Сладкий лимончик• Изменено 19 февраля в 16:13
Ви б дивилися ютуб канал українською мовою про елегантність, манери і тд
Про те як правильно та гідно подавати себе в соціумі, елегантно спілкуватися та одягатися доцільно, володіння достойними манерами у різних ситуаціях, та інші жіночі теми? Якби був такий канал украінською мовою, як думаєте нашим жінкам таке було б цікаво дивитися? Така собі етика та естетика.
Сладкий лимончик
• 19 февраля в 17:29
Ответ дляЧтооооооооооо?
фото
Цікаво, подивлюся. Вам подобається цей канал та блогер?
Чтооооооооооо?• 19 февраля в 17:34
Ответ дляСладкий лимончик
Так, але я не підписана, але кілька роликів про етикет за столом дивилася, тому що працюю в ресторані, було цікаво)
Я тертий жук• 19 февраля в 18:07
Ответ дляСладкий лимончик
Удалено администрацией...
Сладкий лимончик
• 19 февраля в 18:26
Ответ дляЯ тертий жук
Удалено администрацией...
Дуже промовисті ваші відповіді, ця дискусія не має змісту, оскільки тут явно різниця між нами у емоційному інтелекті. Та й у вихованні.
Я тертий жук• 19 февраля в 18:28
Ответ дляСладкий лимончик
Удалено администрацией...
Сладкий лимончик
• 19 февраля в 18:29
Ответ дляЯ тертий жук
Удалено администрацией...
Я залишу вас жити у ваших власних ілюзіях щодо себе.
Я тертий жук• 19 февраля в 22:25
Ответ дляСладкий лимончик
Удалено администрацией...
Соня-сонятко• 20 февраля в 10:41
Ответ дляТрамвайGirl
На украинском ничего не смотрю(
так автору цікава лише інтелектуально розвинена аудиторія
Соня-сонятко• 20 февраля в 12:05
Так, залюбки. Але я переходжу в ютуб лише якщо зацікавив конкретний контент - тому більше імпонує коли матеріал подається уривками в ІГ наприклад, і якщо мене заціквила саме ця тема - переходжу для повного перегляду у Ютуб.
ТрамвайGirl• 20 февраля в 14:18
Ответ дляСоня-сонятко
Интеллектуально развитая аудитория не смотрит видео на тему ’владение достойными манерами’ и ’как элегантно общаться’
судя по старпосту автору бы не мешало книжки почитать, чтобы научиться доносить смысл до аудитории.
А у меня все в порядке, не переживайте) я смотрю профессора - нейролингвиста, доктора биологических наук, академика, на немецком подкасты об истории Германии и тому подобное
но не подписана ни на один канал на украинском. Не нравится мне он.
Соня-сонятко• 20 февраля в 14:40
Ответ дляТрамвайGirl
Інтелектуально розвинена аудиторія не робить негативних заяв в бік державної мови країни, на форумі якої спілкується)
Сладкий лимончик
• 20 февраля в 14:41
Ответ дляТрамвайGirl
Якщо ви не зрозуміли зміст старпосту, мабуть ви переоцінюєте свій інтелектуальний розвиток.
ТрамвайGirl• 20 февраля в 14:47
Ответ дляСладкий лимончик
Я не хотела вас обидеть, но ’владение достойными манерами’? Серьёзно? Вам нужно научиться правильно оперировать лингвистическими конструкциями. А потом можно и канал на ютуб открывать.
ТрамвайGirl• 20 февраля в 14:48
Ответ дляСоня-сонятко
В первом сообщении я написала, что я не смотрю ничего на украинском. И всё. Ни слова больше. Это негативное заявление?
Сладкий лимончик
• 20 февраля в 14:49
Ответ дляТрамвайGirl
Ви росіянка, все зрозуміло) Питань до вас більше немає)
Сладкий лимончик
• 20 февраля в 14:50
Ответ дляТрамвайGirl
І наостанок, вам би ,нарешті, повчитися поваги до інших мов, адже це у вас загальнонаціональна проблема вашого народу.
ТрамвайGirl• 20 февраля в 14:53
Ответ дляСладкий лимончик
Я украинка, но дело не в этом. Вам нужно читать больше книг. Не обижайтесь
ТрамвайGirl• 20 февраля в 14:55
Ответ дляСладкий лимончик
При чем тут уважение? Моё сообщение было написано предельно корректно и пока дама выше не наехала на меня, вы не видели в моем сообщении ничего плохого
Сладкий лимончик
• 20 февраля в 14:57
Ответ дляТрамвайGirl
Ви не українка) Виказали себе пару разів у деталях, і все стало ясно) Не переживайте, я читаю книги, саме тому ви і не можете зрозуміти мої формулювання) Для вас це надто важко.
ТрамвайGirl• 20 февраля в 14:58
Ответ дляСладкий лимончик
Хорошо, считайте меня не украинкой, хотя у меня украинский паспорт) я это переживу)
Сладкий лимончик
• 20 февраля в 14:59
Ответ дляТрамвайGirl
Не ображайтеся, вам просто потрібно більше вчитися толерантності та поваги до інших культур, ми розуміємо, у росіян це не прививається з дитинства і потім дуже важко навчитися.
ТрамвайGirl• 20 февраля в 15:02
Ответ дляСладкий лимончик
Где в моих постах не толерантные и неуважительные высказывания в адрес других культур? Можно цитату? Я написала только лишь, что я не смотрю контент на украинском. Всё) Существует огромное количество языков, на которых я не смотрю контент. Значит я не уважаю культуру этих стран?
Видите, рано вам в блогеры) Но я в вас верю, вы научитесь.
Сладкий лимончик
• 20 февраля в 15:06
Ответ дляТрамвайGirl
Давати мені оцінку можуть тільки більш освідчені та культурні люди, в категорію яких ви не входите. Тому гарного вам дня. П.С. До речі ’не толерантные’, як ви написали, пишеться разом.
ТрамвайGirl• 20 февраля в 15:08
Ответ дляСладкий лимончик
Миленькая, вы не знаете уровень моей образованности, а вот ваша видна сразу из старпоста)
Соня-сонятко• 20 февраля в 15:11
Ответ дляТрамвайGirl
На українському форуму україномовному автору?
Так а чого саме ви тоді обурюєтеся, що вас не віднесли до аудиторії інтелектуально обдарованих?
ТрамвайGirl• 20 февраля в 15:22
Ответ дляСоня-сонятко
Люди создают каналы на ютуб чтобы зарабатывать. Охваты на украинском и русском(английском) будут абсолютно разные. Соответственно, и доход разный. Автор же хочет заработать.
Если бы ей просто хотелось ’поиграться ’ в блогершу без заработка, ее бы не волновало будут ли люди такое смотреть.
Я думала, что такой интеллектуально одаренной личности как вы это понятно и без моего объяснения
но я ошиблась
Соня-сонятко• 20 февраля в 15:34
Ответ дляТрамвайGirl
но я ошиблась
От чомусь лише російськомовним інтелектуально обмеженим все завжди впирається в гроші)
І чому саме такий непотріб старанно намагається довести іншим, що це є єдиним шляхом для заробітку та просування.
Мабуть саме цьому їх вчить єдино доступна їхньому розвитку російська мова
ТрамвайGirl• 20 февраля в 15:38
Ответ дляСоня-сонятко
Удалено администрацией...
Соня-сонятко• 20 февраля в 17:51
Ответ дляТрамвайGirl
Удалено администрацией...
ТрамвайGirl• 20 февраля в 18:05
Ответ дляСоня-сонятко
Удалено администрацией...