The best offer• вчера в 21:43

Отвести войска с Донбасса или воевать дальше?

❗️І американці, і росіяни кажуть, що якщо ви хочете, щоб війна закінчилася завтра, то виведіть ЗСУ з Донбасу, — Зеленський

📍Ми точно не програємо війну, точно. Питання в тому, чи переможемо ми;
📍ЗСУ звільнили 300 кв. км у контратаках уздовж південної лінії фронту;
📍Я ще не вирішив, чи буду балотуватися на майбутніх виборах.
Зробіть вибір:
вже голосів: 197
Отвести воиска и закончить
Остаться и воевать дальше
АдляВасЯникто• вчера в 22:08
Ответ дляЧерный Ловелас
Есть еще коты и собаки , а так же хомячки их може можно задействовать в дрг.
Вы я смотрю прячетесь?
Басина• вчера в 22:10
Ответ дляcoch100
Армения недавно отдала карабах
А він був їх? Чи окупований?
coch100• вчера в 22:11
Ответ дляБасина
А він був їх? Чи окупований?
Он был у них 30 дет и могли бы биться до усрачки. Первопричины ищут в других местах)
автор The best offer • вчера в 22:16
Ответ дляБасина
А він був їх? Чи окупований?
Удалено администрацией...
Remensa• вчера в 22:18
Пічальна коняка так не думає.
NikiDnepr• вчера в 22:23
Ответ дляЧерный Ловелас
Я не отдам своего хомяка, а если запакуют, то он в сзч уйдет, я сразу предупреждаю🤣
lilul990• вчера в 22:24
Путіну виведення військ хоть зі Львова нічого не дає.
lilul990• вчера в 22:27
Це все безпонтові розмови. Які гарантії для нас? Які гарантії ну ладно - для росії?
Чого трамп з путіним розісрались? Чому трамп залишив санкції

Чого при всій показній дружелюбнлсті сша дозволяє удари по нпз, захват танкерів і удар по Ірану де розміщені рос воєнні
lilul990• вчера в 22:28
Трамп странний - тут тобі обнімає путіна, тут захватує танкера. Він свою поведінкою зриває переговори а не зеля
Remensa• вчера в 22:29
Ответ дляThe best offer
Удалено администрацией...
А може б ви хуйлу питання задали, для чого йому стільки територій, коли він їм ради дати не може?
lilul990• вчера в 22:32
Ми не можемо залишити Донбас

Хай кацапи заберуть його, раз вони такі супер пупєр.

Прикол в тому шо в них уже нема ні часу, ні ресурсів на це на фоні того шо єс дали ще 90 млрд на війну
cheryl• вчера в 22:31
Зеля добре перекладає відповідальність на простих українців.
А про Запоріжжя він чому мовчить? Там АЕС і це він її здав, як і більшість Донбасу.
А тепер нас питає? Чому про Чонгар не питав?
lilul990• вчера в 22:33
Ответ дляcheryl
Зеля шукає привід шоб не приймати дибільне рішення
lilul990• вчера в 22:35
До кінця 26 року ніяких рішень і мирних угод бути не може. Рашка валиться і путін готовий до все більш відчайдушних кроків які розвалять все ще бистріше.
lilul990• вчера в 22:36
Добре шо трампу похєр на розвал рашки, якшо путін не хоче відліпитись від китаю

Ці далбайоби будуть проводити спільні навчання з Іраном на морі. Більше рішень які бісять трампа в студію. Від росіян
Witty• вчера в 22:37
Ответ дляStrawberrySunset
А Финляндия? они уступили 11% своей территории
Только как и на каких условиях? Вы не в курсе?
Witty• вчера в 22:39
Ответ дляОдуванчик number one
Закінчити негайно, ми вже не програли, росія не перемогла, зупинитися де стоїмо +-, і закінчити нищити наших нещасних чоловіків!!!!!
Ви будете поручителем за пиню, чи як?
Sandr1n• вчера в 22:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні одна війна на світі не закінчилась тим що сторона на яку напали поступилась територіями. Ні одна і ніколи за історію людства.
Уроки історії від лав-лав...
lilul990• вчера в 22:44
все взяти і закінчить

Я тіки за. Але як тіки трамп випускає путіна з гарячих обіймів, всі займаються своїми справами, готуються до протистояння в Ірані і строять друг другу козні

Проблема тут явно не в зелі, а в тому шо путін не вірить трампу так само як трампу плювати на те шо хоче/просить путін
Witty• вчера в 22:44
Ответ дляlilul990
Переговори веде трамп у своїй голові і своїх смі, зрозумійте. Зеля йому підігрує, бо такого ворога нам не треба. Хуйло ні про які переговори ще й слова не сказав вони йому ніяк не всрались
lilul990• вчера в 22:49
Ответ дляWitty
путін може і погодився би на якусь зупинку, у нього вже закінчуються гроші, люди і здоровий глузд

Але трамп одною рукою дає, іншою забирає. Підписувати щось під його чесне слово - ну таке. Через 2 года він уже не буде президент

Але нам сумніви путіна на руку. Він цим ще більше злить трампона
Sandr1n• вчера в 22:51
Ответ дляЧерный Ловелас
Місль, тоді тцк перетвориться на бригаду швондерів
HELGA. UA• вчера в 22:52
Якщо московити хотять миру, хай валять з НАШОЇ ЗЕМЛІ!
Їм завжди буде мало, скільки не дай!
Тому тримаймося, бо виходу немає!
КАЦАПИ ЛУКАВІ 🤢 🤮 🤮 🤮 🤮
автор The best offer • вчера в 22:55
Ответ дляHELGA. UA
Їм завжди буде мало, скільки не дай!
Тому тримаймося, бо виходу немає!
КАЦАПИ ЛУКАВІ 🤢 🤮 🤮 🤮 🤮
А вот и Маня, боец невидимых фронтов
mymoly• вчера в 22:56
Ответ дляcoch100
Какая разница, исторично если копать, то это земля гамадрилов.
Интересно Крым исторически чей?
автор The best offer • вчера в 22:57
Ответ дляmymoly
Интересно Крым исторически чей?
Татар
Annetka_100• вчера в 22:58
Точка зрения определяется местом сидения. Представьте, что вы живёте в городе, подконтрольной Украине, но сограждане мобираются отдать Вас в окупацию.
автор The best offer • вчера в 22:59
О, сообщение что ни один клочек земли не стоит человеческих жизней, мигом исчезло
автор The best offer • вчера в 23:00
Ответ дляAnnetka_100
Если бы это сберегло жизни людей, просто бы уехала. А за ваш город обязан кто-то другой биться, но не вы ?
mymoly• вчера в 23:01
Ответ дляThe best offer
Татар
Почему они на него не претендует?