Апофиозная• сегодня в 10:38

Турагент стверджує що в червні море на Кіпрі холодніше ніж в Сіде. Але повітря

Повітря гарячіше на Кіпрі
І тому на Кіпрі душно
Пропонує розглядати з маленькими дітьми з 15 червня лише Сіде. Бо каже море там мільче ніж на кіпрі в швидше прогрівається
Але на Кіпрі душно
И_В_офигительных_штанах• 2 часа назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Як на мене - ідеально. 27-29 повітря, 24 вода. Ми були в районі Лос Гігантос.
Вам там сподобалось? В Лос Гігантес? Як там пляжі?
Сметчица• 2 часа назад
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
У мене також донька- підліток, але незважаючи на це, ми їздимо у жовтні
Може і мені треба забити на ту школу іноді, в мене два підлітка
И_В_офигительных_штанах• 2 часа назад
Ответ дляСметчица
Ми не забиваємо, просто потім інтенсивно наздоганяєм. Я беру тур так щоб 4 дні припадало на вихідні, ну а 5-7 робочих, то не страшно. Коли хвроіють діти більше пропускають.
Тро Нью-Йорку• 2 часа назад
Ответ дляСметчица
Я про воду, якщо вона нижче 27, а краще 28 градусів, для мене дубак, відпочинок зіпсований, бути біля моря і не купатися - це знущання. Була якраз в червні і не зрозуміла, чому я туди поїхала, красоти подивитися можна круглий рік.
Тобто, ви їхали на острів, навіть нічого про нього не прочитав заздалегідь? На Канарах не буває води 27 або 28. Ні в червні, ні в серпні. Про всяк випадок, ще вас інформую, що там не море, а океан. Раптом, ви і цього не знали.
Мені взагалі здається, що, виходячи з того, що ви пишете і про Канари, і про Туреччину, і про Єгипет, ви взагалі ніколи і ніде не були
Тро Нью-Йорку• 2 часа назад
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Мені там скрізь подобається. Пляжі дуже різні. І камені, і чорний пісок, і привозний світлий, і скали зі сходами у воду - на будь-який смак. На острові треба брати машину напрокат, і їздити кожен день на інший пляж. Канари - то не Туреччина і не Єгипет, коли ти добровільно замикаєш себе у п´ятизірковому готельному гетто. Там зовсім інший вайб відпочинку.
И_В_офигительных_штанах• 2 часа назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Дякую