Кондуктор маршрутки• вчера в 18:12

Скільки зараз виходить за місяць садочок на одну дитину у вашому місті?

Белочкой зови• вчера в 18:17
МУСЯкомарова• вчера в 18:20
Державний.
Забобонний фрукт• вчера в 18:28
Странный вопрос, садик если государственный +- даром.
спальное место• вчера в 18:36
18500
спальное место• вчера в 18:37
Ответ дляЗабобонний фрукт
Думаю, что имеют ввиду питание, если гос
Своего не предлагать• вчера в 18:47
Держ садок - близько 2500 за харчування, якщо ходив увесь місяць, + 100 в бк в фонд групи + випадкові суми в пару сотень грн кожен місяць в бк на різні потреби - дн виховательки чи ще когось, купити те, се, фонд групи чомусь це не покриває в нас.
Безлім на все• вчера в 18:47
15000 грн + харчування 270 грн на день. А державних садків у нас немає.