Каяспер• 19 февраля в 12:11
Зимова куртка тепла і яка не промокає!!!
Дівчата хто собі таку куртку брав, мій пуховик з фірмового магазину по скидці ще 14000 грн за пару хвилин вчора мокрий був до ліфчика(
Говорю відверто• 19 февраля в 12:14
Только те, что кожа сверху. Все остальные тряпочки промокают. И пропитка эта до фени.
Мамаша в бигудях• 19 февраля в 12:15
Я купила на такі морози на Нексті в дитячому відділі- тепло та не промокає.
Масяня Я• 19 февраля в 12:23
Ответ дляПутающаяся
В мене Кляйн з таким покриттям, як цалофан. Не промокає .
цалофан?
Марічка• 19 февраля в 12:27
Де ви берете таке г**но за таку ціну? В мене жодна зимова куртка від Резервед і Мохіто не промокала. Беріть, щоб написано було waterproof, і це певний тип поверхні, не обов´язково як целофан. От в дитини, наприклад, куртки cool club зимові - не промокають. Вода просто стікає по них, нікуди не просочується.
Каяспер
• 19 февраля в 12:37
Ответ дляМарічка
В Одесі на Арнаутській фірмовий магазин, в тій одежі тільки під землею ходити
Мама фіфті цента• 19 февраля в 13:22
Я вообще куртку на АлиЭкспресс купила по скидке, ничего не промокает.)
Щира українка• 19 февраля в 17:06
Ну насчет теплая для городских условий - не знаю. Но не промокают точно. Лыжные мембранные куртки. В лютый ливень нормально. В морозы при условии быстрой ходьбы тоже. Я на выгул собаки такие покупаю, хожу по любой погоде, хоть дождь, хоть -20.
В принципе, в основном спорт одежда рассчитана на жесткие условия эксплуатации и часто отлично с ними справляется. Но вид может быть необычный как для города. Зато очень функционально.
Поумничка• 19 февраля в 17:22
Ответ дляМасяня Я
цалофан?
А ще куртки бувають балонові. Бачили такі?