Ольга0204• сегодня в 16:13

питання тим, хто оформлював візу в США

мені потрібно вказати дані про роботу, офіс сам в Києві, а підприємство має юридичну адресу у Вінниці. І питання, в кого були схожі випадки,яку ви адресу роботи вказували? Я працюю віддалено, але можу і в офісі, але про це краще не повідомляти. І ще чи потрібно брати довідку з роботи, наче і посада гарна, але закривають офіційно мінімалку....
Love_Love_Love_• сегодня в 16:14
Яка у вас адреса вказана на довідці про зп?
автор Ольга0204 • сегодня в 16:15
Ответ дляLove_Love_Love_
довідку ще у бухгалтера не замовляла
Love_Love_Love_• сегодня в 16:16
Ответ дляОльга0204
довідку ще у бухгалтера не замовляла
От ту адресу і вкажіть.
Що до зп, це важливий аспект, але вони беруть до уваги ще масу інших факторів. Наприклад, наявність активів, депозитів, нерухомості і тд і тд
автор Ольга0204 • сегодня в 16:19
Ответ дляLove_Love_Love_
От ту адресу і вкажіть.
дякую
english book• сегодня в 16:24
Не знаю що порадити, але була рекомендація від знайомої людини з посольства-казати все як є. Візу отримала.
То був перехідний період в моєму житті,пішла з роботи де довго працювала,2.5 роки працювала неофіційно,заощадження як раз забрала і вклала в бізнес друзів,квартиру продала.Була впевнена що мені відмовлять.Але ні .Натомість колега,який там вже був неодноразово -отримав відмову.Це все до війни.