Маю натхнення• 18 февраля в 16:19
Кто знает как семейный врач делит оставленные пациентами деньги с медсестрой?
Или не делится? Может кто то работал. Если оставляю то кладу врачу на стол..
Опережая вопросы..оставляю не часто. Когда прием без записи например.
Неначасі• 18 февраля в 19:03
Ответ дляБубль Гум)
Да мне пофиг. Работа у них не пыльная.
Ну, да, учиться 9 лет, а потом получать 200 евро, работая с больными людьми, не спать ночами- это да, не пыльная
мистерЛяпсус• 19 февраля в 11:20
Ответ дляМаю натхнення
Моя сімейна лікарка яка веде дорослих не приймає без запису наприклад, а запис через тиждень-півтора. Інших немає щоб передекларуватись. Іду в приватну якщо треба саме мені. Допис про педіатра.
педватри – це теж первинна ланка, вони також отримують фінансування за кількістю задекларованих, а не за ел. направленнями, із зП аналогінчо
Маю натхнення
• 20 февраля в 11:22
Ответ длямистерЛяпсус
Я розумію. Я відповіла навіщо я залишаю гроші. Тому що мені не відмовляють в прийомі без запису, я можу подзвонити, попросити в вайбері направлення. Доросла лікар без запису не приймає взагалі. Це називається лояльне ставлення.
Маю натхнення
• 20 февраля в 11:25
Ответ длямистерЛяпсус
Хотіла спитати.. десь читала що з якогось часу лікарям почали рахувати не тільки по деклараціям а і по прийомах. Тобто якщо людина не звертається то за неї не платять. З 25 року чи щось таке. Немає такого?
мистерЛяпсус• 20 февраля в 19:08
Ответ дляМаю натхнення
офіційно ні, хіба у вас декларація із сімейним у приватній лініці (таке є теж), тоді там можуть бути доплати і KPI, бо теоретичний же направить на платні аналізи чи може порадити платних інших спеціалістів з тієї ж клініки