Ля-ля-ля• 18 февраля в 12:57
Планування вагітності
Плануємо з чоловіком вагітність. 15 місяців без результату. Здавали вже всі аналізи: і гормони і щитоподібну і спермограму. Все в нормі, тільки трохи підвищені в мене чоловічі гормони. Пішла до лікаря, призначила утрожестан, вешпирон та метипред та звичайні вітаміни. Прочитала, що вешпирон заборонений при плануванні, бо може впливати на розвиток ембріону. Тож приймаю тільки утрожестан таметипред. Хоча читала, що і це без толку, з доказовою точки зору. Цикл завжди в нормі, овуляція чітка та підтверджена всіма вже способами.
Що робити? Порадьте лікаря, або як було у вас, тому що повне нерозуміння
Алина-1240• 18 февраля в 13:01
Переключиться , забыть и само собой выйдет.медикаменты нет, их не изучали на тератогенность и отсроченные побочки
Ля-ля-ля
• 18 февраля в 13:03
Ответ дляФиктивная
А сколько Вам лет?
30, Амг в нормі, якщо ви про це
Ля-ля-ля
• 18 февраля в 13:12
Ответ дляФиктивная
Это будет первая беременность? Детей нет ?
Дітей немає
Ля-ля-ля
• 18 февраля в 13:13
Ответ дляПеремелица
Автор, трубы проверяли?
Ні, лікар сказала, що це остання інстанція і спочатку також лікування 3 міс, потім труби. Але вона сказала, що я не вхожу в перелік жінок для даної процедури
Але якщо чесно, думаю над цим, щоб зробити вже
Прагматик флегма• 18 февраля в 13:27
Это выглядит так, будто врач не знает что делать и назначает хотя бы что-то на авось.
Не хотите ли пойти к другому врачу и получить другое мнение?
Ля-ля-ля
• 18 февраля в 13:29
Ответ дляПрагматик флегма
Щоб ви розуміли, це провідний гінеколог-ендокринолог в Києві в приватній клініці. Хочу піти до іншого, але раніше вже була у інших і поради по типу, треба зачекати все буде, дуже не професійні
Этожзвяздаяегообожаю• 18 февраля в 13:34
Ответ дляЛя-ля-ля
Дивна лікар, м´яко кажучи. Метипред навіщо? У Вас що, не дай Бог, аутоімунне захворювання? Є така процедура, як діагностична гістероскопія. Я теж не могла певний час завагітніти, мені її зробили (правда паралельно з видаленням великої кісти яєчника, і заодно провели гістероскопію і перевірку прохідності труб). Так от лікар сказала, в більшості випадків протягом 6 міс. після цієї процедури наступає вагітність. Я завагітніла через 5 місяців. Там перевіряють окрім труб ще поверхню матки. Знаю випадок, коли у жінки на поверхні була якась чи то бактерія, чи щось таке, і через неї ембріони просто не могли прижитися. Роблять зішкріб, наче оновлюють поверхню матки і тоді ембріону легше причепитися, мені так пояснила лікар. Ну і плюс перевірте згортання крові. Якщо кров густа теж часто проблеми з вагітністю.
Тут надолго• 18 февраля в 13:48
В мене аналогічно
Змінила лікаря. Здали аналізи на цитологію хронічний ендометрит. Почитайте що це
Чи здавали цитологію?
Ля-ля-ля
• 18 февраля в 13:49
Ответ дляТут надолго
В мене аналогічно
Чи здавали цитологію?
Здавала, все в нормі
Тут надолго• 18 февраля в 13:50
Ответ дляЛя-ля-ля
Здавала, все в нормі
У мене теж цитологія була в нормі, але ми здали якийсь спец аналіз який це показує, хронічний ендометрит
Аноним_1858• 18 февраля в 14:00
Ответ дляЛя-ля-ля
Змініть лікаря якщо маєте сумніви в цьому .
Знайомі в одного такого «спеціаліста» втратили два роки . А проблема була елементарна і швидко вирішилась .
І з власного досвіду теж можу сказати - завжди треба звертатись ще як мінімум до одного лікаря
Аноним_1858• 18 февраля в 14:01
Ответ дляЛя-ля-ля
Такі поради дають до року планування.
Зубная фея• 18 февраля в 15:18
Обычная спермограмма оценивает количество, подвижность, форму, но она ничего не говорит о качестве ДНК сперматозоидов.
Поэтому не стоит игнорировать этот фактор со стороны мужчины, полностью концентрируясь только на вас.
Но учитывая повышение тестостерона, вопросы к качеству вашей яйцеклетки тоже имеются. Факт овуляции - не залог ее жизнеспособности
Ля-ля-ля
• 18 февраля в 15:19
Ответ дляЗубная фея
І що робити з тим тестостероном ?
Зубная фея• 18 февраля в 15:26
Ответ дляЛя-ля-ля
І що робити з тим тестостероном ?
Устранять инсулинорезистентность (даже не явную) и воспаление, которое может быть не только в органах малого таза, но чаще всего в жкт
Перемелица• 18 февраля в 18:36
Ответ дляЛя-ля-ля
Вы 15 месяцев не можете забеременеть и анализы в норме, пора уже идти проверять трубы. Меня врач отправила через 6 месяцев на проверку и спасибо ей за это, что я не потеряла ещё год времени
Ля-ля-ля
• 18 февраля в 18:38
Ответ дляПеремелица
А як саме перевіряли ? Гістероскопія чи метросальпінгографія? Чи боляче ?
Перемелица• 18 февраля в 18:40
Ответ дляЛя-ля-ля
метросальпінгографія. Было неприятно, но у меня непроходимы трубы. Если все хорошо, то не должно болеть. Процедура очень быстрая, но не дешёвая.
Зубная фея• 18 февраля в 18:46
Ответ дляПеремелица
После МСГ вам назначали а/б, протеолитические ферменты?
Порой эта диагностическая процедура сама может стать причиной нового спаечного процесса.
Перемелица• 18 февраля в 18:58
Ответ дляЗубная фея
Ничего не назначали. У меня в одной трубе спайки, а другая просто непроходима. Есть вероятность, что вторая труба все же проходима, но меня отправили на ЭКО. Сейчас готовлюсь к протоколу.
Сначала расстроилась, но потом поняла, что лучше узнать раньше и сразу приступить к ЭКО, чем ждать и надеяться
Ля-ля-ля
• 18 февраля в 18:58
Ответ дляПеремелица
Вы в эко по бесплатной программе ?
Перемелица• 18 февраля в 23:48
Ответ дляЛя-ля-ля
Вы в эко по бесплатной программе ?
Да, по НСЗУ.
Но анализы, а это очень большой список в программу не входит. Но все равно, я благодарна, что есть такая программа. Очень надеюсь, что все получится