Большой секретик• сегодня в 11:54

як працювати, якщо дитина на голові?

постійно або канікули, або хвороби.
коли хвора - я працюю з дому, і це просто атас...
я працюю в кухні-вітальні, бо просто більше немає місця, бо в мене міні-спальня, де вміщається тільки ліжко.
Дочка половину часу на кухні (їсть, готує - частково за тим же столом що я працюю), а в мене серйозні дзвінки, наради, переписки....
в обідню перерву я йду з нею пройтись 30-40 хв, бо сама вона не піде...
сиджу працюю між каструлями-баняками...
а по вечорах дочка готує торти.... після чого я ще годину-півтори мию кухню (їй 9 років).
Як витримати і не зійти з розуму? В мене є багато робочих питань, де треба подумати і зосередитись, а я і в обід маю виходити...

Коли школа, то я забираю о 16 - і вже 2 год допрацьовую дома. Вона також в мене на голові, але це простіше, бо до того часу я вже попрацювала і залишаються дрібні задачі (які можна зробити і після 22-23).
В мене дьоргається око.
Новопоштинская• 1 час назад
Ответ дляБольшой секретик
а вона виходить сама прогулятись? бо моя не хоче, треба вигулювати...
У нее есть лишний вес?
Она какая-то странная у вас
Пи Пи Пилюля• 1 час назад
Ответ дляНовопоштинская
У нее есть лишний вес?
Она какая-то странная у вас
Ну там і автор трохи специфічна (впевнена, я її упізнала)