Сладкий лимончик• Изменено 19 февраля в 16:13
Ви б дивилися ютуб канал українською мовою про елегантність, манери і тд
Про те як правильно та гідно подавати себе в соціумі, елегантно спілкуватися та одягатися доцільно, володіння достойними манерами у різних ситуаціях, та інші жіночі теми? Якби був такий канал украінською мовою, як думаєте нашим жінкам таке було б цікаво дивитися? Така собі етика та естетика.
Соня-сонятко• 20 февраля в 18:39
Ответ дляТрамвайGirl
Девочки, смотрите вы хоть на украинском, хоть на китайском) удачи) а у меня в который раз подтвердилось моё мнение не скажу о чём
Образилася тітка) Не варто аж так пнутися, вище голови все одно не стрибнете.
Біжіть з´їжте пиріжок і подивіться щось вашого рівня - Тік ток там, Нашу рашу, тощо
ТрамвайGirl• 20 февраля в 18:41
Ответ дляСоня-сонятко
Не, я таки за русский ) щас в другой теме советчице денег скину чтоб ей укр винду, установленую по ошибке, поменяли на русскую
Соня-сонятко• 20 февраля в 19:11
Ответ дляТрамвайGirl
Давайте) Інтелектуально обмежені істоти однозначно мають нести зайві витрати щоб второпати речі, доступні без перекладу адекватній решті людей
ТрамвайGirl• 20 февраля в 19:29
Ответ дляСоня-сонятко
Удалено администрацией...
Соня-сонятко• 20 февраля в 19:34
Ответ дляТрамвайGirl
Удалено администрацией...
Не знаю чому вас стільки тут
ТрамвайGirl• 20 февраля в 20:27
Ответ дляСоня-сонятко
Не знаю чому вас стільки тут
Ну вот. Говорите, что образованная, а не знаете кто такие рогули
Соня-сонятко• 20 февраля в 21:27
Ответ дляТрамвайGirl
Чому ж не знаю, якщо ви тут як приклад?
ТрамвайGirl• 20 февраля в 22:14
Ответ дляСоня-сонятко
Чому ж не знаю, якщо ви тут як приклад?
Удалено администрацией...
Соня-сонятко• вчера в 09:19
Ответ дляТрамвайGirl
Удалено администрацией...
Навіщо мені гуглити, якщо я в вас бачу наявний приклад
Прийміть вже заспокійливе і змиріться, третій день так істерите, як наче раніше й не підозрювали чим ви насправді є)