Залізна тьотя• Изменено 18 февраля в 15:31
Як швидко здати на права?
Трохи вмію. Автомат. Їздити.
Здавати щоб і Євро права були треба. То окремо спочатку? Бо треба швидко. А потім на механіку доздати? Мені 52.
Чи невигідно? І взагалі з чого почати?
Кумедний ґудзик• 18 февраля в 15:32
Просто вивчити правила і здати, насправді нічого складного. Що таке євро права?
месяцкие• 18 февраля в 15:32
Ого-го. На механіку ’ доздати’)))
Якщо дуже швидко- знаєте шлях, корупція наше все.
Дама_с_коготками• 18 февраля в 15:33
Ви думки нормально викладати за 52 роки не навчились, які права? До чого тут невигідно?
месяцкие• 18 февраля в 15:34
Ответ дляДама_с_коготками
До чого тут механіка?
Залізна тьотя
• 18 февраля в 15:34
Ответ длямесяцкие
Ого-го. На механіку ’ доздати’)))
Та хоч на автомати б здати і отримати.
Дівка в намисті• 18 февраля в 15:35
Ответ дляЗалізна тьотя
Та хоч на автомати б здати і отримати.
Я начала учиться летом, на прошлой неделе получила права
Залізна тьотя
• 18 февраля в 15:35
Ответ дляДама_с_коготками
То мені так сказали, бо типу два рази за щось платити.
Дама_с_коготками• 18 февраля в 15:36
Ответ дляЗалізна тьотя
Що щось?
Залізна тьотя
• 18 февраля в 15:36
Ответ дляДівка в намисті
Півроку пішло значить. А які курси були? Онлайн? А водіння то окремо ясно і чи довго було.
Кумедний ґудзик• 18 февраля в 15:36
Ответ дляЗалізна тьотя
Та хоч на автомати б здати і отримати.
І в чому проблема?
Залізна тьотя
• 18 февраля в 15:37
Ответ дляКумедний ґудзик
А де краще вчити правила? На яких сайтах?
Кумедний ґудзик• 18 февраля в 15:38
Ответ дляЗалізна тьотя
Я вчила з книжки, тому сайти не підкажу. Йдіть в автошколу, там все розкажуть
Дама_с_коготками• 18 февраля в 15:38
Ответ дляЗалізна тьотя
Водіння теж онлайн.
Залізна тьотя
• 18 февраля в 15:39
Ответ дляКумедний ґудзик
Дякую. Ще й так мало часу маю.
месяцкие• 18 февраля в 15:39
Ответ дляЗалізна тьотя
Йдете в автошколу, купляєте там актуальні ПДР на 2026 рік, отримуєте додаткові рекомендації, на місці вирішуєте всі питання. Так навіщо вам на механіку здавати? Машина в вас яка?
Дівка в намисті• 18 февраля в 15:39
Ответ дляЗалізна тьотя
Я уже не помню) Теорию учила онлайн, 2-3 занятия в неделю месяца 2, если не ошибаюсь. После сдачи экзамена пошла на практические занятия.
У меня немного затянулось обучение - то я болела, то ребенок
Если много свободного времени, думаю, месяца в 3 легко можно уложиться
Залізна тьотя
• 18 февраля в 15:40
Ответ длямесяцкие
На автоматі певно так і буду їздити. Механіка не потягну. То складно. Але чомусь всі кажуть краще на механіці.
Кумедний ґудзик• 18 февраля в 15:40
Ответ дляЗалізна тьотя
Дякую. Ще й так мало часу маю.
Вивчити правила - це декілька разів перечитати і все. На що мало часу?
месяцкие• 18 февраля в 15:43
Ответ дляЗалізна тьотя
Знаєте чому кажуть про механіку?, бо вони дешевші, тому цих машин багато. Якщо вам випала честь мати автомат, то радійте і не слухайте фігню.
Залізна тьотя
• 18 февраля в 15:44
Ответ дляКумедний ґудзик
Я їх взагалі не знаю. Їх багато?
Кумедний ґудзик• 18 февраля в 15:45
Ответ дляЗалізна тьотя
Я їх взагалі не знаю. Їх багато?
Може вам не варто їздити з таким настроєм?
Залізна тьотя
• 18 февраля в 15:46
Ответ длямесяцкие
Дякую Вам.
Не знала.
Диверсификация• 18 февраля в 15:59
Спочатку йде теорія. Автошколи викладають її за 2-3міс. Можете вчити самостійно, але не думаю, що це буде бистріше. Потім іспит.
Екзамен залежить від вас. Хтось з першого разу здає, хтось ходить місяцями. Між спробами - перерва 10 діб.
До практики допускають тільки після успішної здачі теорії.
Потім йде практика. Ви маєте відкатати 40 годин.
І знову вас буде чекати іспит. Тут теж все залежить від вас.
Янка-угомонись• 18 февраля в 16:16
Авторе, теорію вчила і здавала сама, з першого разу без помилок. Купувала про акаунт грінвей. Зайняло місяць.
Практика зайняла 2 місяці. Трохи вміла, практикувалася також з родичем. Здала без додаткових занять з інструктором, але з 5 разу, це також пару місяців часу.
Мишка-шалунишка• 18 февраля в 16:44
Ответ дляЗалізна тьотя
Ничего сложного в механике нет . Сейчас как-раз доучиваюсь водить . Потеплеет немного - буду сдавать экзамен . На механике лучше потому , что с такими правами вы сможете ездить как на механике , так и на автомате .
Госпожа Белладонна• 18 февраля в 17:54
Ответ дляЗалізна тьотя
Я їх взагалі не знаю. Їх багато?
Одно. ДДД