Свисток ля-минор• сегодня в 16:03
З´їхались. Ходить колишня.
Дівчата, запитання з *
З´їхались з мужчиною, живемо 2 міс, сваримось часто(
Зустрічались 3 роки, одружуватись не збираємось, є все своє (діти/рухоме/нерухоме) з´їхались через почуття, нам близько 50.
І ось до нас внадилась ого екс... Спочатку по дитину заходила, потім лишалась поговорити з ним, дійшло до того, що вона лишається на 2+ год поки сама не нагуляється і не наговориться. А на Валентина прийшла о 16 документи занести, а пішла о 22 після того як він запропонував піти разом до бару, куди ми збиралися піти удвох.
Всі питання дзвонить йому вирішувати, жалітися, запитувати як його справи.
Він її запитує, чи зручно їй заїхати забрати дитину чи йому завезти, вона заїжджає - вечір накрився - може сидіти до 22 год.
Сьогодні посварились, я сказала, що не почуваюсь вдома, бо чужа жінка приходить як до себе і приязно у мене запитує як я провела сьогодні час і що хорошого у мене було. Він нічого поганого не бачить, бо це нормальне спілкування...
Що мені робити? Я дика й неприязна? Чому мені хочеться повернутися додому й не заважати цьому спілкуванню?
Диверсификация• сегодня в 16:25
Ответ дляСвисток ля-минор
А що не так? Не можуть бути почуття в людей після 40?
Можуть бути почуття, мені теж 40. Не розумію для чого жити разом
Борисфенка• сегодня в 16:26
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Куколд то інше) і то не у чоловіків зветься🤭
Та чого ж інше, скоро сексом будуть займатися на очах у авторки. Чи й її до себе покличуть.
Аноним_1859• сегодня в 16:27
Ответ дляСвисток ля-минор
Як можна дорослій людині щось забороняти чи диктувати? Я прихильник спостережень. Дивлюсь. Якщо мені щось ’не так’ - кажу. Конфлікт інтересів - йду
Тільки дорослі люди можуть не знати вашої психології.
Деякі узнають що перетнули межу коли їм тарілку розбили об голову
Трейдер кріпти• сегодня в 16:28
Ответ дляСвисток ля-минор
Почуття в людей після 40 можуть бути. Але, гідні, засновані на взаємоповазі та підтримці. Відносини, які в радість. Без сварок. Для насолоди. Інакше навіще вони потрібні. А ви поводите себе як дівчина, який 17 років.
Свисток ля-минор
• сегодня в 16:28
Ответ дляАноним_1859
ДивітьсЯ. Їм обом ок що вони не відпускають один одного.
Питання чи вам ок?
Якщо ні відстоюйте свої кордони
Питання чи вам ок?
Якщо ні відстоюйте свої кордони
Я не борюсь за чоловіків)
Це смішно))
Трохи злякана• сегодня в 16:28
Ответ дляLove_Love_Love_
А я б її запитала- чого вона сидить, в нас свої справи і не була б милою і любязною.
так,я б сказала при ньому щоб вона забиралась через 10 хв. бо у вас справи. просто вигнати,я б навіть двері відкрила і вигнала б,а на наступнй день пішла б сама.навряд чи б вона прийшла туди де її привселюдно вигнали... але це неправильно. чоловік має поставити її на місце.але він тюхтій,дурень
Свисток ля-минор
• сегодня в 16:29
Ответ дляСкажений гудзик
А якого віку в них дитина, що потрібно по неї заходити ?
7 річна
Борисфенка• сегодня в 16:29
Ответ дляСвисток ля-минор
Я не борюсь за чоловіків)
Це смішно))
Ви просто спостерігаєте, як чоловік гарем вигулює.
Аноним_1859• сегодня в 16:29
Ответ дляСвисток ля-минор
Я не борюсь за чоловіків)
Це смішно))
Так але ви вже в трикутнику.
Вас це влаштовує?
Трейдер кріпти• сегодня в 16:30
Ответ дляАноним_1859
Так але ви вже в трикутнику.
Вас це влаштовує?
Саме так. Скоро дійде до того, що повернеться додому, а ті в ліжку. Нє, ну а чо? Рідні ж як няік
Свисток ля-минор
• сегодня в 16:30
Ответ дляАноним_1859
Та можуть звісно. Тільки кожен тягне за собою прицеп бувших дітей та жінок
Я питань не маю до його дитини. Але я чітко розділяю час для дитини і спілкування з колишньою. Останнє не розумію
Свисток ля-минор
• сегодня в 16:31
Ответ дляПрацівниця року
Мне кажется автор тролит, потому что невозможно быть такой глупой в 50 лет. Ладно в 18. Но не в 50.
