Все і одразу• вчера в 18:21
Карбамазепін, амітриптилін….
Добрий вечір! В продовження моїх тем про лікування безсоння… Сьогодні вкотре була у лікаря. Призначив нове лікування. Амітриптилін і Карбамазепін на три тижні. Читаю відгуки і трохи побоююсь)(. Але, не спати, ще страшніше(. Вже просто край. Можу ніч пролежати і не заснути, навіть, на годину.
Поділіться, хто має досвід прийому цих препаратів. Як ви їх переносили, чи були суттєві побічні і чи отримали ви результат від лікування?
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 18:26
вам нужно сделать хорошую растяжку на ночь. заснете, как миленькая.
ГейСюда• вчера в 18:26
Ответ дляМорковку дай
Мелатонін не допоміг?
Карбаназепин ужас.
Просто ужас.
разве то слюни не пускала.
ненене, только не это.
Просто ужас.
разве то слюни не пускала.
ненене, только не это.
Пушка заряджена• вчера в 18:30
А почему карбаназепин? Мне его выписывали от головной боли, но я не пила. Мне помогает кветиапин низкая доза. Это тоже очень серьёзный препарат, а если почитать инструкцию, то капец. Но я читаю психиатров, он хорошие результаты при бессоннице и тревожности показывает.
Морковку дай• вчера в 18:29
Ответ дляВсе і одразу
Жартуєте)?
Не жартую. Я пила купу всього ( снодійні, антидепресанти, бади, вітаміни) ходила на консультації сомнологів, на гіпноз навіть. Коли сімейний порадила мелатонін, то була така ж реакція як у вас. Але допомогло. Якщо просто мелатонін не допомагає, то можна спробувати з сбд ( конопля). Є такі желейки.
Пушка заряджена• вчера в 18:31
Автор, а вы к психиатру ходите? Странные назначения при бессоннице.
Лорка-хлорка• вчера в 18:35
Ответ дляВсе і одразу
Жартуєте)?
Вот вы смеетесь, а мне когда-то при таких же вводных мелатонин помог. Только не обычный, а ортомол, ночной витаминный комплекс. Стоил дохера, там помимо мелатонина еще каких-то полезностей напихали. И я заснула. И через пару недель нормального сна даже в спортзал записалась.
Щас опять нарушился сон, но жаба давит покупать)
Перловая Кашка• вчера в 18:46
Ответ дляПушка заряджена
Наверное врач перепутал карбамазепин с кветиапином.
Ладно, амитриптиллин, но карбамазепин вообще не про бессоницу.
Фиона Шрековна• вчера в 18:47
Я після карбамазепіна як наркоман
В мене були проблеми по неврології з нервом, тому приймала. Але чомусь під ним ловила приходи жорсткі
ГендиреХтор• вчера в 18:54
Автор сколько вы уже страдаете бессонницей? ( или скиньте ваши предыдущие темы почитаю)
Автор, я вас понимаю мне при бессоннице назначили кветиапин и Эсциталопрам, но у меня тревожное расстройство от этого и бессонница.
Все і одразу
• вчера в 19:12
Ответ дляПушка заряджена
Так. Це вже не перший(
Все і одразу
• вчера в 19:14
Ответ дляПерловая Кашка
Поставив діагноз «тривожно-депресивний стан» і призначив таке лікування. Карбамазепін сказав «для настрою»…
До сьогодні я приймала триттіко вже 2 місяці. Не допомагає(
Все і одразу
• вчера в 19:17
Ответ дляГендиреХтор
Так в мене теж тривожний розлад. Приймала вже купу всього(. Змінила трьох психіатрів. Загалом, страждаю вже, майже, два роки, але останні місяці - то просто жесть. Вже на фізичному рівні відчуваю наслідки(.
Все і одразу
• вчера в 19:19
Ответ дляГендиреХтор
Дивно, але я добре сплю на гідазепамі. І, взагалі, не маю від нього побочок. Але, лікарі одноголосно відмовляються мені його призначати(
ГендиреХтор• вчера в 19:25
Ответ дляВсе і одразу
Честно говоря я кветиапин не пью, не зашёл, он вырубает мне тело , а голову нет, поэтому пью антидепрессант Эсциталопрам и точечно на ночь тоже могу выпить гидазепам, он мягко снимает тревожность и не делает на утро ватное тело как кветиапин.
Все і одразу
• вчера в 19:32
Ответ дляГендиреХтор
Не знаю, мабуть, таки спробую… Потім відпишусь)
Щодо гідазепаму, я і сьогодні просила дати рецепт, казала, що він мені реально допомагає. Сказав, що Гідазепам не лікує безсоння і, взагалі, він мені не показаний…