Просериарила молодость• Изменено 18 февраля в 06:15

ЄСПЛ визнав незаконною заборону виїзду з України

Добрі новини, Європейський суд з прав людини визнав незаконною заборону виїзду з України. В ручному режимі можна буде оскаржувати. Юристи, ви готові до бою?

Меряю от 0• 18 февраля в 10:44
Ответ дляПоЗиТиВнАя
То прибирайте. Хоча як на мене, логічніше було б ввести реальні санкції проти кацапів - заборону на в´їзд в ту ж Європу наприклад, в США, Австралію, інші цивілізовані країни.
Заборону брати участь в інтернаціональних подіях. Але ні..
Європа краще визнає злочином закриття кордонів в країні-жертві, носінння шолома із зображенням загиблих спортсменів та дозволить участь кацапів в Олімпіаді.
І що це дасть?

Пушкининиана• 18 февраля в 10:45
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Звісно ні, злочинці. Але швидше за все дані їхні засекретять як закінчать війну, і та ж Європа не буде проти)
так они в памяти выживших в мясорубке.
хоть и чере20 лет награда найдет героев-тцкунов.
интернет всё помнит.
автор Просериарила молодость • 18 февраля в 11:04
Ответ дляЦідило правди
Вы ставите с один ряд врагов и своих?
А свої це ті, хто пограбував гроші на захист енергетики та фортифікацій та регулярно в мацкву відправляє ’двушечку’? У другу світову такі мразі називалися поліцаями, що працювали на ворога проти свого народу.
А зараз для вас то ’патрійоти’?
No problems• 18 февраля в 11:39
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А що конкретно на вашу думку мала зробити влада, просто цікаво?
По перше, не ігнорувати загрозу та почати готуватися до війни починаючи з 21 року. Укріплювати кордони, озброюватися, мінувати, а не розміновувати. А було зроблено рівно навпаки. А тепер у нас вже не нормальна процвітаюча країна, а випалене поле. Або виїзжай-беги звідси, або помри. Русня вже домоглась, чого хотіла, нація вже не відновиться ніколи. Питання до вас, чому для вас це не очевидно? Казку про трьох поросят не читала мама вам у дитинстві?
No problems• 18 февраля в 11:40
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Да збирають їх дані небайдужі. Начебто є ціли сайти та групи, але не перевіряла.
Добро с Кулаками• 18 февраля в 13:56
Ну так в этом решении ЕСПЧ речь идёт о неком Бабиче, которому выезд запретили ещё в 2016 году. Причём тут решение правительства о запрете выезда украинским гражданам Украины мобилизационного возраста с 2022 года при военном положении?
Вброс? Вброс. Провокация? Да. Фейк? Именно. Бот? Бот, а кто же еще?)
Но для советчицы тема годная, разогнали, молодец. Рублей на 50, да?)
ПоЗиТиВнАя• 18 февраля в 15:06
Ответ дляNo problems
І до чого тут все це до заборони на виїзд? Ми ж саме це з вами обговорювали.
ПоЗиТиВнАя• 18 февраля в 15:07
Ответ дляПушкининиана
так они в памяти выживших в мясорубке.
интернет всё помнит.
Що саме в пам´яті? ПІБ людоловів? Звідки в них ці дані? Ви думаєте хтось з них преставляється перед тим як напасти на неозброєну людину?
ПоЗиТиВнАя• 18 февраля в 15:08
Ответ дляМеряю от 0
І що це дасть?
Ланцюжок логіки для мізків кацапських.
Що поки ви поводитеся як худоба - для вас все закрито.
А так в них навіть причинно наслідкового зв´язку немає.

ПоЗиТиВнАя• 18 февраля в 15:09
Ответ дляПушкининиана
уедут из концлагеря,а воевать пойдут нафронтницы,те что хотят воевать чужими сыновьями.
А, то чекати вже завтра відкриття кордонів?
No problems• 18 февраля в 15:14
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А по вашому, одно з другим ніяк не пов´язано?
Пушкининиана• 18 февраля в 15:53
Ответ дляПоЗиТиВнАя
я этим не заведую
ПоЗиТиВнАя• 19 февраля в 08:14
Ответ дляПушкининиана
я этим не заведую
А, тобто ваші твердження вище то суто демагогія Очікувано
ПоЗиТиВнАя• 19 февраля в 08:16
Ответ дляNo problems
Ні звісно) Чи ви наполягатимете що якби укріплювали кордони, то їх би не закрили з початком війни?
Пушкининиана• 19 февраля в 08:55
Ответ дляПоЗиТиВнАя
не хохмите!что вы как в детском саду дразнитесь?
вам скучно и пришли порезвиться здесь?
так это не со мной.
Пушкининиана• 19 февраля в 08:57
Ответ дляПоЗиТиВнАя
а вы хотели бы чтобы я дала такое распоряжение?
ПоЗиТиВнАя• 19 февраля в 09:50
Ответ дляПушкининиана
Так ви можете лише на форумі з пустого в порожнє переливати)
Робити гучні заяви про те, що нібито оте прийняте ЄСом якось допоможе відкрити чолвікам кордони
ПоЗиТиВнАя• 19 февраля в 09:50
Ответ дляПушкининиана
вам скучно и пришли порезвиться здесь?
так это не со мной.
Переживете якось) що ще пустомелям залишається
Пушкининиана• 19 февраля в 09:51
Ответ дляПоЗиТиВнАя
ви мене з кимось сплутали.я такого не казала,бо цього навить в думках немаэ.

Пушкининиана• 19 февраля в 09:53
Ответ дляПоЗиТиВнАя
резвитесь без меня. если я пустомеля -то вы пустобрех.
ПоЗиТиВнАя• 19 февраля в 10:07
Ответ дляПушкининиана
Я ж кажу - типова пустомеля, пише й навіть забуває про свої гучні заяви.
І чим ви краща за того ж Трампа чи ЄС з їхніми голословними тезисами?
Та нічим звісно.
Пушкининиана• 19 февраля в 10:10
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Та нічим звісно.
а що не так в моєму коменті?
я згідна і на втручання інопланетян аби не гинули наші хлопці.
але ЄС робить вигляд що геноциду не має.
тому треба і їм гарячу картоплину за комір.
ПоЗиТиВнАя• 19 февраля в 10:11
Ответ дляПушкининиана
а що не так в моєму коменті?
Я вас ще раз питаю: що конкретно змінила ця заява, що ви їй так зраділи? Вона комусь допомогла? Конкретно - кому та яким чином?
Пушкининиана• 19 февраля в 10:13
Ответ дляПоЗиТиВнАя
сподіваюсь в майбутньому допоможе.
під лежачий камінь вода не тече.
заяви і спротив населення може зрушити це неподобство.
ПоЗиТиВнАя• 19 февраля в 10:35
Ответ дляПушкининиана
сподіваюсь в майбутньому допоможе.
під лежачий камінь вода не тече.

Що і треба було довести)