Идеальная оптимистка• 22 февраля в 18:49
І так депресія, так я ще й пофарбувалась((
Якийсь депресняк, захотілося перемін. Пофарбувала я свій красивий блонд (10 років була в ньому) в натуральний русий , відтінок 8 n. І що тепер ..по довжині кольору красивий , а ось там де було моє коріння - рижий (((( . Тепер як облізша кішка, дивитися на це не можу. Ще дура думала повторно покрасити, то все вирівняється- ще гірше стало. До перукаря не піду, немає можливості, лише дома. Хто з такою проблемою вже знайомий? Як тепер все вирівняти не в темний ? На фото різниця в довжині і корені
Ms. Любмая жена• вчера в 08:21
Ответ дляИдеальная оптимистка
Спасибо, значит надо попробовать, хоть ето рыжее закрасит. А то рыжие корни на фоне холодной длины ето капец. Лучше б свой серый отрастал на блонде. Уже мысли, может пробовать назад в блонд
У вас красивый блонд и качество волос, берегите их