Все буде Україна• сегодня в 14:08

Існує варіант вивчитись на психотерапевта безкоштовно? держ.замовлення наприклад

невже держава не зацікавлена в таких спеціалістах?
Чому це навчання лише за шалену, необгрунтовано високу вартість? без варіантів
Алина-1240• сегодня в 14:09
Да. На бюджет
Ms. Скромность• сегодня в 14:09
В університетах є повно державних місць
Наприклад - клінічна психологія в Богомольця
автор Все буде Україна • сегодня в 14:10
Ответ дляMs. Скромность
В університетах є повно державних місць
Післядипломна освіта? Державні місця на спеціалізацію за направленнями лікарень?
КАПСЛОЧНИЦА• сегодня в 14:11
А заставят в дурке отрабатывать?
автор Все буде Україна • сегодня в 14:11
Ответ дляАлина-1240
Да. На бюджет
Цікавить саме спеціалізація
Ms. Скромность• сегодня в 14:11
Ответ дляВсе буде Україна
Ні, не післядипломна, а магістратура - 6 років
КАПСЛОЧНИЦА• сегодня в 14:12
В Кну есть
автор Все буде Україна • сегодня в 14:12
Ответ дляMs. Скромность
То не навчання на психотерапевта. То медична психологія.
КАПСЛОЧНИЦА• сегодня в 14:12
Разве нехватка психотерапевтов сейчас?
Ms. Скромность• сегодня в 14:12
Ответ дляВсе буде Україна
Клінічна психологія, після якої є можливість отримати спеціалізацію - психотерапевт
Не пириживай• сегодня в 14:13
Ответ дляMs. Скромность
Это наверно специальность для выпускников школ, кто хочет на психолога учиться. Какая-то неопределенная специальность у них. Зачем 6 лет, когда можно после диплома 2 года магистратуры в любов вузе.
Ms. Скромность• сегодня в 14:14
А якщо ж мова йде про післядипломну освіту, ну тобто якась вища ц вас вже є, то звісно ж це буде лише на контрактній основі. Держава оплачує ваше навчання лише 1 раз.
Твоя космішна• сегодня в 14:14
Психотерапевтические специализации в частном порядке получают. Кпт, гештальт и т.д. - это дорогое и долгое обучение. И без психологического образования (бакалавр, магистр) вас не возьмут на специализацию в психотерапии.
Не пириживай• сегодня в 14:15
Ответ дляMs. Скромность
Можно после любой 2 годично магистратуры любого вуза. В Богомольца то долго, кто туда идет?
Мизимец• сегодня в 14:16
Держава - це чиновники. Вони дійсно не зацікавленні ні навчанні на бюджеті, ні в справедливій системі оподаткування, ні в інвестиціях, взагалі ні в чому що не заносить куди треба

По вашому питанню. Пошукайте заочне навчання, воно трохи дешевше
Скажений гудзик• сегодня в 14:16
Ответ дляВсе буде Україна
Бакалавр+магістр
Скажений гудзик• сегодня в 14:19
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А заставят в дурке отрабатывать?
Ми в дурці живемо, тому це нестрашно
КАПСЛОЧНИЦА• сегодня в 14:17
Ответ дляСкажений гудзик
Ми в дурці живемо, тому це нестрашно
Ля, вспомнила фильм, где пациент дурки возглавил ее...не помню название
Алина-1240• сегодня в 14:18
Ответ дляВсе буде Україна
Цікавить саме спеціалізація
Находите место работы и курсы специализации. Но и свое что там у вас тоже на повышение квалификации
автор Все буде Україна • сегодня в 14:18
Ответ дляMs. Скромность
Ні. то навчання на лікаря-психолога, не клінічного психолога. це різні речі
Мой_ужин• сегодня в 14:18
Потому что до сих пор вам эта профессия не нужна была, а как стала популярной и денежной, так и халявного обучения захотелось.
автор Все буде Україна • сегодня в 14:19
Ответ дляАлина-1240
Схоже, це єдиний варіант. Знайти роботу в держ.лікарні, щоб вони направили на курси спеціалізації
Алина-1240• сегодня в 14:19
Ответ дляВсе буде Україна
Да
Алина-1240• сегодня в 14:20
Ответ дляВсе буде Україна
Или сами платно
Скажений гудзик• сегодня в 14:21
Ответ дляMs. Скромность
Вибачте, переплутала клінічного психолога і психотерапевта, тому витерла попередній коментар.
жар-птица Нюра• сегодня в 14:23
Ответ дляMs. Скромность
В університетах є повно державних місць
Пиголог и психотерапевт это разные вещи.
И на психотерапевта нет бесплатного обучения, это дополнительное образование, в основном курсы
Залізний занавіс• сегодня в 14:24
Ответ дляВсе буде Україна
якісну психотерапевтичну освіту вам ніхто не оплатить, вам ще й вступати туди доведеться. Але є стипендії, знижки.

Можу підказати свій ’шлях до успіху’, спочатку будуєте приватну практику, заробляєте гроші і з них оплачуєте навчання. При стабільній приватній практиці це цілком посильна вартість.
Залізний занавіс• сегодня в 14:33
Ответ дляMs. Скромность
питання не в тому, як ти будеш називатись, а які ти матимеш інструменти для роботи. Медичні ВУЗи дійсно дають можливість здобути кваліфікацію ’психотерапевт’, але практичної користі від такого навчання буде небагато.

Бо психотерапія ще не досягла рівня соматичної медицини, де всі все розуміють однаково - де є однакові уявляення про те, що таке, наприклад, печінка, які функції виконує, які порушення може мати.
В психотерапії є різні напрями, які мають різні уявлення про структуру особистості, про причини порушень і те, як їх лікувати. Тому і йде спеціалізоване навчання в одному конкретному методі, а не психотерапії в цілому, як в медичному ВУЗі.

І тут тільки вигравати грант, бо ці всі школи - приватні організації.
Скажений гудзик• сегодня в 14:35
От закон, читайте все про психотерапевта Про систему охорони психічно... | від 15.01.2025 № 4223-IX https://share.google/SVw6lXpJdIv3Jb0uh

Вчіться добре, є бюджетні місця і безкоштовне навчання, не переживайие.
Добро с Кулаками• сегодня в 14:41
Ответ дляжар-птица Нюра
конечно есть
6 лет меда, а потом на психотерапевта в интернатуру