Все і одразу• вчера в 18:21

Карбамазепін, амітриптилін….

Добрий вечір! В продовження моїх тем про лікування безсоння… Сьогодні вкотре була у лікаря. Призначив нове лікування. Амітриптилін і Карбамазепін на три тижні. Читаю відгуки і трохи побоююсь)(. Але, не спати, ще страшніше(. Вже просто край. Можу ніч пролежати і не заснути, навіть, на годину.
Поділіться, хто має досвід прийому цих препаратів. Як ви їх переносили, чи були суттєві побічні і чи отримали ви результат від лікування?
Морковку дай• вчера в 18:22
Мелатонін не допоміг?
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 18:26
вам нужно сделать хорошую растяжку на ночь. заснете, как миленькая.
автор Все і одразу • вчера в 18:26
Ответ дляМорковку дай
Мелатонін не допоміг?
Жартуєте)?
ГейСюда• вчера в 18:26
Ответ дляМорковку дай
Мелатонін не допоміг?
Карбаназепин ужас.
Просто ужас.
разве то слюни не пускала.
ненене, только не это.
Бавовнятий Пупс• вчера в 18:29
У амитриптилина очень много побочек.
Пушка заряджена• вчера в 18:30
А почему карбаназепин? Мне его выписывали от головной боли, но я не пила. Мне помогает кветиапин низкая доза. Это тоже очень серьёзный препарат, а если почитать инструкцию, то капец. Но я читаю психиатров, он хорошие результаты при бессоннице и тревожности показывает.
Морковку дай• вчера в 18:29
Ответ дляВсе і одразу
Жартуєте)?
Не жартую. Я пила купу всього ( снодійні, антидепресанти, бади, вітаміни) ходила на консультації сомнологів, на гіпноз навіть. Коли сімейний порадила мелатонін, то була така ж реакція як у вас. Але допомогло. Якщо просто мелатонін не допомагає, то можна спробувати з сбд ( конопля). Є такі желейки.
Пушка заряджена• вчера в 18:31
Автор, а вы к психиатру ходите? Странные назначения при бессоннице.
Лорка-хлорка• вчера в 18:35
Ответ дляВсе і одразу
Жартуєте)?
Вот вы смеетесь, а мне когда-то при таких же вводных мелатонин помог. Только не обычный, а ортомол, ночной витаминный комплекс. Стоил дохера, там помимо мелатонина еще каких-то полезностей напихали. И я заснула. И через пару недель нормального сна даже в спортзал записалась.
Щас опять нарушился сон, но жаба давит покупать)
Перловая Кашка• вчера в 18:46
Ответ дляПушка заряджена
Наверное врач перепутал карбамазепин с кветиапином.
Ладно, амитриптиллин, но карбамазепин вообще не про бессоницу.
Фиона Шрековна• вчера в 18:47
Я після карбамазепіна як наркоман
В мене були проблеми по неврології з нервом, тому приймала. Але чомусь під ним ловила приходи жорсткі
ГендиреХтор• вчера в 18:54
Автор сколько вы уже страдаете бессонницей? ( или скиньте ваши предыдущие темы почитаю)
Автор, я вас понимаю мне при бессоннице назначили кветиапин и Эсциталопрам, но у меня тревожное расстройство от этого и бессонница.
автор Все і одразу • вчера в 19:12
Ответ дляПушка заряджена
Так. Це вже не перший(
автор Все і одразу • вчера в 19:14
Ответ дляПерловая Кашка
Поставив діагноз «тривожно-депресивний стан» і призначив таке лікування. Карбамазепін сказав «для настрою»…
До сьогодні я приймала триттіко вже 2 місяці. Не допомагає(
автор Все і одразу • вчера в 19:17
Ответ дляГендиреХтор
Так в мене теж тривожний розлад. Приймала вже купу всього(. Змінила трьох психіатрів. Загалом, страждаю вже, майже, два роки, але останні місяці - то просто жесть. Вже на фізичному рівні відчуваю наслідки(.
автор Все і одразу • вчера в 19:19
Ответ дляГендиреХтор
Дивно, але я добре сплю на гідазепамі. І, взагалі, не маю від нього побочок. Але, лікарі одноголосно відмовляються мені його призначати(
ГендиреХтор• вчера в 19:25
Ответ дляВсе і одразу
Честно говоря я кветиапин не пью, не зашёл, он вырубает мне тело , а голову нет, поэтому пью антидепрессант Эсциталопрам и точечно на ночь тоже могу выпить гидазепам, он мягко снимает тревожность и не делает на утро ватное тело как кветиапин.
автор Все і одразу • вчера в 19:32
Ответ дляГендиреХтор
Не знаю, мабуть, таки спробую… Потім відпишусь)
Щодо гідазепаму, я і сьогодні просила дати рецепт, казала, що він мені реально допомагає. Сказав, що Гідазепам не лікує безсоння і, взагалі, він мені не показаний…
Маю натхнення• вчера в 19:54
Мені амітриптилін як вітамінка)