Лівий Локіть• вчера в 23:11
Що із ринком житла в Києві? Чи продаються 3 кімнатні?
Дивлюсь в ЖК бізнес класу 3 кімнатні генератор 130 тис у.є. зависають, деякі по 155, але другий рік продають, і на аренду і на продаж. Ріелтор як завжди оптимістично брешуть?
Птица Говоруша• вчера в 23:15
Що це за ЖК бізнес класу з такими цінами?
Я бачу тільки комфорт (Галактика, Паркові Озера 2, Новий Автограф, Русанівський Гавань тощо), якщо з нормальним сучасним ремонтом, то 250+
Из Кукуева я• вчера в 23:16
Трьошка бізнес класу у Києві за 130? Це голі стіни? Чи це не зовсім бізнес?
Крию матом страшно• вчера в 23:23
А можна посилання де такі ціни?
Бо рік шукаю, за цей рік усе зросло десь на 10%...
Не бачу я таких цін і близько.
Фляшка на трьох• вчера в 23:28
Ответ дляКрию матом страшно
А можна посилання де такі ціни?
Не бачу я таких цін і близько.
Ага, особливо зрозли на Троєщіні, де поразривало труби опалення. Ціни взлетіли
. Там бонусом до квартири палатка потужності во дворі та вирита яма -туалет. А ще суп журек дають безкоштовно біля палаток
Крию матом страшно• вчера в 23:33
Ответ дляФляшка на трьох
Ну там якось бізнес класу не багато..
І до речі - опалення - там є.
Люблю порядок• вчера в 23:37
У меня в области хатки активно продают, до 15000 ,если цена выше,то крутят носом,в Фейсбуке. Блин, от 250 тыс квартира это жёстко
Давно без алко• вчера в 23:39
Ответ дляЛюблю порядок
Хатка хатке рознь. В Киеве тоже есть бюджетное жилье
Брюльтик• вчера в 23:40
Ответ дляПтица Говоруша
Давайте кто больше, а чего не 500 тыс, один прилет и ты без квартиры, а покупатель идиот с деньгами
Луноликая Вика• вчера в 23:59
Ответ дляФляшка на трьох
Вот вы типа издеваетесь с Троещине ,но квартиры покупают аж бегом
Парова машина• сегодня в 00:09
Ответ дляБрюльтик
На Советчице другой мир, тут сейчас рынок недвижимости на взлете
Птица Говоруша• сегодня в 00:17
Ответ дляФляшка на трьох
Опалення на Троєщині є. У батьків в квартирі сьогодні +22.
Про ями у дворах - то ви десь в інтернеті дурню прочитали і далі її транслюєте.
Але для інформації, навіть , на Троєщині 2-к в будинках 80-х років в нормальному стані - плюс-мінус 70 тис уе
Крим мій• сегодня в 00:36
Що і де зависає? Купувала в травні 2025, 2к 78кв м, 3 поверх, новий жк, лівий берег (Позняки, Харківська) біля метро - 120к з ремонтом. І черга стояла, ми купили, бо виконали всі забаганки продавця в швидкі терміни. Не бізнес клас, але новий жк 2022.
Нормальні кв, нормальні жк, адекватна ціна - не зависає.
Крим мій• сегодня в 00:43
Адміни, що за нік, не Крим мій, а Київ мій. Змініть, будь ласка. А то з таким ніком відпадає всяка охото щось по темі писати.
я Кукарача• сегодня в 02:14
Ответ дляФляшка на трьох
Какие туалеты? Какие трубы? О чем вы вообще?
Да, есть случаи разрывов труб, но на Трое их не больше, чем в других р-нах Киева, а про ямы-туалеты - смешно
Не ведитесь на желтую прессу
Фляшка на трьох• сегодня в 08:06
Ответ дляПтица Говоруша
Звісно, масові розірвані труби та залиті квартири в Києві-то все московське ІПСО. Зелені, які ж ви неадекватні..
Кукусики• сегодня в 08:44
Висять, Київ, якщо це важливо. Те що можна продати по програмах - продається. Сталінки, перепоступка, за готівку все з великим дисконтом і висить. Ціни дуже розігріті програмами. А реально - світла нема, опалення нема, про воду мовчу, як виживати? Київ вже не столиця, жити тут капець як важко. Замість тих грошей по програмам краще б про ТЕЦ подумали
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 09:43
мы покупали почти 2 года назад.Я не сильно шарю в новостроях, мы изначально искали или сталинку ил царский дом. и не прогадали.
Искали или трешку или 4 комнтаную. с трудом выхватили.
сегодня объявление появилось, завтра уже продали.
Вторичка улетает как горячие пирожки (по адепкватным ценам).
Новострои не знаю. Кому они щас нужны: газа нет. лифт не работает, генераторы, бензины...