18 мнеУЖЕ• вчера в 10:36
Майстри по хвилястому волоссю. Київ.
Порадьте когось будь ласка. Бо знайшла лише дім кудрів і вартість близко 3т грн, щось я очманіла від нерозуміння ЗА ЩО.
Попельшка• вчера в 10:40
За аренду, заробити собі та власникам. Вони ж не альтруісти.
Поїсти вдома=вартості продуктів,поїсти в закладі= вартість продуктів+аренда,оплата роботи персоналу+заробіток власників.
18 мнеУЖЕ
• вчера в 10:42
Ответ дляПопельшка
Ну да-ну да, а майстри що беруть по тисячі-півтори-дві грн - ті суто альтруїсти)
Попельшка• вчера в 10:45
Ответ для18 мнеУЖЕ
Удалено администрацией...
18 мнеУЖЕ
• вчера в 10:48
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
18 мнеУЖЕ
• вчера в 10:52
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
Уси Пуси• вчера в 10:53
Ответ дляПопельшка
Друг другу крутять?
18 мнеУЖЕ
• вчера в 10:54
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
Ви завжди така неадекватна що бігаєте містом та шукаєте перукарні?
Попельшка• вчера в 10:58
Ответ для18 мнеУЖЕ
Навіщо їх шукати? Перукарня це просто будівля з дахом,вона статична і стоїть на місці.
В мене є перевірені майстри,роботи яких я бачила на знайомих і колегах.Стала їх клієнткою без пошуків.
18 мнеУЖЕ
• вчера в 10:58
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
18 мнеУЖЕ
• вчера в 11:00
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
18 мнеУЖЕ
• вчера в 11:06
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
Уси Пуси• вчера в 11:20
Ответ для18 мнеУЖЕ
Удалено администрацией...
Дайте обьяву. Я колись на дому робила завівку - нацкраще та дешево.
Але майстер з досвідом був
Уси Пуси• вчера в 11:21
Ответ дляПопельшка
Клієнтам, в яких є 3000
Завжди є різні цінові пропозиціі
18 мнеУЖЕ
• вчера в 12:03
Ответ дляУси Пуси
Але майстер з досвідом був
Де саме дати?