заварний look• Изменено вчера в 08:48

Чернигов. Клиника Filada. Женщина в коме

Я просто в шоке, клиники открывают на кадом шагу, а потом вот такое (((
Якось так і живу• вчера в 20:50
Ответ дляМир Мир Мир!
отмирание части коры головного мозга, она в коме, прогнозы медиков пессимистические.
поэтому когда говорят, что мне надо блефаропластку и подтяжку груди - та я блин лучше с морщинами и отвисшими сиськами поживу, чем вот так.
У меня искривлена перегородка носа, есть определенные сложности , все собираюсь сделать и никак, много де людей делают , блин, и тут такое , невестке сказали сделать исправить у нее тоже была искривлена, ( из за лор проблем ) пошла она на операцию перенесла очент тяжело , еле еее вытащили, и вот я боюсь решила буду ходить с кривой , боюсь и все тут , как вспомню ужас тот, а у них тогда дети были маленькие еще совсем
Мир Мир Мир!• вчера в 20:54
Ответ дляЯкось так і живу
Ягельский в Киеве нормально перегородки делает. Но он и берет что-то около 40 уже за это, а то и больше. Врач не для бедных. И оперирует только в частной. Хотя для меня это плюс - там хоть условия не конюшни.
Сама к нему когда-то пойду, попозже, с другой проблемой.
Inconvenient• вчера в 20:57
Ответ дляЗалізний занавіс
Та в Європі і свого безладу достатньо в сфері медицини. Скільки тут було історій як народжували в Празі та Лондоні, наші породілля тут шикують виходять - в лікарню на безкоштовній швидкій, після народження 3 або 5 днів в лікарні під наглядом лікарів.
Знайома Шотландка народила рано-вранці, ввечері її відправили додому. Пологи відбуваються легко і швидко, бачила її обличчя на світлинах одразу після пологів. Це зовсім інший рівень медицини, навіщо їй 3 дні лежати у лікарні? І жодних проблем зі здоровям. Памятаю як наші породілля після пологів майже рік лікувалися, і що вони пережили під час пологів.
Inconvenient• вчера в 20:58
Ответ дляДиректриссимо
Я вчера смотрела интервью с судмедэкспертом. Когда ее попросили дать совет зрителям, она сказала: «Меньше ходите по врачам! Я каждый день вскрываю тела людей, погибших из-за врачебных ошибок»
Я их тоже очень боялась.
Шмоточницаца• вчера в 21:14
Ответ дляДиректриссимо
Геніальний висновок вона зробила
Мабуть, прагне вскривати в 10 разів більше людей, але померлих від хвороб.
Крим мій• вчера в 21:14
Поэтому прежде чем делать необязательные операции нужно сто раз подумать.
Рву и мечу• вчера в 21:38
Ответ дляОмлетик
Від чого авторка у шоці - це ж найкраща медицина і світі
А в ЄС , де все контролюється , жахливо як тут почитати
Теж перша думка була про це. Про найкращих лікарів.
Залізний занавіс• вчера в 21:49
Ответ дляЗлюка-закусюка
Правда, не такі великі гроші полікувати зуби? Сьогодні бачила тут тему, за видалення 4 зубів дитині 50 тис нарахували, і це у країні де мінімалка тисяч 7. А раніше були теми, як не йдуть до лікаря, щоб видалити і терплять біль, бо нема грошей заплатити. І про само пломбування...
Про страхову медицину насмішили. Я зараз плачу податок з зарплати навіть трохи менше, ніж в Україні (у відсотках від доходу, не в цифрах, звичайно). Держава гарантує всім без доходів 100 % покриття доходів. У працюючих є додаткова медична страховка. Вона покриває 30% від вартості лікування (решту 70% покриває держава у будь якому разі). Так ось, половину вартості страховки оплачує роботодавець, половину я сама. На місяць це складає біля 130 євро за дорослого+ дитину. Це дорога страховка, я могла взяти мінімальну, там би платила до 100 євро за двох, але зуби покривалися б менше. За це людина спить спокійно, розуміючи, що що б не трапилося - її будуть лікувати безкоштовно (включаючи медикаменти, призначені лікарем). То у мене питання: в Україні я сплачувала більший відсоток від доходу і при цьому платила за медицину сама. То де медицина краща і доступніша ?
