Шаманю второпях• 2 часа назад
Які в вас хоббі? Жінки 50 і більше. Чи просто собі живете.
Ви ж не будете, наприклад, цікаві своєму мужчині. І вам скучно. Чи норм.?
Який графік дня? Внуків ще нема. Робота, дім, магазин. І все?
Пробувала раніше вʼязати. Надоідає, скучно.
Подорожувати люблю. Але не все ж час і можливість.
А Ви чим зайняті?
Мені 52.
А Ви чим зайняті?
Мені 52.
40каградусная• 2 часа назад
Мне пока не 50, но с работы я еле ноги приношу и хочу только чтобы меня никто не трогал и спать
Шаманю второпях
• 2 часа назад
Ответ дляAllemagne
Мне 87, собираю открытки с Махатмой Ганди.
Серйозно? 87? Умнічка.
ДолькиКабана• 2 часа назад
В 52 уже пора бы о себе начать думать , а не как мужика развеселить чтобы ему с вами не скучно было
Директриссимо• 2 часа назад
Горщики плету. Буду весною квіти садити.
Але яке відношення наявність чи відсутність хобі до того, що жінка цікава чоловіку?
Шаманю второпях
• 2 часа назад
Ответ для40каградусная
Це так. Але я поки в відпустці, через місяць планую новий контракт підписати.
Нога на ногу• 2 часа назад
Працюю, в´яжу, займаюся спортом, онуків не маю, маю сина 12 років, якесь у вас дивне уявлення про 50 річних жінок
Шаманю второпях
• 2 часа назад
Ответ дляДолькиКабана
Ага
ПоЗиТиВнАя• 2 часа назад
Ответ для40каградусная
Тоже самое, мне 46
Нога на ногу• 2 часа назад
Ответ дляДиректриссимо
Яка краса!
КошкинДом• 2 часа назад
Мое хобби изучение иностранного языка. Хочу сдать экзамен на уровень С1.
В связи с этим много читаю и пишу ежедневно.
Мне 50+
Шаманю второпях
• 2 часа назад
Ответ дляДиректриссимо
Які ж вони гарні!
А відношення те, що Ви як жінка йому будете нецікаві. Ніякі захоплення. Типу скучна.
Шаманю второпях
• 2 часа назад
Ответ дляГолубка миру
Мені 28 і я їм, ходжу на роботу і сплю, це все
Ще все попереду
Я_з_Франека• 1 час назад
Я извиняюсь. Вы на пособиях в Германии? Много свободного времени и денег? Ничего личного.
Нога на ногу• 1 час назад
Ответ дляШаманю второпях
Які ж вони гарні!
Мого чоловіка мої хобі якось не дуже захоплювали)
Шаманю второпях
• 1 час назад
Ответ дляКошкинДом
Мне 50+
От. І це мені цікаво. Ви самі чи додатки і репетитори?
Ноу коммент• 1 час назад
Играю в компьютерные игры. Иногда с мужем. Его интерес ко мне от моего хобби не зависит. Мне 60.
ПоЗиТиВнАя• 1 час назад
Ответ дляЯ_з_Франека
Та они там тоже уже не такие расслабленные и счастливые
Шаманю второпях
• 1 час назад
Ответ дляparele
В сенсі - не цікава своєму мужчині? Зхералі?)
В мене спорт, книги, рослини, басейн, шопінг, зараз вчуся вʼязати, бо пенсія вже ж 🤣
Роботу теж ніхто не відміняв. Подорожувати не дуже люблю, але чоловік або донька постійно кудись тягнуть.
З Ввшого в мене тільки шопінг.
Фея_3уровень• 1 час назад
Ответ дляШаманю второпях
Які ж вони гарні!
Если с вами неинтересно, то это вовсе не значит, что со всеми так. С некоторыми женщинами не соскучишься.