Перша скрипка• сегодня в 09:01
В кінці серпня Середземне море де тепліше Аліканте чи Салоу (біля Барселони)
Шукаю щоб як парне молоко було, бо дитина не захоче плавати
Якщо ви там були, порадьте житло.
Дякую
Якщо ви там були, порадьте житло.
Дякую
Черпак_для_фантазий• сегодня в 09:14
Теплее? В Аликанте в конце августа? Да, там будет теплее под 50 градусов, примерно тепла
НаливайКа• сегодня в 09:18
Які 40-50 градусів? Кінець серпня.
Живу в Бенідормі. Це 30 хв від Аліканте.
Супер море. Але краще в вересні. Менше дітей та і відпочиваючих)))
Перша скрипка
• сегодня в 09:23
Ответ дляНаливайКа
Які 40-50 градусів? Кінець серпня.
Я ще хочу на шопінг поїхати
Де краще ? В Аліканте в місті де аеропорт чи Бенідорм?
Ну і розваги дітям щоб були
НаливайКа• сегодня в 09:26
Ответ дляПерша скрипка
Я ще хочу на шопінг поїхати
Ну і розваги дітям щоб були
Аеропорт Аліканте. Шопінг краще звісно Барселона чи Мадрид)))
Якщо проще, то Аліканте та Валенсія. У Бенідормі з цим біда;(((
Перша скрипка
• сегодня в 09:35
Ответ дляНаливайКа
Дякую велике за цей коментар, тобто якщо спланувати і море і шопінг то все-таки краще Аліканте? В Барселоні може бути холодніше море
НаливайКа• сегодня в 09:37
Ответ дляПерша скрипка
Так. Щоб тепле море, то Аліканте кращий вибір.
Турагенція Tourdream• сегодня в 11:38
Автор, якщо Ви плануєте відпочинок у готелі, то гарний вибір готелів - це звичайно Салоу. У Бенідормі їх набагато меньше, але вони є.
У Аліканте готелів лічені одиниці. Там загалом більшість житла - це апартаменти.
Розваги для дітей саме у Аліканте - місті, це декілька різних музеїв (вони майже всі безкоштовні). На набережній є атракціони, типа невеликого луно-парку. У порту часто проводять різні заходи, де може бути цікаво. Ми якось потрапляли на регату, то дуже багато цікавих заходів та локацій було, дітям сподобалось. Звичайно ж, відвідати фортецю Санта Барбара.
У аквапарки чи зоопарки доведеться їхати до Бенідорму, Торревʼєхі та Ельче.
Пошопитися у Аліканте є де, там декілька великих торговельних центри, наприклад El Corte Inglés, де є як мас маркет так й брендові відділи. Також є окремі магазини, мам ціла вулиця магазинів- велика Зара, Масімо, Страдіваріус, Манго, Бершка, Гес,
У Салоу поряд порт Авентура, 3 парки, розваг вистачить на декілька днів.
Але на шопінг краще їхати у сусідню Таррагону.