В Україні теж є страхова медицина, ви могли теж купувати страхування. Все таки велика різниця, якщо ви платите щомісяця 130 євро і всі ці гроші ідуть на медицину і здоров´я. Єдиний мінус, що у нас страхова медицина не обов´язкова і не працює як за кордоном, треба допрацьовувати.
Я удаляла зуб дитині в 2021 за 300 грн, в минулому році знайомі удаляли за 1000 грн, 50 тис грн за 5 зубів це мабуть з загальним наркозом, в звичайних випадках ціни норм.
Залізний занавіс• вчера в 21:52
Ответ дляInconvenient
Саме так, трава зеленіша тому, що про неї дуже дбають, кожного разу дивлюся через вікно або, якщо йду повз, і милуюся, можу навіть зараз на світлині продемонструвати. І вода смачніша тому, що вона не забруднена, як в Україні. Моя друга освіта - те, що в Україні перекладають словом екологія і я чудово знаю, який жахливий стан води у Київі (запитайте у спеціалістів водоканалу) або в селах, де колодязі глибиною у 6 м поруч з туалетами і відповідно фекальним забрудненням. Я також пом´ятаю, як нахабна лікарка ’лікувала’ мені вушний біль в Україні за мої гроші, намагаючись мене максимально розвести, поки я її не послала. І це найпростіші найлегші випадки. Теж довелося самолікуванням займатися після того, як розпитала знайомих і подивилася в інтернеті.
Питань немає, самолікування вуха говорить багато, добре, що ви в найкращому місці, з найкращими умовами
Залізний занавіс• вчера в 21:55
Ответ дляInconvenient
Даруйте, якщо в неї відмовив жовчний і в неї був дикий біль, то як вона спромоглася доїхати до України? В Німеччині не вистачає лікарів, на роботу беруть Сірійців і представників інших національностей і їхня кваліфікація вже інша. Загалом, в ЄС зовсім інша система контролю і відповідальності лікарів. Я пишу про те, що чую від місцевих і з чим зіткнулася сама.
Так як же тоді медики з дипломами не за гроші. Мені, в принципі, все одно, що там в Європі, бо лікуюсь тут. Інша система контролю і вже 2 реальних випадка, де порадницям не надали допомогу
Рву и мечу• вчера в 21:58
Ответ дляInconvenient
Тому що мене в Європі швидко вилікували, можу порівнювати.
Маму моєї знайомої, що з України приїхала лежачою, в Німеччині поставили на ноги. Була лежача, тепер живе і обслуговує себе самостійно. Донька з онуками повернулась до Києва до чоловіка.
Залізний занавіс• вчера в 22:03
Ответ дляInconvenient
Тут була тема на форумі, як порадниця народжувала у Лондоні, вона пару діб приховувала, щоб народити, але на огляді відкриття шийки було недостатнім, вона мучалась від перейм, потім медсестра спитала як довго вона так в процесі і вияснилось, що всьо, викликали бригаду лікарів, в неї почалась відсотка плаценти, могла б загинути породілля з дитиною із-за того, що ’вранці народив, ввечері виписали’. Так що таку турботу про майбутню матір з дитиною називаю на від*більше, треба не мати патологій і бути впевненим, що доповзеш до лікарні з переймами, коли нарешті пустять народити.
ЯкаКраля• вчера в 22:03
Ответ дляМама Никитки-2
Автор, а дайте пряма посилання на новину. Не находжу я такої інформації
Щодо ситуації в медичному центрі «Філада» (Чернігів), на офіційних сторінках закладу та у відкритих джерелах з´явилася інформація про серйозний медичний інцидент:
Офіційна заява клініки: Адміністрація медичного центру підтвердила виникнення «складної клінічної ситуації» після проведеного оперативного втручання Instagram filada_clinic.