Без дурниць, будь ласка, хоч ви...
Аноним_1859• сегодня в 16:31
Ответ дляТрейдер кріпти
До речі для автора може бути сюрпризом що секс між колишніми це не зрада
Аноним_1859• сегодня в 16:31
Ответ дляСвисток ля-минор
Ви в нього третя дружина?
Свисток ля-минор
• сегодня в 16:31
Ответ дляБорисфенка
Тоді терпіть і спостерігайте, як вони зустрічаються у вашій присутності.
У чоловіків це зветься куколд.
Ні, куколд це інше))
Трейдер кріпти• сегодня в 16:32
Ответ дляСвисток ля-минор
Без дурниць, будь ласка, хоч ви...
Я вам теж саме написала. Ви поводите себе як 17 річка. Ажніяк не жінка біля 50. Бо мені 48 і я знаю різницю
Трохи злякана• сегодня в 16:32
Ответ дляСвисток ля-минор
7 річна
а навіщо ви з таким злигались?
Аноним_1859• сегодня в 16:33
Ответ дляСвисток ля-минор
Дивіться. Вони розлучились фізично. Але емоційний зв´язок в них лишився. Тому вам попався подвійний прицеп
Ло Шарик• сегодня в 16:33
Ответ дляСвисток ля-минор
ТА ВЫ ТРОЛЛЬ
Свисток ля-минор
• сегодня в 16:33
Ответ дляТрейдер кріпти
Послухайте, ну ви троль 100%. Навіщо ви тут розводите на емоції людей)))
Мені 48 і я не уявляю собі, як би я терпіла таку ситуацію.
Зібралася б та й пішла собі додому. Чи у вас дому немає? Навіщо так принижуватися перед людиною, з якою живете 2 місяці і часто сваритеся?
Мені здається в 50 вже можна собі дозволити гідність, повагу, спокій нарешті. А не оце все.
Я НЕ троль. Житло своє є. Гідність і повага також.
ПлакалаВАвто• сегодня в 16:34
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У моего бывшего была такая чекнутая бывшая жена, что каждый день ему звонила, так что телефонный режим тоже иногда напрягает. Причем она сама ему всегда звонила, хотя изменила ему и ушла к другому. Но видимо моему бывшему её звонки очень поднимали самооценку
Я это присекла. Там тоже она виновата, до измены не дошло, и там послали и мой муж послал. Я присекла даже не из-за того что ревность была , а из-за того что она прям была уверена , что до сих пор это ее мужчина. Дошло что это не ее мужчина только когда мы официально поженились.
Трейдер кріпти• сегодня в 16:34
Ответ дляСвисток ля-минор
Якщо є гідність та повага до себе, чому ви досі там???? Що зупиняє?
Свисток ля-минор
• сегодня в 16:35
Ответ дляАноним_1859
Так але ви вже в трикутнику.
Вас це влаштовує?
Ні
Аноним_1859• сегодня в 16:37
Ответ дляСвисток ля-минор
Ні
Ну тоді дивіться.
Вийти з трикутника може хтось один.
Той кому це потрібно
Чоловік хоче цього?
Бувша хоче цього?
Ви хочете цього?
Вийти з трикутника може хтось один.
Той кому це потрібно
Чоловік хоче цього?
Бувша хоче цього?
Ви хочете цього?
Оце потужно• сегодня в 16:37
Ответ дляСвисток ля-минор
7 річна
А сколько ж жене его? Если ему 50
Диверсификация• сегодня в 16:38
Ответ дляСвисток ля-минор
Не потрібен мазохізм. Хочу спокою. Як його досягти в даній ситуації? Заборонити їй заходити? - так він живе в цій квартирі, вона не моя, щоб мені щось забороняти. Але мене зачіпає її присутність. Чому зачіпає? Що зі мною не так?
Хочете спокою , то живіть самі спокійно, зустрічайтеся з чоловіками. А вам хочеться мексиканських пристрастей
Пес Патрон• сегодня в 16:39
Ответ дляМожу брикнути
Просто якби це була не колишня, а свекруха, то б теж була проти. Проблема не в тому, що вона колишня, а в тому, що вона ходить як до себе додому.
тому що автор не в своєму житлі і командувать не може, а тільки встала і вийшла.
Зупка_цем• сегодня в 16:39
Это ненормально со стороны мужчины привести Вас в свой дом и позволить приходить в него своей бывшей жене.
Такое ощущение что он таким образом создаёт для себя разнообразие и ему это нравится