короткопамятна• вчера в 12:42

Так а що, зараз ніяк не враховують, що є гуманітарії, а є

люди з технічним складом розуму? На НМТ укр.мова і математика - обов´язкові і я так розумію, що загальний бал впливає на вступ до вишу. Але чому низький бал з математики, наприклад, має вплинути на вступ дитини, яка йде на фак-тет іноземних мов? Для чого математика філологу? Звичайна людина, чиє життя не пов´язане з математикою, має знати таблицю множення, робити якісь прості обчислення, які потрібні в побуті. Але ж це не те, що питатимуть на НМТ?
АгатаХристя• вчера в 13:53
Ответ дляВельшановна
В моем представлении большинство ’гуманитариев’ все таки учат, но не учится
Все учится при потребности, опять же мы про школьную программу говорим
Вельшановна• вчера в 14:01
Иногда даже реальная необходимость не помогает выучить то, что не идёт.
А ещё мне ’нравятся’ спортсмены. Они часто не имеют возможности нормально учить школьные предметы. Чтож, сами так выбрали. Но вузы спортивного направления существуют и НМТ туда тоже надо сдать, хоть и имеет оно меньшее значение перед творческим конкурсом.
МаксХмара• вчера в 14:23
Ответ длякороткопамятна
Для мене було. Не вважаю себе розумово відсталою.
Автор, в інтернеті є НМТ минулих років, подивіться. Я просто з цікавості пройшла онлайн НМТ минулого року, бо було цікаво про яку таку складність всі говорять. На мінімальний бал взагалі не проблема здати, будь хто зможе. Навіть на якихось 150 балів - без зайвих навантажень, там елементарні завдання
Вельшановна• вчера в 15:19
Ответ дляМаксХмара
Ну як взагалі не здають, будь який предмет, не лише математику, я не розумію. Але оті якісь 150 балів без зайвих навантажень майже не залишають шансів на бюджет прийнятної спеціальності у бажаному виші. Навіть якщо інші три предмети на високі бали.
Гага Газу• вчера в 15:21
Ответ дляМаксХмара
Я тоже прошла историю, например, и минимальный балл не получила)

Там такие факты, которые мы в свое время не учили

Математику смотрела - для меня это космос - в школе у меня с ней проблемы были. Сейчас пытаюсь учить...это возможно, но времени много уходит
МаксХмара• вчера в 15:21
Ответ дляВельшановна
Так якщо хтось інший здав краще, він і проходить на бюджет, в тому і суть
МаксХмара• вчера в 15:23
Ответ дляГага Газу

Ну я тоже забыла школьную программу по математике, но на 145-150 сдала, где-то чисто наугад ставила
Не понимаю как школьник со свежими знаниями может сдать на такие же баллы, по любому должен быть выше результат
Гага Газу• вчера в 15:24
Ответ дляМаксХмара
А я прекрасно их понимаю
Не все там так просто - это раз
Дома на диване это делать проще - это два
Стресс и учеба в войну - это три
Вельшановна• вчера в 15:26
Ответ дляМаксХмара
Загалом той інший міг краще здати саме умовну математику, вступаючи на перекладача. А обидві мови гірше. Конкурсний бал має кращий, а необхідні знання за майбутнім навчанням гірші.
Вельшановна• вчера в 15:29
Ответ дляМаксХмара
Посмотрите статистику НМТ по предметам, 150-160 средние баллы по всем. Или может и немного ниже.
МаксХмара• вчера в 15:32
Ответ дляГага Газу
А я прекрасно их понимаю
Не все там так просто - это раз
Стресс и учеба в войну - это три
Что значит не все там так просто?
Все взрослые люди в свое время сдавали экзамены, также волновались и переживали. Учеба в войну это сложнее конечно, но всегда были свои трудности, а сейчас из детей каких-то недееспособных растят, как они будут трудности на работе преодолевать?
Напрягать деток нельзя, математика это сложно - давайте ее вообще учить не будем, а то бедные детки перетрудятся)
Вельшановна• вчера в 15:43
Взрослые люди в свое время сдавали один экзамен в несколько дней, а не четыре за четыре часа.
Не не напрягать и не учить, а учить на доступном или необходимом уровне. Не знаешь математику на необходимом уровне, не сможешь даже подать документы на техническую специальность. Не идёт английский - не подашься на филологию.
А у нас предметы общего развития мешают поступить на профильное направление.
автор короткопамятна • вчера в 15:45
Ответ дляЗубожиння
Та пусть развиваются. Я и написала, что человеку может быть легче опанувать математику или историю. Но школьная программа это не тот уровень, чтобы не освоить вообще.
Мова не йде про ’вообще’. Мова про те, що низький бал з математики псує загальну картину. Так само низький бал з укр.мови псуватиме загальну картину учню, що буде вступати на фізмат.
автор короткопамятна • вчера в 15:48
Ответ дляВельшановна
Так сейчас рассматриваем мотивацию для поступления на условного переводчика. Там будет возможно один семестр математики за все года учебы, и достаточно минимум набрать за семестр. Но при плохом балле за нмт по математике на переводчика не пройдут. А при несдаче математики вообще поступать нельзя.
І навіщо перекладачеві математика взагалі?
автор короткопамятна • вчера в 15:51
Ответ дляВельшановна
Саме так.
РокерША• вчера в 16:25
Людина, що не знає мови і математики не має навчатися у вишу.
От і все.
І без вишу нормально живуть і працюють.
Зубожиння• вчера в 16:42
Ответ дляКринжова баба
Может. Но я училась в 3 классах, 2 школах. Отличников не встречала. Везде по каким-то предметам классный руководитель просила не портить оценки, нам нужны отличники.
А я встречала) И сама училась с такими, и ребенок мой такой и с такими тоже учится.
автор короткопамятна • вчера в 17:41
Ответ дляРокерША
От і все.
І без вишу нормально живуть і працюють.
Я не знаю математики. При цьому знаю 2 іноземні мови відмінно. Незнання математики робить мене гіршим філологом?
РокерША• вчера в 18:17
Ответ длякороткопамятна
Ну шкільну ж програму засвоїли якось. То знаєте. Якщо дитина не засвоїлана цьому рівні, то їй у виш не треба.
автор короткопамятна • вчера в 19:23
Ответ дляРокерША
Ні, не засвоїла. Не розумію, чому не можна в гуманітарний виш дитині, яка не знає математики. Вона ж не інженером буде працювати.
РокерША• вчера в 20:40
Ответ длякороткопамятна
Ну я засвоїла.
І не філолог.
Знаю 4 іноземні мови, які мені треба по роботі.
Так, ви поганий філолог. Ті філологи, які знають математику, і з мовами проблем не мають.
РокерША• вчера в 20:45
Ответ длякороткопамятна
Всі знайомі філологи, знають щонайменше 6 мов. Нову вчать на відмінно за 2-3 роки.
Так що думайте....
автор короткопамятна • вчера в 21:17
Ответ дляРокерША
Так що думайте....
Та вже пишіть 10 мов, не соромтесь:)
РокерША• вчера в 21:21
Ответ длякороткопамятна
Та вже пишіть 10 мов, не соромтесь:)
Вони ще не старі, може і 10 вивчать.
Якщо 3 знаєш, то інші легко вчаться. Але для цього соображалку треба мати. Якої математика якраз навчає.