Свисток ля-минор• вчера в 16:03

З´їхались. Ходить колишня.

Дівчата, запитання з *
З´їхались з мужчиною, живемо 2 міс, сваримось часто(
Зустрічались 3 роки, одружуватись не збираємось, є все своє (діти/рухоме/нерухоме) з´їхались через почуття, нам близько 50.
І ось до нас внадилась ого екс... Спочатку по дитину заходила, потім лишалась поговорити з ним, дійшло до того, що вона лишається на 2+ год поки сама не нагуляється і не наговориться. А на Валентина прийшла о 16 документи занести, а пішла о 22 після того як він запропонував піти разом до бару, куди ми збиралися піти удвох.
Всі питання дзвонить йому вирішувати, жалітися, запитувати як його справи.
Він її запитує, чи зручно їй заїхати забрати дитину чи йому завезти, вона заїжджає - вечір накрився - може сидіти до 22 год.
Сьогодні посварились, я сказала, що не почуваюсь вдома, бо чужа жінка приходить як до себе і приязно у мене запитує як я провела сьогодні час і що хорошого у мене було. Він нічого поганого не бачить, бо це нормальне спілкування...
Що мені робити? Я дика й неприязна? Чому мені хочеться повернутися додому й не заважати цьому спілкуванню?
Працівниця року• вчера в 16:13
Ответ дляДиверсификация
Просто цікаво, для чого зʼїжджалися в 50?
Тоже цікаво, но то такое. Но зачем в 50 мужик, который ещё ’продолжает жить с бывшей женой’ ментально.
Деловитая• вчера в 16:13
Это вид насилия, кажется триангуляция называется. Вы даже не замечаете, как по тихоньку разрушаетесь.
Человек, который любит, такого не допустит, если вы донесли ему, что для вас это неприемлемо.
Бегите оттуда и берегите себя.
Плету интриги• вчера в 16:13
Ответ дляПрацівниця року
И дружили. И любили друг друга и спали все вместе.
И по кругу и по кругу🤣
Вот Она Я• вчера в 16:13
скажите ему, даю тебе неделю чтобы ты с ней поговорил и расставил границы - и детально обьясните как он должен с ней общаться. иначе через неделю меня тут не будет. и выполнить обещания, собрать вещи и уйти
Трохи злякана• вчера в 16:14
що вам робити??забиратися і йти.
1. Ви сваритесь
2. Колишня вам жити не дасть...Навіщо вам його діти? от чесно...Нафіга ви в це влізли.?? мені 44 р і я вибирала таокго,щоб без дітей,чи жили окремо,чи щоб не лазили .Навіщо воно вам??? Ви ж бачите, що толку нема. а він дурачком прикидається. колишня поставила метувас вижити і він прекрасно як придурок грає в її гру.
Самі нерви і неприємності. Забрали речі і пішли. Все.3 роки зустрічалися?я покинула чоловіка через 3 міс після 4 років зустрічей.
в 50 р стосунки мають бути спокійними і приносити задоволення,а не бачити його жінок і його дітей. нонсенс
автор Свисток ля-минор • вчера в 16:13
Ответ дляПрацівниця року
По теме, есть такие мужчины. Они будут не против общаться и с десятью бывшими и жить всем вместе. Мужик так самоутверждается. Думает что его все хотят и любят. Но зачем это женщинам??? Быть любьязными с его бывшими чтобы не казаться дикой))) Кому казаться и зачем???
Так питання й до неї навіщо це їй?!
От він живе зі мною, спить зі мною... А їй для чого зі мною дружити? Щоб що?!
Плету интриги• вчера в 16:14
Ответ дляСвисток ля-минор
Ііі? Що відбувається? Як люди вирулюють? Мій розсердився, каже, тепер я маю заборонити їй заходити?!
Ну некомфортно мені, коли вона тусить у нас вечорами
Оуевший он у вас и все. А вы себя не цените. Он вас уже обесценил и указал место. Вы дама с низкой самооценкой, которая позволяет об себя ноги вытирать
Ядвига Юсьлегко• вчера в 16:14
Ответ дляСвисток ля-минор
Так питання й до неї навіщо це їй?!
Трахнуть они вас хотят, вдвоем🤭
Ло Шарик• вчера в 16:14
У меня была такая же ситуация как у вас

Стала приезжать бывшая к нам как домой. И муж с ней дружил. Прям друзья,она слабая,ей помогать надо

Неделю понаблюдала,собрала вещи и ушла. Или я или она. Она не отпустила его,он ее
Встретила своего мужа и 5 лет счастлива

