Слухи-руки не распускаю• 20 февраля в 19:01
Які гарні лікувальні каплі/пшикалки при зелених соплях?
Дівчата, порекомендуйте не дорогі і дієві пшикалки не від закладеного носу, а щоб лікувальні. Деякий час користувалася каметоном (зелений), що ще млжете порекомендувати? Цікавить для підлітків та дорослих
Фенте Фря• 20 февраля в 19:02
Мені Лор призначав Полідекса. Дієва.Пшикати не менше тижня чітко по схемі, бо це антибіотик.
к.Буланова• 20 февраля в 19:02
Ми всі п´ємо синупрет. Не зразу, але ефект хороший.
Флуацил також призначали
Фенте Фря• 20 февраля в 19:03
Ответ дляк.Буланова
Флуацил також призначали
Це все не від зелених, бо зелені - це бактерійне ускладнення.
Сяду на шию, дорого!• 20 февраля в 19:04
Синупрет сину чудово допоміг, + хюмер гіпертонічний. Мав вже температуру, головний біль, але за 2 дні все пройшло
к.Буланова• 20 февраля в 19:05
Ответ дляФенте Фря
І від зелених також.
І зараз багато нових досліджень, що зелені соплі не завжди бактеріальне ускладнення, це вже спростували давно
ИНЬэтовамниЯНЬ• 20 февраля в 19:18
Зелень прибере тільки антибіотик. Справжні зелені (нагадують гній) соплі. Хочте в ніс, хочте перорально. Але антибіотик.
Мандолина Бу• 20 февраля в 19:45
Морская вода, свежий воздух, но вы не поверите...нет чудо капель
Слухи-руки не распускаю
• 20 февраля в 21:18
Ответ дляФенте Фря
Та антибіотика ще й не хотілося. Потрібно в домашню аптечку, як тільки починається простуда чи грип
Слухи-руки не распускаю
• 20 февраля в 21:19
Ответ дляМандолина Бу
Так, я навіть собі спершу промиваю морською водою. Щоб все вигнати. А потім каметоном
Фенте Фря• 20 февраля в 22:21
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Доя зелених Каметон дуже слабкий. Тоді вже Протаргол спробуйте,якщо антибіотик не хочете.