Статус пацієнтки: Клініка висловила співчуття пацієнтці та її родині, проте з етичних та правових міркувань не розголошує деталі стану здоров´я (зокрема, чи перебуває жінка в комі).
Поточні дії: Наразі проводиться внутрішня перевірка та всебічний аналіз обставин випадку відповідно до законодавства України Instagram filada_clinic.
Рву и мечу• вчера в 22:25
Ответ дляЯкаКраля
Ну якщо співчуття, то мабуть все😭
KriskaA• вчера в 22:59
40 років кругова підтяжка ??? і нафіга...
Inconvenient• 2 часа назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Проте в мене є питання. Якщо лікарка не спромоглася звичайнісінький отит вилікувати, якій я, до речі, платила, то якого біса і що це за *** лікарка? В країні ЄС я нарешті розслабилася і перестала самообслуговуванням займатися і боятися, чи не зроблять з мене за мої гроші інвалідом.
Залізний занавіс• 2 часа назад
Ответ дляInconvenient
Добре, що ви в потрібному місці і в надійній медицині зараз
Доставучая• 2 часа назад
Ответ дляЗлюка-закусюка
Яка маячня, можна знайти лікарню де і за 100 000 видалять один зуб, якщо захотіти.
Вами озвучні розцінки зовсім не є типовими. Тим паче у державних лікарнях, а ті які ходять до приватних, явно ж не на мінімалку живуть
Всю іншу драму, що нема навіть грошей на знеболювальні і люди терплять, навіть коментувати не буду.
Inconvenient• 2 часа назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Я не йму в це віри. Порадниці багато чого пишуть, памятаю як кидалися свого часу на всіх , хто писав про наближення війни, славнозвісна Маня ще рік тому писала, що більшість країни живе мирним спокійним життям.
Inconvenient• 2 часа назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Я не збираюся більше відповідати на цю нісенітницю.
Inconvenient• 2 часа назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Ви - троль на чергуванні?
вентиляторная• 2 часа назад
Ответ дляKriskaA
А коли треба? У 80?
Молода жінка, друге підборіддя дуже псує вигляд.
Нормальний вік для такої операції.
Залізний занавіс• 2 часа назад
Ответ дляInconvenient
Ви - троль на чергуванні?
Ну чому ж, радію, що ви тепер в більш сучасній медицині, до якої Україні ще десятиліттями йти
Залізний занавіс• 2 часа назад
Ответ длявентиляторная
А коли треба? У 80?
Нормальний вік для такої операції.
В інсті дуже багато блогерів показують вправи від другого підборіддя, треба спробувати, це дешевше і без летальних наслідків
Все питаю зарання• 2 часа назад
Ответ дляРазгуляшка
Буквально вчера смотрела женщину, которая сбросила 70 кг, её кожа сильно обвисла и она наметила себе коррекцию всего тела - в 3 этапа доктор решил делать (уже и осуществила все или часть): абдоминопластика живота + ноги, грудь + руки и в заключение попа. Она 15 лет шла к этой операции, имеет 3 детей
Может в каких-то случаях оправдан риск, но после случая с женщиной из Чернигова думаешь - а стоило ли оно того?
За свою жизнь я пару раз хотела сделать пластику, но читая не маленький процент негативных отзывов живых людей, то купила авто. На то и другое средств нет, может и к лучшему
Извините, что не совсем по теме, но в разрезе вашего коммента.
И тем, которые тут популярны насчет веса и опрадания ’бодипозитиву’.
Зачем так разъедаться, а потом эскперементировать и играть в рулетку своей жизнью,
Все питаю зарання• 2 часа назад
Ответ дляInconvenient
если пожете написать, какой был диагноз первоначальный и что в итоге выяснилось