Всміхайлик• сегодня в 15:16
Чи варто відмовитися від кави через серцеві проблеми?
Мій лікар порадив обмежити каву через підвищений тиск, але що робити з моїм ранком
Мао_Мяо• сегодня в 15:19
Какую вы пьете? Вот всякие кофеварки которые сами кофе мелят и варят - там вкус насыщенный, а крепость маленькая. В рожковых - крепче , турка крепкое. Растворимый гавно
Бабка-байкерша• сегодня в 15:21
Думаю, від однієї чашки на день не дуже міцної кави гірше вам не стане.
ПотеряласЯ Я...• сегодня в 15:22
Ответ дляOrganic
запиваю таблетку від тиску кавою
Ви як моя мама
Вчора швидка по тиску, сьогодні зранку поміряла - 150 , а то можна маленьку каву випити
Вмію заміряти найкраще• сегодня в 15:22
Делала перерыв на месяц, ничего не изменилось, поэтому я пью.
Гірчинка• сегодня в 15:23
Обмежити не означає відмовитися.
Моїй мамі лікар свого часу сказав обмежити каву саме через високий тиск.
Тепер вона п´є не 6 чашок кави на день, а одну.
І досі не щодня приймає ліки. Бо вчасно зупинилася.
Але ж ранкова кава у неї не зникла.
Organic• сегодня в 15:23
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ви як моя мама
так і є)))
Оновлена версія• сегодня в 15:25
мелю сама и завариваю в кружке кипятком 1 чайную ложечку. Смолотого в кофемолке хватает на 5 дней. Молотое в магазине перестала покупать, только сама
Патика-мотика• сегодня в 15:45
Ответ дляМао_Мяо
А капсульная?
Душа компанії• сегодня в 16:01
перша лікар,яка поставила діагноз Гіпертонія,на питання,а як бути з кавою,сказала: пийте! я і п´ю вже багато років). нічого не погіршилось.
Мао_Мяо• сегодня в 16:07
Ответ дляПатика-мотика
А капсульная?
Ну как я слышала все что быстро заваривается - мало кофеина. Я не помню Капсула быстро вода протекает ?
ЕлькиПальки• сегодня в 16:18
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ви як моя мама
Не факт, що кава якось впливає на тиск мами. На мій тиск кава не впливає ніяк.
Без образів• сегодня в 16:32
У мене гіпертонія. Каву п´ю і і чорний чай теж. І антигіпертензивні таблетки щодня, але тиск все одно підвищується.
Мастер Пис• сегодня в 16:43
Зазвичай, кардіологи не забороняють каву натуральну, звісно не по 5 чашок.
1 чашка зранку - все норм.
Потішаюся• сегодня в 18:08
От кофе нет причин отказываться если:
1. есть постоянная схема терапии
2. кофе фильтрованный (это важно)
3. количество не больше 2 чашек в день
Для примера: моя мама уже 20+ лет на антигипертензивной терапии (ежедневно таблетки утро/вечер), кофе пьет в удовольствие , обычно 2-3 раза в день
1. есть постоянная схема терапии
2. кофе фильтрованный (это важно)
3. количество не больше 2 чашек в день