Сон і дрімота• вчера в 23:17

Після хвороби відчуваю, як рипить легеня

Три місяці тому хворіла на пневмонію. А зараз перехворіла на грип. І легеня, яка ще не відновилася після пневмонії почала рипіти, особливо при рухах корпусом. Лікар каже, просто мало часу пройшло після пневмонії. Якщо у вас був подібний досвід, розкажіть, чи правда так може бути? Як це поправити? На діагностику лікар не відправляє, бо це було б третє КТ за 3 місяці.
Оле Лукойе• вчера в 23:18
Дайте время восстановится.
So_so• вчера в 23:19
Спросите у врача про Серрату и Лонгидаза, это против фиброза
автор Сон і дрімота • вчера в 23:22
Ответ дляSo_so
О ні, я пила її при пневмонії, думала, всі легені викашляю. Вона ж працює як сильнющий муколітик.
В кого тако було• вчера в 23:22
Плеврит. Главное, смотреть, чтоб не становилось хуже.
Врач думает, вдруг само рассосётся
So_so• вчера в 23:23
Ответ дляСон і дрімота
Так может Вы от пневмонии кашляли?
автор Сон і дрімота • вчера в 23:25
Ответ дляВ кого тако було
Врач думает, вдруг само рассосётся
Плеврит болить, а в мене - ні. Тому лікар не панікує.
автор Сон і дрімота • вчера в 23:24
Ответ дляSo_so
Так может Вы от пневмонии кашляли?
Муколітики розріджують мокроту і покращують її евакуацію. Я за два місяці лікування багато чого перепробувала, і від серрати було чи не найгірше. Вона навпаки посилювала мені звуки тертя.
Пешеходик• вчера в 23:31
А спирограмму делали?
автор Сон і дрімота • вчера в 23:31
Ответ дляПешеходик
А спирограмму делали?
Ні, не робила
Пешеходик• вчера в 23:31
Ответ дляСон і дрімота
Ні, не робила
Попросите пусть назначат
автор Сон і дрімота • вчера в 23:33
Ответ дляПешеходик
Попросите пусть назначат
Погуглила. Це ж тільки при ХОЗЛ?
Пешеходик• вчера в 23:36
Ответ дляСон і дрімота
Погуглила. Це ж тільки при ХОЗЛ?
Нет, там много показаний - от бронхита до астмы и эмфиземы. Помогает корректировать лечение
Белая и пушистая• сегодня в 00:05
Ответ дляСон і дрімота
ну у меня не болел.эти звуки я правда слышала в процессе болезни восп лёгких
Бритоножка• сегодня в 05:54
Я б радила зробити УЗД легень, замість КТ чи флюорографії... Тільки у хорошого лікаря, щоб або заспокоїтися, або шукати гарного пульмонолога
автор Сон і дрімота • сегодня в 11:53
Ответ дляБритоножка
Дякую. Я вже робила місяць тому, але думаю, можна повторити.
автор Сон і дрімота • сегодня в 11:54
Ответ дляБелая и пушистая
Можливо, ви маєте на увазі дрібнопухирчасті хрипи? Це трохи інший звук, у мене він теж був при запаленні.
Белая и пушистая• сегодня в 12:42
Ответ дляСон і дрімота
нет именно плерва. как пленка на ветру
В кого тако було• сегодня в 12:50
Ответ дляБелая и пушистая
нет именно плерва. как пленка на ветру
Трение плевры выслушивается как будто человек идёт по снегу, а не плёнка на ветру. Я врач.