Свисток ля-минор• вчера в 16:03

З´їхались. Ходить колишня.

Дівчата, запитання з *
З´їхались з мужчиною, живемо 2 міс, сваримось часто(
Зустрічались 3 роки, одружуватись не збираємось, є все своє (діти/рухоме/нерухоме) з´їхались через почуття, нам близько 50.
І ось до нас внадилась ого екс... Спочатку по дитину заходила, потім лишалась поговорити з ним, дійшло до того, що вона лишається на 2+ год поки сама не нагуляється і не наговориться. А на Валентина прийшла о 16 документи занести, а пішла о 22 після того як він запропонував піти разом до бару, куди ми збиралися піти удвох.
Всі питання дзвонить йому вирішувати, жалітися, запитувати як його справи.
Він її запитує, чи зручно їй заїхати забрати дитину чи йому завезти, вона заїжджає - вечір накрився - може сидіти до 22 год.
Сьогодні посварились, я сказала, що не почуваюсь вдома, бо чужа жінка приходить як до себе і приязно у мене запитує як я провела сьогодні час і що хорошого у мене було. Він нічого поганого не бачить, бо це нормальне спілкування...
Що мені робити? Я дика й неприязна? Чому мені хочеться повернутися додому й не заважати цьому спілкуванню?
Love_Love_Love_• вчера в 16:18
Ответ дляСвисток ля-минор
Ііі? Що відбувається? Як люди вирулюють? Мій розсердився, каже, тепер я маю заборонити їй заходити?!
Ну некомфортно мені, коли вона тусить у нас вечорами
Так, саме так, а як ще може бути?
Админко• вчера в 16:18
Завтра своего бывшего зовите в гости и пусть сидит до 22 :)
Медсестричка• вчера в 16:19
Ответ дляСвисток ля-минор
Мені хочеться повернутись додому без скандалу(
Але справа в тому, що й вони разом жити не будуть, бо вже пробували. Тобто, це просто дружба. Їм обом ок, а мене діймає
никаких скандалов не нужно.
Озвучиваете и смотрите.
Смотреть там скорее всего будет не на что.
автор Свисток ля-минор • вчера в 16:19
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так це для кожного по своєму. Нащо вам чужий погляд на таке?
Хочу сформувати своє рішення, цікавлять думки людей, інший досвід
Аноним_1859• вчера в 16:19
Ответ дляСвисток ля-минор
ДивітьсЯ. Їм обом ок що вони не відпускають один одного.
Питання чи вам ок?
Якщо ні відстоюйте свої кордони
Скажений гудзик• вчера в 16:19
А якого віку в них дитина, що потрібно по неї заходити ?
Ло Шарик• вчера в 16:19
Ответ дляСвисток ля-минор
Так питання й до неї навіщо це їй?!
От він живе зі мною, спить зі мною... А їй для чого зі мною дружити? Щоб що?!
ЧТОБЫ КОНТРОЛИРОВАТЬ ВАС,ЧТОБЫ БЫТЬ В КУРСЕ ВСЕГО. ОН ЕЕ СОБСТВЕННОСТЬ
ПЛЮС ОНА НЕ ХОЧЕТ ЕГО ТЕРЧТЬ

