Бабуся мороз• вчера в 17:20

Хто вагітнів з хронічною анальною тріщиною?

Є хронічна тріщина, час від часу турбує не так щоб сильно боліла. В найближчі роки планую вагітність. Один лікар сказав, видаляти вже разом з гемороєм після пологів, зараз не бачить потреби в операції, інший лікар сказав перед плануванням вагітності тріщину видалити бо саме хронічна може погіршитись під час вагітності а більшість ліків заборонені вагітним.
-З цього питання, чи погіршився стан тріщини у вас якщо ви вагітніли вже з її наявністю?
- Хто видаляв хронічну, як пройшов період реабілітації і взагалі які відгуки?
Полуничка• вчера в 17:34
Не планую видаляти, але укріплюю мʼязи і народжувати планую через кесарів розтин, зважаючи на вік, цю тріщину та велику дитину минулого разу
Водійка хімарса• вчера в 17:35
Не удаляла, ничего не ухудшилось. 2 родов