Морковку дай• вчера в 15:18
В якому місті ви хотіли б жити і які подобаються?
Для мене це Київ і західна Україна.
Що точно ні - так це схід і півень.
Морковку дай
• вчера в 15:20
Ответ дляБудьте так ласкаві
Цікаві назви міст: західна, схід, південь...
Пояснюю: всі міста на Заході подобаються.
Південні і східні - взагалі ні
Сон і дрімота• вчера в 15:21
Хотела бы жить в Харькове как и до полномасштабного, но живу в Одессе
Морковку дай
• вчера в 15:22
Ответ дляСон і дрімота
Харків це явно краще, ніж Одеса. Море то класно, але контингент….
Просто красавица• вчера в 15:25
Народилася і живу у Львові, змогла б жити тільки в західних областях.
Та не тільки жити але і відпочивати якщо в Україні то тільки захід. Ще можливо вінничина і житомирщина там в мене родичі
ПолБатона• вчера в 15:23
Ответ дляМорковку дай
Південні і східні - взагалі ні
Ви звідки? Ну точно не з Києва. Звідки?
Сон і дрімота• вчера в 15:24
Ответ дляМорковку дай
А шо контингент? Что с ним не так? Для меня главное моя семья, дом и его расположение
Морковку дай
• вчера в 15:24
Ответ дляПолБатона
Ви звідки? Ну точно не з Києва. Звідки?
З Заходу, живу в Києві
Чому точно не з Києва? Київ то щось особливе для вас?
Бува і таке• вчера в 15:24
Я завжди хотіла жити в невеликому місті біля великого міста.
Щоб в своєму невеликому робота, школа дітям, басейни і всякі розвивашки. За надобності Київ (чи інше велике місто)
Для мене гарні завжди були Вишгород, Ірпінь, Буча, Українка, Конча Заспа.
Але живу в Броварах. Нічого хорошого
Морковку дай
• вчера в 15:24
Ответ дляСон і дрімота
Удалено администрацией...
Сон і дрімота• вчера в 15:25
Ответ дляМорковку дай
Удалено администрацией...
Багатенько, но не все
Ждунов везде хватает
Оченьценная• вчера в 15:25
Ответ дляМорковку дай
Удалено администрацией...
Делите народ уже, гоните на восток, жесть, шуруйте домой, нам такие в Киеве не нужны!!!
Доставучая• вчера в 15:26
В Украине только в своем родном Киеве. А так Швейцария меня ещё устраивает)
Морковку дай
• вчера в 15:26
Ответ дляОченьценная
Такі як ви нам в Києві і в Україні також не потрібні
ПолБатона• вчера в 15:27
Ответ дляМорковку дай
З Заходу, живу в Києві
Так і подумала про вас, що з заходу.
Я з Києва, важко уявити киянина, що народився в цьому місті та не любить море, південь.
Мяо мой мяо• вчера в 15:26
Ответ дляБува і таке
Але живу в Броварах. Нічого хорошого
вот и я так.. хочу в Вышгороде, но живу в Киеве.
А так по Украине... наверное только Винница еще, очень приятно там внутренне мне
Смячиком• вчера в 15:26
Ответ дляОченьценная
У тролей нет места жительства
Морковку дай
• вчера в 15:26
Ответ дляПолБатона
Так і подумала про вас, що з заходу.
Море люблю, одеситів - ні
Ондатрова шуба• вчера в 15:27
Одесса, люблю море.
И Полтава понравилась своим уютом и доброжелательностью людей.
Опля Картопля• вчера в 15:27
Ответ дляМорковку дай
Південні і східні - взагалі ні
Львів, Броди, Ужгород, Хуст, Свалява, Івано-Франківськ, Болехів, Тернопіль, Збараж, Чернівці, Бояни - і все це подобається однаково?)
Зілля до весілля• вчера в 15:28
Из Запорожья , город не нравился никогда. Живу сейчас в Франковске.Город отличный, но мы уезжаем из страны.