Невгамовна• Изменено вчера в 16:37
цены на гольфик. шок
что в этом гольфике такого? цена 1840 грн + доставка 120 грн
состав
70 вискоза, 25 хлопок,5 полиестер
заказала померить - ужас какой-то , тоненькое облегающее, а цены кошмар
ноунейм
состав
70 вискоза, 25 хлопок,5 полиестер
ноунейм
Невгамовна
• вчера в 16:49
Ответ дляКапитанша
сейчас все очень дорогое.
я пару лет назад покупала на ансвере и модиво свитеры и джемперы с хорошими составами по 2к и еще думала - господи, какая я мажорка, кошмар. а сейчас в любом массмаркете кофточка из полиетилена по 2к.
вот
100%, кофточка из полиетилена, лучше и не скажешь и за такое при средней зп в 20К в Украине
Кнопус• вчера в 16:49
Ответ дляВерСаСе
Описати автору реально як виглядає ситуація це не значить мати яд. По вашій логіці теж можна сказати що авторі купу яду
Звертатися словом задрали це ок ?
Життє Бентежне• вчера в 16:50
Ответ дляНевгамовна
оставьте свои умозаключения себе)
это не популярный бренд, их выпускают несколько украинских ноунеймов
Нет, это не ноунейм. Это бренд, притом уже не новый.
Кнопус• вчера в 16:50
Дивні люди які доводять що на середню зарплату купити 20 таких овняних кофточок це ок
і ціни теж ок
ВерСаСе• вчера в 16:50
Ответ дляКнопус
Звертатися словом задрали це ок ?
Так, це ок називати речі своїми іменами
Кнопус• вчера в 16:53
Ответ дляВерСаСе
Так, це ок називати речі своїми іменами
Хто вас дер що задрав?
Питання автора вивело вас аж так з рівноваги ?
Админко• вчера в 16:55
хоча ціни вроді не космічні. спідниця 50 євро. можна знайти в банальних зарах, ейчем дешевше. Вже не говорю про синсей
і вигляд не щось особливо
але може комусь їх вайб заходить. я так на якийсь укр бренд в інсті повелася. щось там купувала.
і вигляд не щось особливо
ВерСаСе• вчера в 16:59
Ответ дляКнопус
Хто вас дер що задрав?
А з чого ви взяли що мене щось вивело з рівноваги?
Коханозадовільна• вчера в 17:01
Ответ дляНевгамовна
вас змушують купувати собі одяг та їжу? ні? робите це?
от і я маю право обговорювати сьогоднішнє ціноутворення і спроможність людей купувати що пропонує сьогоднішній ринок
Сьогоднішній ринок пропонує одяг на будь який смак і гаманець.
А ви, замість того щоб шукати речі, які вам по кишені, розповідаєте що саме ця річ занадто дорога.
Вам дорого, комусь нормально. Це саме так працює.
Невгамовна
• вчера в 17:03
Ответ дляКоханозадовільна
мне не дорого, в том то и дело, я просто еще не привыкла что столько стоят вещи из синтетики, поэтому именно их не готова покупать, а норм качество прям не встречала
турцию люблю, фабричный китай, все закрывают
да, я знаю что цены на все растут
Хомо_сапиенс• вчера в 17:06
Ответ дляНевгамовна
оставьте свои умозаключения себе)
Купите у Массимо. Сейчас есть спеццены. 1200 гривен за качество и состав.
Copy-Paste• вчера в 17:11
Ответ дляНевгамовна
да, я знаю что цены на все растут
Так там вискоза, она никогда не была дешевой
Невгамовна
• вчера в 17:12
Ответ дляCopy-Paste
не знаю, все равно синтетика , еще и стирать вручную и сушить горизонтально
Мир Мир Мир!• вчера в 17:21
Ответ дляНевгамовна
да, я знаю что цены на все растут
За 40€ на распродаже можно купить Зара и манго несколько подобных.В чем проблема
Коханозадовільна• вчера в 19:16
Ответ дляНевгамовна
да, я знаю что цены на все растут
То чого ви ниєте, якщо вам не дорого?
Тільки от не треба про те, як ви пенсіонерок жалієте.
Йдіть в торговий центр і шукайте те, що вам підходить ціна/якість.
Малая еще та• вчера в 19:17
когда цена мне подходит.я не покупаю.ищу в других магазинах.нахожу вещи,все,что мне надо не хуже и дешевле.
Просто болталка• вчера в 19:20
Це неадекватна ціна для такої речі, і всі, хто це заперечує, займається самообманом