ВЫ ЧТО,не понимаете этого?
Вам об этом тут все говорят
Трохи злякана• вчера в 16:19
Ответ дляДеловитая
Верно. Я бы тоже так сделала.
И даже недели бы не давала. Это кошмар, автор. Уважайте себя и не давайте в обиду.
я би зробила скандал після першого її приходу до 22.00.це триндець.Якого вона сидить? йому б мало місця було.чесно. якщо вона тобі треба-то все.яйду.моя умова-її тут бути не повинно.крапка,
ваш чоловік тюхтій,безхребетний і вона робить що хоче
автор Свисток ля-минор • вчера в 16:20
Ответ дляДиверсификация
Просто цікаво, для чого зʼїжджалися в 50?
А що не так? Не можуть бути почуття в людей після 40?
ДелайКак_Я• вчера в 16:20
Ответ дляПрацівниця року
По теме, есть такие мужчины. Они будут не против общаться и с десятью бывшими и жить всем вместе. Мужик так самоутверждается. Думает что его все хотят и любят. Но зачем это женщинам??? Быть любьязными с его бывшими чтобы не казаться дикой))) Кому казаться и зачем???
может его любовь добывается именно так , насилуя себя)
Аноним_1859• вчера в 16:21
Ответ дляСвисток ля-минор
Та можуть звісно. Тільки кожен тягне за собою прицеп бувших дітей та жінок
Працівниця року• вчера в 16:21
Ответ дляСкажений гудзик
Мне кажется автор тролит, потому что невозможно быть такой глупой в 50 лет. Ладно в 18. Но не в 50.
автор Свисток ля-минор • вчера в 16:21
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Запросіть туди свого колишнього
Та запитувала як би він почувався, якби мій екс заходив вечорами потусить. Чи він би ходив до колишньої потусить, якби вона жила з мужчиною.
Деловитая• вчера в 16:22
Ответ дляТрохи злякана
Вы правы. Но я не скандальная правда.
Но после первого же такого посещения бывшей, взяла бы его за яйца и объяснила, что для меня это неприемлемо. И если она еще раз тут появится- меня тут больше не будет. И выполнить обещание в след.раз. Все.
Это банальное самоуважение к себе.
Ядвига Юсьлегко• вчера в 16:22
Ответ дляСвисток ля-минор
Ага
Борисфенка• вчера в 16:22
Ответ дляСвисток ля-минор
Тоді терпіть і спостерігайте, як вони зустрічаються у вашій присутності.
У чоловіків це зветься куколд.
Трохи злякана• вчера в 16:22
Ответ дляСвисток ля-минор
Так питання й до неї навіщо це їй?!
ви як маленька. Жінки дуже підлі,противні,мстиві. З помсти, з противності. Щоб вам зробитинеприємно,щоб ви бісились.і вона прекрасно цього досягає. вас не буде- буде більше грошей йти на дитину. ви реально як дурочка в 16 р.
Працівниця року• вчера в 16:23
Ответ дляСвисток ля-минор
Он бы с Вами не жил просто. Нынешний. Потому что он себя уважает. И ни один бы уважаюший себя человек не жил бы таким треугольником. А Вам на себя все равно. С Вами можно как хочешь.
Ядвига Юсьлегко• вчера в 16:23
Ответ дляБорисфенка
У чоловіків це зветься куколд.
Куколд то інше) і то не у чоловіків зветься🤭
Трохи злякана• вчера в 16:23
Ответ дляДеловитая
Вы правы. Но я не скандальная правда.
Это банальное самоуважение к себе.
да. аналогично
Оце потужно• вчера в 16:23
Я понимаю общие дети, но сидеть у вас в гостях до позднего вечера, наблюдать за вашими отношениями и вообще за всей обстановкой, та ну нах. Закрыть этот вопрос раз и навсегда. Хочет- пусть общается на нейтральной территории с ней. А сколько ребёнку? Вряд ли маленький?
Отжигающая• вчера в 16:25
Ответ дляПушкининиана
Мій пішов від мене , коли мені було 50. Я два місяці страждала, а тепер вже 15 років кайфую!
Я трошки молодша, але теж кайфую. То діти малі були, школа, робота, приготуй, накорми, прибери, з собакою погуляй (я сама любила ходити з ним, відпочивати, поки він свої справи робить), а тепер діти дорослі, самостійне життя в них. Вже не треба купу роботи робити, шо мені там самій треба - чайок випила з бутером на вечерю, за котом прибрала, насипала йому корма, зате займаюся своїми хоббі - книжки почитаю, картини розмалюю з Алі, писала колись, що діти подарували мені на ювілей піаніно електронне, вечорами грати стала
А чоловік теж є, зустрічаємося на вихідних у нього, мені достатньо, щоб не переводити все на спільне життя. Не розумію кому воно у такому віці треба, ну може якщо в людей хазяйство велике, де треба робити та робити й удвох легше. Але в квартирі навіщо собі життя ускладнювати, якщо дві цілком самостійні людини у віці
автор Свисток ля-минор • вчера в 16:23
Ответ дляВот Она Я
скажите ему, даю тебе неделю чтобы ты с ней поговорил и расставил границы - и детально обьясните как он должен с ней общаться. иначе через неделю меня тут не будет. и выполнить обещания, собрать вещи и уйти
Як можна дорослій людині щось забороняти чи диктувати? Я прихильник спостережень. Дивлюсь. Якщо мені щось ’не так’ - кажу. Конфлікт інтересів - йду
Працівниця року• вчера в 16:24
Ответ дляДеловитая
Вы правы. Но я не скандальная правда.
Это банальное самоуважение к себе.
Автор о самоуважении ничего не слышала.
Трейдер кріпти• вчера в 16:24
Послухайте, ну ви троль 100%. Навіщо ви тут розводите на емоції людей)))
Мені 48 і я не уявляю собі, як би я терпіла таку ситуацію.
Зібралася б та й пішла собі додому. Чи у вас дому немає? Навіщо так принижуватися перед людиною, з якою живете 2 місяці і часто сваритеся?
Мені здається в 50 вже можна собі дозволити гідність, повагу, спокій нарешті. А не оце все.
Аноним_1859• вчера в 16:24
Ответ дляСвисток ля-минор
Читала допис в тредс чоловіка.
Каже ми даруємо подарунки та стелилось перед жінками стервами. Бо інакше вони влаштовують вирвані роки.
А хороші тихі дружини. Їм квіти не потрібні, бо дорого. Їм ресторани не потрібні бо дружина смачно годує.
Я так розумію до хороших мудрих дружин навіть колишнім можна приходити
Love_Love_Love_• вчера в 16:24
Ответ дляТрохи злякана
А я б її запитала- чого вона сидить, в нас свої справи і не була б милою і любязною.
Одна_на_всей_планете• вчера в 16:25
Ответ дляПлакалаВАвто
Я своему сказала, чтоб этой не было в нашем доме, на общих мероприятиях. Или я , или ваши с ней отношения по поводу детей. Все должно решаться в телефонном режиме, точка.
У моего бывшего была такая чекнутая бывшая жена, что каждый день ему звонила, так что телефонный режим тоже иногда напрягает. Причем она сама ему всегда звонила, хотя изменила ему и ушла к другому. Но видимо моему бывшему её звонки очень поднимали самооценку
Деловитая• вчера в 16:25
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну и наблюдайте дальше
Вы или троль или странная мазохистка.
Удачи.
Оце потужно• вчера в 16:25
Ответ дляСвисток ля-минор
Так питання й до неї навіщо це їй?!
Она его не отпустила и хочет быть а- ля вашей подружкой. Быть в курсе всей вашей жизни