Сапай вазони• вчера в 15:32

Товар був оплачений через пром оплату , але продавець не відправляє ..

Лише кормить обіцянками .
Якщо скасувати на сайті , то кошти повернуться на картку ?
Бджолина королева• вчера в 15:33
Ну там же є дедлайн. Чи вам терміново? Так, повернуться.
автор Сапай вазони • вчера в 15:33
Ответ дляБджолина королева
Продавець казав що відправить протягом 2-3 днів . Вже пройшло більше тижня .
Так , терміново
Бджолина королева• вчера в 15:34
Ответ дляСапай вазони
Так , терміново
Хіба на промі не треба відправити протягом 3х днів? Дивно. Відміняйте, звісно.
автор Сапай вазони • вчера в 15:35
Ответ дляБджолина королева
На промі - ні
Бджолина королева• вчера в 15:37
Ответ дляСапай вазони
На промі - ні
Це неподобство насправді. Це ж так легко запрограмувати - не відправлене за тнн протягом 3/5 днів, автоматичне скасування.
автор Сапай вазони • вчера в 15:40
Ответ дляБджолина королева
Тепер взагалі продавець не відповідає (
Коко На Страже• вчера в 15:43
Я сейчас все заказываю наложкой
Регионщица• вчера в 15:43
Так. Повернуться кошти з прому. Я нещодавно так відміняла. Прийшло повідомлення що повернення протягом 3-11 робочих днів. Довго чекала, навіть писала на пром потім, після в банк. І виявилося що вони повернули без додаткового повідомлення. Не сподобалося мені, тепер жодних передплат. Теж такий ніякий магазин попався
Маю декілька думок• вчера в 16:00
Ответ дляСапай вазони
На промі - ні
Я торгую на проме. Отправка в течении трёх рабочих дней по условиям прома. Вы можете отменить доставку, вам вернуться деньги, и напишите честный отзыв о продавце.
автор Сапай вазони • вчера в 16:03
Ответ дляМаю декілька думок
Написала в тех поддержку, ответили , что продавец запланировал отправку , потому отменить может только он
Катастрофа• вчера в 16:40
Отменяйте заказ и деньги вернутся буквально сразу.