Як_наготую...• сегодня в 12:12
Їжа. Часто читаю в темах оце "гімна з´їж, гімна на лопаті" звідки це?
Коли хтось пише що дитина не хоче їсти. Звідки це? Це що у вас в родині вам таке казали?
Ну це ж гидота, і образливо. Я не уявляю щоб мені таке мама чи бабуся сказали хоч я не їм багато чого, і фіг мене змусиш. Мені готували окремо. Це для вас було не образливо? Пишуть деякі що це типу жарт, смішно. Для мене це якась дикість
Виправлялочка• сегодня в 12:25
Ответ дляЯк_наготую...
Ну я виросла в селищі міського типу, бабуся з села мала лише два класи освіти. Але я такого від неї не чула.
І що тепер всім зробити?)
А гімно дуже часто є обʼєктом у фольклорі різних країн)
Як_наготую...
• сегодня в 12:26
Ответ дляВкуси мене
Є ще варіації з мого дитинства, якщо саме гімно вам чимось не подобається: ’ну то смоли наїжся’, ’а смоли тобі гарячої’, ’а дусту хочеш?’
Це не було спробою образити дитину, просто трохи грубіший (пасивно-агресивний по-вашому) варіант замаханої матері сказати ’не хочеш їсти це, то їж вже що хочеш тільки не ний’.
Жодних варіацій не було
Чомусь вони нормально сприймали моє не бажання щось їсти. Готували мені окремо.
Виправлялочка• сегодня в 12:27
А «пішли пропердітися» (на прогулянку, пройтися)? Не чули таке? А у нас на півдні так не казали)
Виправлялочка• сегодня в 12:28
Ответ дляЯк_наготую...
Жодних варіацій не було
Бо ви не з такої сім’ї, ви з багатої 😂
Як_наготую...
• сегодня в 12:28
Ответ дляВиправлялочка
І що тепер всім зробити?)
Не казати так своїм дітям, бо це образливо, як варіант.
Виправлялочка• сегодня в 12:28
Ответ дляЯк_наготую...
Карашо) не будемо казати
Як_наготую...
• сегодня в 12:28
Ответ дляВиправлялочка
Ні.
Як_наготую...
• сегодня в 12:29
Ответ дляВиправлялочка
Бо ви не з такої сім’ї, ви з багатої 😂
Ага з багатої, мати вдова інвалід , працювала вчителькою в школі. Дуже багаті.
КучМала• сегодня в 12:29
Ответ дляЯк_наготую...
На обиженных воду возят
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 12:29
Ответ дляЯк_наготую...
Жодних варіацій не було
Вам-то добре було, а тому хто готував - під питанням.
Виправлялочка• сегодня в 12:29
Ответ дляЯк_наготую...
Це фраза з мему, автор. Вона не буквальна, розумієте?
Крихітка на всі• сегодня в 12:29
Ответ дляAllemagne
Шо вы конкретно хотите?
Наверное чтобы послали почитать украинскую классику, где таких выражений почти на каждой странице:)
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 12:30
Ответ дляВиправлялочка
Чула лише про тих, хто їздить на море: поїхали сраку смажити:)
Виправлялочка• сегодня в 12:30
Ответ дляКрихітка на всі
Морда хоч пацюків бий😂
Виправлялочка• сегодня в 12:30
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Такого не чула ще😂
Як_наготую...
• сегодня в 12:31
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я так само готую своїм дітям, і собі. Якщо я не їм гречку і печінку, то це ж не значить що я їм не буду це готувати. Чому я маю змушувати когось їсти те що не хочеться. Коли я сама не їм те що не смакує. Ну це нормально. Запитати що хоче, або дати варіант на вибір враховуючи смаки.
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 12:32
Ответ дляВиправлялочка
Такого не чула ще😂
Може то моя бабуся й сама придумала, то ж багато розуму не треба:)
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 12:32
Ответ дляЯк_наготую...
А ви теж вдова інвалід і вчителька в школі?
Виправлялочка• сегодня в 12:32
Ответ дляЯк_наготую...
А хто вам казав, що ви маєте когось щось змушувати?
Як_наготую...
• сегодня в 12:32
Ответ дляВиправлялочка
Я розумію, що це образно. Але чому це вважається нормальним таке сказати власній дитині чи комусь ще?
КучМала• сегодня в 12:33
Ответ дляЯк_наготую...
У вас вопрос о детском питании или об идиомах?
Виправлялочка• сегодня в 12:33
Ответ дляЯк_наготую...
Бо це гумор. І це ще легкий, буває, що люди використовують чорний гумор в своїх сім’ях:)
Як_наготую...
• сегодня в 12:33
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ні. До чого тут це?
Крихітка на всі• сегодня в 12:34
Ответ дляВиправлялочка
Морда хоч пацюків бий😂
Да там кладезь выражений почти в каждой книге
Я сейчас І будуть люди читаю, и хоть книга серьёзная, а выражений народного фольклера предостаточно
Мяо мой мяо• сегодня в 12:34
Ответ дляЯк_наготую...
Нічого, питаю чи нормально ви сприймали в дитинстві коли вам отак говорили?! Чи я дійсно не розумію жартів?
Це народна творчість, приказки. Не треба фольклор сприймати буквально.
Завтра не пью• сегодня в 12:35
Ответ дляЯк_наготую...
Автор, спрашивайте у тех, кто такое детям говорит
Маргиналы были всегда, к чему эта тема?
КликОЛЬКА• сегодня в 12:35
Ответ дляЯк_наготую...
Коли жінка готувала на всю сім´ю, а це часто і батьки і кілька дітей, то уявляєте її моральний стан? Після подоїти корову, прополоти буряк, погодувати свиней, наносити води і так далі. Робота була безкінечна. Це вислів з літератури, з українського села. Ви ніколи не матюкались?
КучМала• сегодня в 12:36
Ответ дляЯк_наготую...
Мы люди простые, консерваториев не кончали
Як_наготую...
• сегодня в 12:36
Ответ дляЗавтра не пью
Маргиналы были всегда, к чему эта тема?
Так я і питаю, кому таке казали, чи було образливо чи дійсно як жарт сприймали?
Бо я таких жартів не розумію.