Чебураха з перцем• сегодня в 20:45
Уже +5 кг
А я все ем и ем
Как у вас? Как себя мотивировать перестать так много есть?
Чебураха з перцем
• сегодня в 20:47
Ответ дляAllemagne
Выложите своё фото, мы вас быстро замотивируем.
От такого стресса я все в доме съем )
Ждун с Нибиру• сегодня в 20:49
Взвешиваюсь часто и фоткаю) Ну такой у меня прикол
Пересматривала фото прошлогодние - осталась в том же весе.
Чебураха з перцем
• сегодня в 20:50
Ответ дляГола з конопель
Я на оземпіку навіть не худну 😄
За 5 міс мінус три всього
А зачем он тогда? У вас диабет?
Пожарник• сегодня в 20:51
Не подобаються товсті жінки, бабети одразу такі, +10 років до віку, тому слідкую, роблю вправи, не їм після 20:00, не переїдаю.
Гола з конопель• сегодня в 20:51
Ответ дляЧебураха з перцем
А зачем он тогда? У вас диабет?
Надмірна вага
Індекс Хома не критичний, але впритик
Чебураха з перцем
• сегодня в 20:51
Ответ дляЖдун с Нибиру
Вы крутая
Мне аж страшно свои новые фотки сделать
Чебураха з перцем
• сегодня в 20:52
Ответ дляПожарник
И никогда не срываетесь?
Мейк-ап форева• 2 часа назад
Ответ дляПожарник
Може в неї +5 до 45 кг
Пожарник• 2 часа назад
Ответ дляЧебураха з перцем
И никогда не срываетесь?
А чого мені зриватися, я їм все, і чіпси, і торти і колу обожнюю, просто в міру?!
Міняйловна• 2 часа назад
роблю розвантажувальні вечори)
Мабуть доведеться їх залишити на постійну для збереження ваги. Бо вже 43, просто так не худнеться.
Мейк-ап форева• 2 часа назад
Ответ дляМіняйловна
роблю розвантажувальні вечори)
Ой, я вас чекала)
Міняйловна• 2 часа назад
Ответ дляМейк-ап форева
Ой, я вас чекала)
а що вас здивувало? чи розвеселило?
Якщо ви худнете, не змінюючи свій раціон, то я вам по-доброму заздрю. У мене тільки через обмеження.
Кукусик• 2 часа назад
Ответ дляПожарник
Прикол в тому, що в мене колись на роботі були дві як ви кажете бабетти і коли вони проходили повз чоловіків, то ті нікого і нічого окрім них більше не бачили. І на 8 березня в цих дівчат робоче місце було завалене квітами.
Ждун с Нибиру• 2 часа назад
Ответ дляЧебураха з перцем
Вы крутая
Мне аж страшно свои новые фотки сделать
Я так написала не совсем понятно) Весы фоткаю)
Ну, не крутая, а просто пытаюсь контролировать еду
Год вешу 51-52 кг, не пью 2 года (выпила недавно просекко по поводу), хлеб столько же не ем, но тесто люблю, поэтому раз в неделю пеку что-то)
А вот 3 года назад весила 56 кг. Тогда пила вино, ела всё подряд
У меня просто рост 162 и каждый +1 кг виден из космоса. И скидывать очень сложно, поэтому стараюсь не набирать
Ленивица-красавица• 2 часа назад
Ответ дляПожарник
То у вас ще вік і генетика дозволяє)) скільки років і дітей?
Пожарник• 2 часа назад
Ответ дляЛенивица-красавица
Можливо, ще немає 40-ка.
Мейк-ап форева• 2 часа назад
Ответ дляМіняйловна
а що вас здивувало? чи розвеселило?
Переживаю, чи ви вже до бажаних 38-ми схудла чи так жирухою і ходите
Ленивица-красавица• 2 часа назад
Ответ дляКукусик
Так, у мене була знайома, вона про нас сміялася ’бита з м´ячиком’. Здогадайтесь, на кого пускали слину всі знайомі хлопці?
Це не означає, що кругленькі привабливіші, а лише що привабливість не лише у розмірі чи взагалі зовнішності
Міняйловна• 2 часа назад
Ответ дляМейк-ап форева
38-40 я була і до того.
А ви така агресивна через зайву вагу чи голод?))
Мейк-ап форева• 2 часа назад
Ответ дляМіняйловна
38-40 я була і до того.
Нова ціль 35? То ви дійсно позжиріли не по-дитячому
Перша на селі• 2 часа назад
Ответ дляparele
Весна через неделю - чем не мотивация?))
Наоборот весной на вкусное тянет
Міняйловна• 2 часа назад
Ответ дляМейк-ап форева
я бачу вас плющить нормально так))
Я не розжиріла і не була жирною, але без обмежень в їжі не можу вже утримувати свою вагу. Дотошно рахувати кожну колорію в булці і листочку салату я не хочу і не буду. Тому знайшла для себе спосіб, який у мене працює на утриманян ваги і якщо треба 1-2 кг скинути після свят.
Рекомендую вам також спробувати, станете більш спокійною і задоволеною собою, то і на інших кидатись будете менше. Ну а якщо у вас не вийде - то не в цьому щастя) Може ви така не від ваги.
Мейк-ап форева• 2 часа назад
Ответ дляМіняйловна
я бачу вас плющить нормально так))
43 і не розжиріла?!
Міняйловна• 2 часа назад
Ответ дляМейк-ап форева
43 і не розжиріла?!
зверніться до лікаря, поки не пізно)
Мейк-ап форева• 2 часа назад
Ответ дляМіняйловна
зверніться до лікаря, поки не пізно)
Стрипиздик, схаменіться, матір божа святі небеса