереди, когда станет старше и с людьми начнутся контакты ))
п.с. мой сын такой же - говорю ему именно так.
Цигарний шланг• 1 час назад
А оно ей надо? Я тоже не получала в школе валентинки, что не помешало мне встретить любимого человека во время учебы в университете, выйти за него замуж и прекрасно жить в любви и гармонии вот уже 20 лет. Обьясните дочке, что то, что в школе ей никто не дарит подарки, абсолютно ничего не значит
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
Вы смеетесь?) дети на ДР - это уже НЕ одиночка человек. Просто ей нраивтся уединение, это нормально. И не получить валентинки - тоже нормально.
Моська-слон• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
Вільний час це вільний час)
Це не англійська і плавання) це вільний час від всіх занять

Ну для мене як для мами це було б дивним, що дитина все літо вдома сидить
автор 60 метрів сметани • 1 час назад
Ответ дляничевока
Щось подібне я їй теж говорю.
Мудрі і правильні слова
Жертва интернета• 1 час назад
Я тоже закрытый человек, валентинки не получала, но и от отсутствия внимания мальчиков в итоге не страдала
Неместная Я• 1 час назад
Моїй 8 років, в другому класі. Десь тижні два тому сама вирішила і запропонувала хлопчику з класу дружити, то на день Валентина він їй прям подаруночок приніс - коробка цукерок в формі сердечок, заколки гарні, ручка, валентинка. Цікаво чи зміниться з часом характер в неї, бо зараз сама проявляє ініціативу)
постою_послушаю• 1 час назад
Ответ дляЩедрик
Вот именно. Автор, а сын ваш кому-то отослал валентинку?
автор 60 метрів сметани • 1 час назад
Ответ дляНеместная Я
Добре, що відкрита. Цікаво спостерігати за їхнім дорослішанням. Син такий щасливий і з такими емоціями ті валентинки розкладав. Каже: « Мам, навіть Каріна новенька мені подарувала!»)))
ЯспАкойнаЯ• 1 час назад
У нас в классе только девочки получили Валентинки. Похоже что сами себе надарили
постою_послушаю• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
Вы что-то слышали об интровертах, автор? Если дочке так комфортно, то не нужно пытаться насильно причинить ей добро.
автор 60 метрів сметани • 1 час назад
Ответ дляпостою_послушаю
Подарував чотири валентинки. Шкодує, що ще вчительці не підписав. Бо діти для вчительки теж робили. Вони власноруч в школі виготовляли.
постою_послушаю• 1 час назад
Ответ дляФруктЕщеТот
А почему ’шкода’?
постою_послушаю• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
Ой, ну это такое несерьёзное, вы же понимаете. И это очень сильно зависит от учительницы, насколько она поощряет эту движуху в классе. А дочка в те годы, когда ей не дарили, сама была влюблена?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 1 час назад
Да уж. Если б я была учителем, я бы кроме просто добровольных валентинок придумала что-то типа вытягивания имени, типа тайного валентина, чтоб все участвовали и все получили, особенно, в подростковом уязвимом возрасте, когда ’ я не красивая’, ’ меня никто не любит’, ’ мой нос/глаза/рот/уши большие/маленькие/кривые. Короче, понятно же, что в реальности, получат не все, кто-то обидится, кого то специально обидят злобной валентинкой
Сливочная пенка• 1 час назад
Ответ для60 метрів сметани
Так есть лагеря , спортивные сборы и так далее , может она не знает что можно лето классно проводить у меня сыну 14 тоже , он за лето максимум 2 недели дома остальное время в разъездах, живет и ждёт каждых каникул , чтоб поехать куда-то . Может просто не знает как там классно
Танго утрьох• 56 минут назад
Ответ дляСливочная пенка
Ваш син екстраверт, донька автора - інтроверт.
Компанії, поїздки стомлюють таких людей. Екстраверт ж набираються енергії від таких активностей.
Тому те, що підходить одному, може абсолютно не підходити іншому.
Сливочная пенка• 55 минут назад
Ответ дляТанго утрьох
Может быть , если для нее это норма и она не страдает от этого то это одно , но если ей стало неприятно что ей не подарили валентинку , значит в глубине души она б хотела этого всего , каких-то компаний общения и так далее , может просто не знает как это сделать
Organic• 54 минуты назад
Ответ дляничевока
Все вірно, але школа це ще й етап підчас якого люди вчаться спілкуватись, взаємодіяти один з одним. Ніхто не каже, що обовʼязково має бути друг або подруга на все життя, але і бути пустельником в колективі з 30-35 дітей це теж не норма
автор 60 метрів сметани • 51 минуту назад
Ответ дляТанго утрьох
Так. Я навіть не уявляю її в такому бурхливому житті, хоча хочеться щоб виходила трохи за межі своєї самотності.
Вона багато читає. Зараз знову замовили три книги.
Organic• 51 минуту назад
Ответ дляпостою_послушаю
«А донька: «а мені за 8 років так ніхто і не подарував…»
Як ви вважаєте, дитині комфортно?
автор 60 метрів сметани • 49 минут назад
Ответ дляOrganic
Як ви вважаєте, дитині комфортно?
Їй не комфортно, це видно. Зараз ще й вік коли вона думає, що щось з нею не так. Є дівчата в класі активні і центрі уваги, вона просто осторонь завжди. Її ніхто не ображає, вона спілкується з усіма потрохи, нікого не виділяє і її також