Гигиенишвили• 17 февраля в 23:03
Подходит ли окислитель 2,1% для окрашивания тон в тон на 6 уровне?
Здравствуйте! Есть 10% седины. Крашусь на 3% , седину закрашивает , но палит тонкие волосы даже на этом проценте. Купила 2,1% а теперь сомневаюсь возьмётся ли вообще краска? Спасибо!
Бюст Березуцкого• вчера в 00:08
Не попробуете - не узнаете. По идее должно взять.
Не пытались сменить бренд краски и окислителя 3%? Может вам конкретный бренд не подходит.
Гигиенишвили
• вчера в 01:24
Ответ дляБюст Березуцкого
Спасибо. Попробую.
Летала_НаМетле• вчера в 09:34
Фарбуюся колор тач велла. Окислювач взяла їх 1,9..,тон 6,71. Свині десь 20 відсотків. Ну,з сивини вимикається місцями через місяць,такі ниточки срібні,но я морожусь поки. Нічого критичного не бачу,мені 46 років,бережу якість волосся. На більшому окислювачі волосся дубове дротяне. Пару раз фарбувала,то просто зіпсувала. На 1,9 живе,натуральне. Пробуйте інші фарби і окислювачі
Летала_НаМетле• вчера в 09:42
Я фарбую лише корені,раз в півтора місяці десь,перед змиванням фарби змочую пофарбовані корені водою трошки,трошки шампуньки,бальзаму і збиваю на голові таку емульсію на всій довжині волосся 4-5 хвилин. Це дає сяйво,фарба трошки розноситься і тонує всю довжину. Але останнім часом планую купити більший окислювач і точечно наносити на скроні,там сивина вимивається моментально,вже через 4-5 помивок руда прозора сивина видна
Гигиенишвили
• сегодня в 01:43
Ответ дляЛетала_НаМетле
Спасибо !