Ищу-брожу• сегодня в 08:13

Дуже обмежений бюджет. Куди можна на море?

Пройшла ще одна ніч. Майже безсонна. Дуже хочеться перезагрузки. Як доживем до літа. Хочу до теплого моря з пісочком. Щоб просто лежати і не слухати чи летить, не заглядати в телефон і ні про що не думати. Порадьте будь ласка зі свого (чи не зовсім) досвіду бюджетні варіанти. Швидше за все поїду одна. То розваги не потрібні. Просто дешевий( як такий буває) релакс коло моря.
Мию вікна у мороз• сегодня в 08:13
Болгария
Мрії у вирії• сегодня в 08:16
Болгарія. Луна. Ціна=якість, там наших багато
А поговорить?• сегодня в 08:16
автор-Болгария,автобус,апарты самостоятельно или турГде-то здесь читала про турфирму львовскую чи с Черновцов.там какие-то суммы смешные были на туры.Поищите в архивах темы
Мания-Величия• сегодня в 08:18
Ответ дляА поговорить?
Оо, ьогодні тільки згадувала ту фірму. Може хтось поділиться посиланням
Мания-Величия• сегодня в 08:19
Ответ дляА поговорить?
Найшла в своїх закладках
Rich-tour називається
Барвіночка• сегодня в 08:23
Болгария перешла на евро.
Не думаю,что будет дешёвая в этом году
Роза в вазі• сегодня в 08:25
Для мене це Чорногорія. Але я вже там була безліч разів тому маю контакти людей, які здають житло за не великі кошти. Ну і їхала б я в вересні.
На море їжджу ’заради моря і природи’, тому Болгарія не мій варіант абсолютно.
Ну і бюджетно для кожного по різному
Рожки-да-ножки• сегодня в 08:30
Ответ дляРоза в вазі
Ну і бюджетно для кожного по різному
А яке море у вересні в Чорногорії, скільки градусів водичка?
Роза в вазі• сегодня в 08:32
Ответ дляРожки-да-ножки
23- 25 градусів
Шукаю стакан• сегодня в 08:33
Я что- то думала писать про бюджетно- Черноморск, но прочитала темы и отползла.
в том году на три дня вырвались машиной- ушло 12 штук, из них на дизель 4500. бюджетнее не бывает
Барабасиха• сегодня в 08:34
Хвалят Болгарию. Летом съезжу проверю)
Ло Шарик• сегодня в 08:35
Автобусна Болгарія. До кінця лютого триває раннє бронювання. Не проґавте. Сніданки+вечері.
Irinkalak• сегодня в 08:38
Ответ дляРоза в вазі
Ну і бюджетно для кожного по різному
А можно в личку контакты, я была 1 раз в Будве, мне очень понравилось
Не прохожу мимо• сегодня в 08:39
Ответ дляБарвіночка
Болгария перешла на евро.
Не думаю,что будет дешёвая в этом году
Якщо порівнювати з Туреччиною, Чорногорією, Єгиптом і т.д., то дешевше, але дуже все подорожчало. Ми в цьому році відмовилися від відпустки, бо Болгарію я не люблю, а на інші напрямки ціни космос.
Мне без сахара• сегодня в 08:41
бюджетнее всего на все включено это конечно Болгария, без вариантов
но только летнее время
вы сейчас хотите куда то?
Ацетилсалициловая кислота• сегодня в 08:44
Автор, самой дешевий морський відпочинок - це завжди Болгарія. Ще багато хто радить Албанію, але потрібно враховувати те, що до неї доїхати набагато дорожче, ніж в Болгарію. Раджу вам брати автобусний тур саме в Болгарію на все включено. Бо якщо винаймати будь де житло і окремо самостійно харчуватися, то це завжди дорожче вийде, та ще й заморочуватись з готовкою. А так приїхали, вас обслужили, краса
Ацетилсалициловая кислота• сегодня в 08:46
Ответ дляБарвіночка
Болгария перешла на евро.
Не думаю,что будет дешёвая в этом году
Переглядала ціни на літні тури в Болгарію, то поки ціна та сама. Якщо автор не ходитеме по ресторанам, а візьме все включено, то навіщо їй думати за євро?
Ацетилсалициловая кислота• сегодня в 08:52
Ответ дляРоза в вазі
Ну і бюджетно для кожного по різному
Я була минулого року в Чорногорії, взяла найдешевший тур - доїзд автобусом і бюджетне житло. На екскурсію їздила 2 рази, харчувались самостійно, по ресторанам практично не ходили. І от що я вам скажу - це зовсім не бюджетно в порівнянні з Болгарією.
Бо витратила я в два рази дорожче , ніж коштувала Болгарія на все включено, при цьому я відпочивала дуже скромно і житло було фіг зна де від моря, ще й морочилась з закупкою продуктів і готовкою
Вишнёвая Леди• сегодня в 08:52
Ответ дляРоза в вазі
Ну і бюджетно для кожного по різному
А поділіться де саме відпочиваєте? Як думаєте кінець червня хороше море буде?
автор Ищу-брожу • сегодня в 08:53
Ответ дляМрії у вирії
Це в якому місті-курорті?
Роза в вазі• сегодня в 08:53
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мені Чорне море в Болгарії не підходить, навіть безкоштовно.
Вишнёвая Леди• сегодня в 08:55
Мені здається Єгипет на одного, 4 якась буде набагато краще і дешевше. Зараз можна виловити, на травень дуже хороші ціни.
автор Ищу-брожу • сегодня в 08:55
Ответ дляШукаю стакан
Дуже люблю Чорноморськ. Але там не про релакс, щоб відволіктися.
Ацетилсалициловая кислота• сегодня в 08:58
Ответ дляIrinkalak
От доречі, Будва не сподобалась взагалі, вона ще й достатньо брудна. В Чорногорії найкраще і найживописніше місце - це Герцог Нові
автор Ищу-брожу • сегодня в 08:57
Ответ дляМне без сахара
но только летнее время
вы сейчас хотите куда то?
Та не зараз. Літо. Або навіть бархатний сезон. До речі хтось знає що по цінах у вересні?
Мрії у вирії• сегодня в 09:00
Ответ дляИщу-брожу
Це в якому місті-курорті?
Болгарія. Сонячний берег. Готель луна.
Ацетилсалициловая кислота• сегодня в 09:03
Ответ дляИщу-брожу
Ось що прямо зараз знайшла у турагента
успокойте_Меня• сегодня в 09:09
В Болгарии в июне ещё может быть холодное море
успокойте_Меня• сегодня в 09:10
Подруга хвалила бюджетную Хорватию, она отдыхала в апартаментах, ехала с детьми на авто
Личко Невеличке• сегодня в 09:12
Ответ дляМне без сахара
но только летнее время
вы сейчас хотите куда то?
Порадьте будь-ласка, коли краще їхати туди з дитиною,щоб була тепла вода ?