А эта парочка вместе,но он живёт с другой уже и ей пудрят мозги
Медсестричка• вчера в 16:16
Ответ дляСвисток ля-минор
Да, запретить.
если он вас ценит и уважает.
если он этого не понмает, то вам лучше бы без него.
Самооценка и уважение к себе на первом месте.
Борисфенка• вчера в 16:14
Ответ дляСвисток ля-минор
Не потрібен мазохізм. Хочу спокою. Як його досягти в даній ситуації? Заборонити їй заходити? - так він живе в цій квартирі, вона не моя, щоб мені щось забороняти. Але мене зачіпає її присутність. Чому зачіпає? Що зі мною не так?
Для спокою треба жити у своїй квартирі. Самій або з ним - це вже як він схоче. Або взагалі з іншим.
Всіх нормальних жінок така ситуація зачіпає.
Ще раз раджу подивитися серіал ’Зворотний напрямок’, він якраз про таких бувших дружин і про ваш трикутник.
Аноним_1859• вчера в 16:14
Ответ дляСвисток ля-минор
Розмовляють. Ви кажете в о почуваєте себе пригніченою та не потрібною. Що ревнуєте.
Звісно що це не дасть результату.
І це стане початком кінця.
Медсестричка• вчера в 16:15
Ответ дляВот Она Я
автор, прислушайтесь.
Деловитая• вчера в 16:15
Ответ дляВот Она Я
Верно. Я бы тоже так сделала.
И даже недели бы не давала. Это кошмар, автор. Уважайте себя и не давайте в обиду.
Кусюче сонечко• вчера в 16:15
Автор, про що Ви аж 3 роки зустрічалися? Колишня скрізь, де не плюнь. На те вона й колишня, що її у ваших стосунках з ним не повинно бути зовсім
автор Свисток ля-минор • вчера в 16:15
Ответ дляМожу брикнути
Просто якби це була не колишня, а свекруха, то б теж була проти. Проблема не в тому, що вона колишня, а в тому, що вона ходить як до себе додому.
Так, ця жінка не бачить берегів. Вона мені здається дуже нав´язливою. Але йому такою вона не здається.
Він каже мені, що я он теж з колишніми переписуюсь і він й слова не каже
Борисфенка• вчера в 16:15
Ответ дляСвисток ля-минор
Я б його сковорідкою по ребрах порихтувала за вечір в барі втрьох.
Ви якась безмежно терпляча.
Плету интриги• вчера в 16:15
Ответ дляПрацівниця року
Скоро все у него упадет. А так ему нужна дом работница молчаливая, заткнулась и выполняет его хотелки. А потом ему еще опу вытирать😅
Працівниця року• вчера в 16:15
Ответ дляСвисток ля-минор
Так питання й до неї навіщо це їй?!
Они друг друга не отпустили. Для нее это конкуренция. Она хочет чтобы по итогу он выбрал ее. А оно, судя по всему так и будет. Вы для них как доказательство того, что они друг без друга не могут. То есть Вы - третья лишняя. Оно Вам надо??
Даже если они развелись - они не отпустили друг друга.
мадамГрицацуева• вчера в 16:16
Ответ дляСвисток ля-минор
В одном случае мужу было жалко бывшую. И он нынешней предложил приглашать её в гости, а то ей скучно. Естественно той не понравилось такое предложение. Какое то время они прожили, ребёнка родили, но развелись.
В другом случае, она ездила типа к сыну в дом под предлогом, что страшно от обстрелов. Но оттуда её попросили.
Отзеркальте мужу ситуацию, пусть посмотрит под другим углом. Может что то дойдёт
Love_Love_Love_• вчера в 16:16
Ответ дляСвисток ля-минор
З вами все так, ви теж там дивете, ця квартира або ваш дім, або живіть там де ваш дім а не в гостях без прав де робиться хєр знатии що
Аноним_1859• вчера в 16:16
Ответ дляСвисток ля-минор
Так питання й до неї навіщо це їй?!
Контроль. Так буває. В них емоційна прив´язаністт´ь. В обох є галочка в мозку. А можливо ще коли небудь...
Ло Шарик• вчера в 16:16
Ответ дляСвисток ля-минор
Да,или вы или она

А вообще,по хорошему,он ее не бросил

И вам спокойствия не будет. Уходите и не надейтесь что он перестанет с ней общаться тесно
Трохи злякана• вчера в 16:16
Ответ дляСвисток ля-минор
люди просто розходяться.Я б ніколи не терпіла колишніх на нашій території.НІКОЛИ, усі зустрічі десь. А ви граєте в її гру. на його сердитість я б срала.Мені некомфортно і терпіти я це не буду.якщо ти не вирішуєш це-я забираю речі. Все.
Джонсонюк• вчера в 16:16
Пригласите для его бывшей своего бывшего
Деловитая• вчера в 16:16
Ответ дляСвисток ля-минор
Так питання й до неї навіщо це їй?!
Зачем вам эти вопросы про не и ее чувства? Плюньте на нее
Вам сейчас нужно задать вопрос себе- а мне вообще нормально в такой ситуации?
Кусюче сонечко• вчера в 16:16
Ответ дляСвисток ля-минор
Так питання й до неї навіщо це їй?!
Вона з вами не дружить, вона грає роль для нього
Працівниця року• вчера в 16:17
Ответ дляЛо Шарик
У меня была такая же ситуация как у вас

Встретила своего мужа и 5 лет счастлива

Кошмар какой)) Есть такие пришленные люди. Они ни вместе не могут ни порознь. Но самое печальное что находится такой ’новый партнёр’ который согласен терпеть их брачные игры.
Медсестричка• вчера в 16:17
Ответ дляСвисток ля-минор
ну если бы он с бывшей только переписывался, вы бы тоже ничего ( возможно) не сказали бы
автор Свисток ля-минор • вчера в 16:17
Ответ дляMs. Скромность
Бывшая его контролирует , тк до конца не отпустила. И сам не гам и другому не дам. Она вас таким образом хочет развести.надо серьёзно поговорить и сказать или я или она .одной жопой га 2 стульях не усидишь
Мені хочеться повернутись додому без скандалу(
Але справа в тому, що й вони разом жити не будуть, бо вже пробували. Тобто, це просто дружба. Їм обом ок, а мене діймає