Донька подруги• 1 час назад
Що цінніше купити чи приготувати?
Умовно кажучи заробити в купити продукти чи щось з них приготувати? Що для вас має більшу цінність ?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Заробити
Приготувати
Результати
Домашка• 1 час назад
Это вы с мужем меряетесь- кто важнее? Кто приготовил и купил или кто заработал на это всё 😂
Стрекозей• 1 час назад
Ответ дляСижуревувшоке
Якщо немає першого, то друге відпадає само
Тем более что купить можно уже готовое.
Донька подруги
• 1 час назад
Ответ дляСтрекозей
Ценнее ценить друг друга, а не каждый только себя выпячивать.
Цінувати треба знайти за що , в мене не виходить
Патика-мотика• 1 час назад
Ответ дляДонька подруги
Він заробляє? Які у вас вимоги?
Стрекозей• 1 час назад
Ответ дляДонька подруги
Вас привязали к нему?
Донька подруги
• 1 час назад
Ответ дляПатика-мотика
Він заробляє? Які у вас вимоги?
Ніяких вимог, я розчарувалася , більше не хочу з ним жити
Донька подруги
• 1 час назад
Ответ дляСтрекозей
Вас привязали к нему?
Ні, подала на розлучення
Стрекозей• 1 час назад
Ответ дляДонька подруги
Ні, подала на розлучення
Правильно сделали. Нельзя жить с человеком, которого не уважаешь.
Пацан к успеху шел• 1 час назад
Ответ дляПатика-мотика
Не заробите, не приготуєте.
Можно выростить. Я вот купила ведро картошки...буду сажать
Пукимончиг• 1 час назад
Не все что трудозатранее ценится больше. Восхищения перед готовкой не испытываю.
Короче важнее чтоб было на что купить.
мистерЛяпсус• 1 час назад
Ответ дляДонька подруги
Уходите тогда
Стрекозей• 1 час назад
Ответ дляПукимончиг
Короче важнее чтоб было на что купить.
Ну готовка разная бывает, кто-то голубцы с варениками готовит, а кто-то стейк с салатом, разница во времени существенная.
Слоник-тоник• 1 час назад
Дивлячись, що купувати або готувати і за яких обставин. Якщо, наприклад, борщ, котлети або щось на кшталт і при цьому людина увесь день нудиться вдома, то однозначно - готувати; а з іншого боку сучасні котлети з кулінарії теж непогані, якщо є зайві гроші.
Висновок - обирати що дорожче - час або власне готування. Бо згаяний час не вернеш, а він іноді коштує набагато дорожче ніж їжа.