Шукаю стакан• 2 часа назад

Чекати віа людей та подій найгіршого

це норма в наші часи чи це підвищена тривожність?Мені завжди було некомфортно серед чужих або мало знайомих людей, тому стараюсь їх уникати, а якщо контакта не уникнути то очікую найгіршого.Як приклад очікую невдачі в держустановах коли звертаюсь туди і дуже дивуюсь, коли там надали безкоштовну послугу і не облаяли.Намагаюсь уникати транспорт і їзжу тільки на машині , навіть якщо це дорого, незручно і затратно по часу. У всьому максимально перестраховуюсь: на випадок звільнення в мене завжди була паралельно друга робота.Навіть зараз при відключенні світла і опалення в мене воно повністю автономне причому обладнала це все якось на автоматі ще задовго до війни і відключень.З одного боку це навіть плюс, в з іншого це дуже сумно так жити в очікуванні найгіршого. Як налаштувати себе оптимістично і бути відкритою до нового?
Алина-1240• 2 часа назад
Нет, вы будете провоцировать и делать все, чтоб плохое сталось
Алина-1240• 2 часа назад
%90 людей к вам нейтральны
Хома з пастою• 2 часа назад
А такие установки на людях и событиях не заканчиваются. Вы их переносите на себя, своих близких, свое здоровье. В итоге, и откуда только та канцерофобия берется. А от негативных установок и берется. Поэтому, лучше всегда мыслить позитивно. Негативного и так хватает вокруг
Из Виа-гры• 1 час назад
флуоксетин мне помог