Сирожено_пирожено• 18 февраля в 23:32

В саду посадила лаванду, а она первую зиму пережила, вторую нет

Это нормальный срок службы или я должен как-то по-особому ее укрывать?
ЗаведУющая• 18 февраля в 23:33
Или вымерзла, или почва не ок. Если почва подходит, тогда надо было накрыть
Викасикрет• 18 февраля в 23:36
Кто посадила и кто должен?
Твердая валюта• 18 февраля в 23:45
у меня тоже не живет. Мне она так нравится, а договориться с ней не получается.
Я посадила вместо нее перовскию.
Это что то среднее между кустом и травой. Тоже лавандовым цветет. Но она хоть растет и цветет долго.)
Доктор Варвар• 18 февраля в 23:48
Ні, це не нормально. Лаванда живе довго, виростає великими кущами. В мене вже по 7-8 років кущам.
Глаголиця• 18 февраля в 23:50
І в голову не прийде вкривати - ніколи не вкриваю, все ок вже багато років
Лепетун• 19 февраля в 01:21
Выпреть могла, она не переносит застоя воды
Танцепесенная• 19 февраля в 01:28
зима такая....
Korovka33• вчера в 16:47
Polysad - це не просто сучасний блог, це ціла платформа знань для садівників, городників та любителів кімнатних рослин. На порталі ви знайдете докладні огляди різних сортів культур, поради зі зберігання врожаю, календарі робіт на кожен місяць та рекомендації щодо підготовки ґрунту. Особливу увагу на сайті приділено біологічним методам живлення та захисту рослин, які допомагають зберегти екологічну чистоту продуктів. Для шанувальників декоративних рослин на онлайн-ресурсі https://polysad.com/ є поради щодо вибору світла, вологості та формування крони рослин, а також як стимулювати цвітіння. Кожна стаття написана зрозумілою мовою, з фото і практичними прикладами, що допомагає читачам легко впроваджувати поради на практиці. Зручний каталог також містить інформацію про інструменти, ґрунти та добрива, порівняння ефективних методів та відповіді на найчастіші питання. Полісад - ваш постійний довідник для успішного садового сезону та краси в домі.