grilldom• 20 февраля в 08:45

Ipad для малювання.

На 10 років донька просить Ipad .Хоче навчатися малювати ,там каже якась програма .Ми від цього далекі ,користуємось самсунг їй пропонували теж самсунг планшет на відріз відмовляється .Підкажіть в кого діти малюють,які у вас моделі ,порадьте який купити .Дякую за відгуки
Швидка Настя• 20 февраля в 08:51
Сын рисует на планшете. Пока был помладше управлялся на Самсунге, а лет в 13 купили Айпад. Модель не помню. Сыну уже 17. Рисует шикарно.
автор grilldom • 20 февраля в 09:24
Ответ дляШвидка Настя
Когда перешёл з Самсунг на Айпад разница ощутима что Айпад лучше всё-таки нежели Самсунг?
Швидка Настя• 20 февраля в 10:52
Ответ дляgrilldom
Разница колоссальная!
Дочь Ваша, знает, что просит 👍
Колгоспниця• 20 февраля в 13:50
Они же только с apple pensil работают, знаете?