Як_наготую...• сегодня в 12:12
Їжа. Часто читаю в темах оце "гімна з´їж, гімна на лопаті" звідки це?
Коли хтось пише що дитина не хоче їсти. Звідки це? Це що у вас в родині вам таке казали?
Ну це ж гидота, і образливо. Я не уявляю щоб мені таке мама чи бабуся сказали хоч я не їм багато чого, і фіг мене змусиш. Мені готували окремо. Це для вас було не образливо? Пишуть деякі що це типу жарт, смішно. Для мене це якась дикість
ЭкстрасенсиХаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
Ні. До чого тут це?
До того, що вам чомусь не шкода свою маму, хоча ви в її шкурі не були.
Вкуси мене• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
Так я і питаю, кому таке казали, чи було образливо чи дійсно як жарт сприймали?
Бо я таких жартів не розумію.
більше схоже на те, що ви намагаєтесь навіть тих хто сприймав це як жарт, переконати що треба було ображатись. Бо бачте вам не смішно
Завтра не пью• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
Ага з багатої, мати вдова інвалід , працювала вчителькою в школі. Дуже багаті.
Почему не спросите у мамы учительницы?
Виправлялочка• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
Бо я таких жартів не розумію.
Не вчи вченого, з´їж гівна печеного🧐
ЭкстрасенсиХаЯ• 2 часа назад
Ответ дляКучМала
Мы люди простые, консерваториев не кончали
Я чула ’філармоній не закінчували’:)
Виправлялочка• 2 часа назад
Ответ дляЗавтра не пью
Почему не спросите у мамы учительницы?
Ви серйозно?🤨
Оновлена версія• 2 часа назад
Ответ дляКучМала
Автор первый раз услышала выражение из народного фольклора , восприняла его буквально и лежит в обмороке
ирония состоит в том, что то, что автору щас напихивают в панамку за незнание народного фольклора - намного ближе к ’ поесть гомна с лопаты’, чем когда такое может кто и говорит детям))
КучМала• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
И вы при таких вводных крутили носом, не все ели и вам она готовила отдельно?
ЭкстрасенсиХаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЗавтра не пью
Почему не спросите у мамы учительницы?
Що ви знанаєте про інвалідність?
Видалена щитоподібна залоза, наприклад. Нирка.
Як_наготую...
• 2 часа назад
Ответ дляКликОЛЬКА
Коли жінка готувала на всю сім´ю, а це часто і батьки і кілька дітей, то уявляєте її моральний стан? Після подоїти корову, прополоти буряк, погодувати свиней, наносити води і так далі. Робота була безкінечна. Це вислів з літератури, з українського села. Ви ніколи не матюкались?
Матюкаюсь звісно. Але все одно не розумію навіщо таку гидоту казати. В мене бабуся до переїзду жила дійсно в селі мала корову, свиней курей, городу . Але вона ніколи не говорила таке своїм дітям. Готувала те що люблять. Хоч і мала багато клопоту і роботи.
Я не думала що цей ’фольклор’ не такий розповсюджений, а виявилося був реально серед родин.
Виправлялочка• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
А чого ж ви матюкаєтесь
Оновлена версія• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
Як_наготую...
• 2 часа назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А чого має бути її шкода? Щось складне зварити дитині окремо їсти? Коли собі вариш? Мені не складно. І їй було не складно. Це нормально коли в усіх різні смаки. Якщо їй по хворобі треба дієта, то я мала їсти її дієту чи як ? Чи якщо вона не любить рибу, то і готувати мені її не треба було?
Як_наготую...
• 2 часа назад
Ответ дляВкуси мене
Ні я нікого не переконую. Вам за жарт ну й добре. Я дійсно не думала що це таке масове явище й досі практикується так казати дітям. Значить я не розумію жартів виходить.
Як_наготую...
• 2 часа назад
Ответ дляКучМала
Да
ЭкстрасенсиХаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
Я ж про те і кажу, ви не були на її місці, а порівнюєте з собою.
Як_наготую...
• 2 часа назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В мене є чоловік і двож дітей і всі люблять різну їжу як і я. Чомусь я ніколи нікому такого не кажу. А готую як готували мені. Підбираючи по смакам.
Яке її місце, ну діабет в неї на інсуліні, дієта. То що я мала теж сісти на дієту в 10років чи що?!
Кіна не буде• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
Нічого, питаю чи нормально ви сприймали в дитинстві коли вам отак говорили?! Чи я дійсно не розумію жартів?
Нам говорили: соседскую девчонку соломой кормят, они и этому рада!
Мэри Попкинс• 2 часа назад
Ответ дляОновлена версія
переведите, кому не лень?
Переборчивым в еде детям,которым родители предлагают и то,и это,и украсят,и подадут красиво,а они кривят носом,говорят:Ну то гіменця з´їж на лопаті.
ЭкстрасенсиХаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
Я вам про маму, а ви все про себе та й про себе:)
Виправлялочка• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
Різну їжу) а коли і те не хоче і се не буде? І сам не знає що він зʼїв би)
Як_наготую...
• 2 часа назад
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Так а що з мамою не так? Ви мені поясніть? До моїх 8-10 років була в шлюбі, здорова. І готувала мені окремо, і після смерті батька і після того як захворіла на діабет теж.
Як_наготую...
• 2 часа назад
Ответ дляВиправлялочка
Тоді кажу значить зараз не голодний, подумай що хочеш, пізніше скажеш.
Виправлялочка• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
А він не КАЖЕ)
Відповів всім• 2 часа назад
Народний фольклор чомусь дуже любить гімняну тему і всі ці «срати, ригати, пердіти»
Але щоб в родині таке казати один одному…тьху, гидота((( Думала, тільки в зовсім маргінальних сімʼях таке буває
Крихітка на всі• 2 часа назад
Ответ дляОновлена версія
Если автор владеет украинским языком, она не могла не читать украинскую литературу, где этим фольклером пронизано каждое второе произведение.
Крижана бурулька• 2 часа назад
У меня богатое воображение. Я бы после такого не то, что не ела, а меня бы еще и стошнило.
Жинси на дитину• 2 часа назад
Ответ дляЯк_наготую...
В детстве ничего подобного не говорили и не слышала. Это, наверное, в селах такое было