Як_наготую...• сегодня в 12:12

Їжа. Часто читаю в темах оце "гімна з´їж, гімна на лопаті" звідки це?

Коли хтось пише що дитина не хоче їсти. Звідки це? Це що у вас в родині вам таке казали?
Ну це ж гидота, і образливо. Я не уявляю щоб мені таке мама чи бабуся сказали хоч я не їм багато чого, і фіг мене змусиш. Мені готували окремо. Це для вас було не образливо? Пишуть деякі що це типу жарт, смішно. Для мене це якась дикість
Allemagne• сегодня в 12:14
Шо вы конкретно хотите?
Українська зірочка• сегодня в 12:15
гімна з´їж
окремо
на лопаті
Оновлена версія• сегодня в 12:15
переведите, кому не лень?
автор Як_наготую... • сегодня в 12:15
Ответ дляAllemagne
Шо вы конкретно хотите?
Нічого, питаю чи нормально ви сприймали в дитинстві коли вам отак говорили?! Чи я дійсно не розумію жартів?
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 12:16
Мені не казали, але казали в селі багатьом подругам, ми вже пристаркуваті і любимо згадувати дитинство та молодість.
Allemagne• сегодня в 12:16
Ответ дляЯк_наготую...
Я не помню, что вчера было, а вы про дитинство...
РокерША• сегодня в 12:16
Нет у нас в семье такого и не слышала
Курочка-чубаточка• сегодня в 12:17
ФОЛЬКЛЬОР
Я матуся, мені можно• сегодня в 12:17
Моя бабка так казала до мене і до брата коли ми не хотіли їсти її варево. Але вона зла жінка, проклинала завжди і нікого крім себе ніколи не любила. Інша бабця ніколи такого не говорила
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 12:17
Ответ дляЯк_наготую...
Подруги це сприймали як вияв роздратування, не ображалися на сам вислів, просто засмучувалися, що приходилося їсти те, що було, а не те, чого закортілося. А зараз сміються.
КликОЛЬКА• сегодня в 12:17
Мені такого не казали. Це радше жарт про заморену домашніми клопотами жінку і вередливу дитину, яка крутить носом від усіх страв.
автор Як_наготую... • сегодня в 12:18
Ответ дляОновлена версія
переведите, кому не лень?
Що вам не зрозуміло?
Коли дитина наприклад не хоче їсти , те що ви приготували, їй кажуть, ну то гімна з´їж. Якщо вам так казали ви це сприймали як жарт, чи образу?
Знову Я• сегодня в 12:18
Ответ дляЯк_наготую...
Тут взрослые тетки и такое тоже говорят,в переписке,ещё меня раздражает слова типа ,,всралася,,, тоже так не красиво.
Наверное они в жизни употребляют эти слова,дома ,на работе...
КликОЛЬКА• сегодня в 12:19
Ответ дляОновлена версія
переведите, кому не лень?
Eat shit fucking child
Кусман Сиру• сегодня в 12:19
Достанут так, что нервы сдают(
Шиворот Навыворот• сегодня в 12:19
Таке пишуть кацапи або ж кацапам
автор Як_наготую... • сегодня в 12:20
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Мені не смішно. Я як таке вперше почула думала що це неправда,а бачу це масове явище. Гидота яка так казати власній дитині.
МинерАлочка• сегодня в 12:20
Ответ дляЯк_наготую...
Жарт гидкий, так. Але в мене так казала бабуся і мама. Воно сприймалось інакше, не образливо.
Оновлена версія• сегодня в 12:20
Ответ дляЯк_наготую...
Що вам не зрозуміло?
мне такого не говорили, и вообще это выражение - метафора, и означает ’огрести неприятных последствий от разных людей, при том что ты действовал с хорошими намерениями’
Allemagne• сегодня в 12:20
Ответ дляКликОЛЬКА
Eat shit fucking child
auf der Schaufel
Оновлена версія• сегодня в 12:21
Ответ дляКликОЛЬКА
Eat shit fucking child
... fucking kid
шоб в стихах))
КучМала• сегодня в 12:21
Ответ дляЯк_наготую...
Мне так не говорили, но с данным идиоматическим выражением я знакома
КликОЛЬКА• сегодня в 12:22
Ответ дляОновлена версія
... fucking kid
шоб в стихах))
бідні діти
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 12:22
Ответ дляЯк_наготую...
Це сільський натуралізм, інтелігенцї не зрозуміти.
Виправлялочка• сегодня в 12:23
Ответ дляОновлена версія
переведите, кому не лень?
На яку?
автор Як_наготую... • сегодня в 12:23
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ну я виросла в селищі міського типу, бабуся з села мала лише два класи освіти. Але я такого від неї не чула.
Виправлялочка• сегодня в 12:24
Ответ дляЯк_наготую...
Що вам не зрозуміло?
Всерйоз сриймали та йшли гімно їсти
ЭкстрасенсиХаЯ• сегодня в 12:24
Ответ дляЯк_наготую...
Ну, значить, вам пощастило з бабусею, вона сама здогадалася, що так говорити некрасиво :)
Вкуси мене• сегодня в 12:26
Є ще варіації з мого дитинства, якщо саме гімно вам чимось не подобається: ’ну то смоли наїжся’, ’а смоли тобі гарячої’, ’а дусту хочеш?’
Це не було спробою образити дитину, просто трохи грубіший (пасивно-агресивний по-вашому) варіант замаханої матері сказати ’не хочеш їсти це, то їж вже що хочеш тільки не ний’.
КучМала• сегодня в 12:25
Ответ дляОновлена версія
переведите, кому не лень?
Автор первый раз услышала выражение из народного фольклора , восприняла его буквально и лежит в обмороке