ВЫВсеВрете• Изменено вчера в 18:50

Була тема про жінку загиблого воїна

Я там описувала, що гулялася якось на вулиці і підійшла дружина воїна, що загинув. Вона в руках тримала маленьку листівочку із проханням віддати голос за петицію, про присвоєння йому звання героя. Жінка підтвердила, що це її чоловік, вона приїхала з іншого міста, бо шукала місця, де побільше людей. Зараз ось зайшла, там залишилося не так багато голосів зібрати, менше ніж півтори тисячі і всього три дні залишається. Пропоную виділити три хвилини, для близьких людини, що віддала за нашу свободу власне життя. https://petition.president.gov.ua/petition/256022?...
КошкинДом• вчера в 18:51
Развод не ведитесь.
автор ВЫВсеВрете • вчера в 18:51
Ответ дляКошкинДом
Развод не ведитесь.
Не правда!
lilul990• вчера в 18:51
Навіщо їм це?
Love_Love_Love_• вчера в 18:52
Ответ дляКошкинДом
Развод не ведитесь.
В таких як ви все розвод. Петиції розвод, донати розвод, допомога розвод.
Заходите на сайт петицій і шукаєте саме цю. Вона до речі там є
автор ВЫВсеВрете • вчера в 18:53
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую!!! Хто не хоче з посилання заходити, можна по номеру вказаному на листівці знайти. Результат один і той самий.
lilul990• вчера в 18:53
Я так розумію родина якісь додаткові кошти за це отримає?
Щас ухожу• вчера в 18:55
Ответ дляlilul990
Так. А чому б і ні, якщо її чоловік життя віддав?
Треба ось так• вчера в 18:56
Ответ дляlilul990
Гроші, пільги і багато різних плюшок. Їм не так важливо саме присвоєння, як отримання всього що може бути отримане після присвоєння героя
lilul990• вчера в 18:56
Ответ дляЩас ухожу
Економіка проживе тільки 2 роки на кредитах єс. Далі грошей не буде. Невідомо чи виплачуватимуть пенсії живим. Нехай на себе надіються.
автор ВЫВсеВрете • вчера в 18:57
Ответ дляlilul990
Може так, може ні. Не знаю. Це всього прохання про розгляд петиції, а не остаточне рішення. Щоб розглянули, потрібні голоси. Вони майже зібрали, залишилося не багато, аде всього три дні на це є. Мені ті пару хвилин не шкода для його близьких, якщо вони з листівками в мороз просять людей про це
Щас ухожу• вчера в 18:58
Ответ дляlilul990
Я в шоці з вас. Якби її чоловік був живим її матеріальне становище було б інше, ніж зараз. Життя ніхто не поверне. Він помер за державу. От хай тепер вона подбає про його сім´ю
lilul990• вчера в 18:58
Ответ дляТреба ось так
Які плюшки? Дітям загиблих і так безкоштовне навчання. Пільги в транспорті чи на якийсь відпочинок?

Але це і неважливо. Буде як чорнобильцями і афганцям. Спочатку плюшки а потім дефіцит бюджету і адьйос. Ніхто нікому не буде платити

Укрзалізниця в ж. Затримує зарплати працівникам
автор ВЫВсеВрете • вчера в 18:58
Ответ дляЩас ухожу
Доречі, там в петиції все розписано. Він мав бронь, відмовився особисто і пішов служити. Мав синів і єдина дитина сам у батьків.
Love_Love_Love_• вчера в 19:00
Ответ дляТреба ось так
Кому їм? А вам що важливо?
Бо їм було важливо щоб їх тато і чоловік був з ними до старості, йому було важливо захищати вас з нами, а вам важливо писати гамно яким ви наповнені.
Не потрібно мені синіх баб ліпити це ж правда
lilul990• вчера в 19:00
Ответ дляЩас ухожу
Держава банкрот. Повний. Труп на штучній вентиляції легень.
LediBlac• вчера в 19:01
Ответ дляКошкинДом
Развод не ведитесь.
Можно не ходить по ссылке, просто на говюа найти петицию по номеру. Так , кстати, нормальные люди и делают.
lilul990• вчера в 19:01
Я без злоби. Але люди, живіть без ілюзій. Тут хоча би на пенсії живим хватило грошей

Попереду нас жде гіперінфляція. Єс сказали шо після війни - гребіть самі. В єс нас ніхто не візьме.

Буде як з чорнобильцями. Пільги і виплати сильно поріжуть і адьйос
lilul990• вчера в 19:03
Хто їм має платити пенсії за чоловіка якшо держава банкрот? Ці підписи не мають ваги, бо тих виплат вони не побачать. Може якісь пільги на проїзд чи на відпочинок то да. А так...
Love_Love_Love_• вчера в 19:03
Ответ дляlilul990

Напишіть лист міндічу щоб не пиздив
lilul990• вчера в 19:05
Ответ дляLove_Love_Love_
Напишіть лист міндічу щоб не пиздив
Ну так а шо толку просити. У кого? В Україні офіційно 2 млн населення трудоспособного не працює. Ми повні банкроти. Хто заробить льготникам їхні виплати?
Жінка з перцем• вчера в 19:08
Ответ дляLove_Love_Love_
Кому їм? А вам що важливо?
Особенно вас в Америке защищать.
Или вы за свое майно бздите?
LediBlac• вчера в 19:08
Ответ дляlilul990
Тут активно интересуются ’зимней тысячей’, статусом ’дети войны’, песелем и многим подобным и никто ни разу не сказал ’на себя надейся’. Поэтому не судите родственников погибших воинов, если кто и в праве, то это они.
Love_Love_Love_• вчера в 19:09
Ответ дляЖінка з перцем
Особенно вас в Америке защищать.
Или вы за свое майно бздите?
Ви на стільки примітивна що навіть погляд опустити в вашу сторону не варто
ЯсноВидящая• вчера в 19:10
Та достали вы рекламировать этот бред!
Жінка з перцем• вчера в 19:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Не надо писать, что вас кто-то защищает. Запроданка
автор ВЫВсеВрете • вчера в 19:12
Дивіться, тут не так багато залишається, якщо хоча б половина проголосує, або ще когось попросить, то це все реально
Love_Love_Love_• вчера в 19:12
Ответ дляЖінка з перцем
Йди на йух
Жінка з перцем• вчера в 19:13
Ответ дляLove_Love_Love_
Йди на йух
Запроданка. Свалила и не писди, патриотка всратая
пицунда• вчера в 19:13
я прошла полную регистраию через приват а сайт петиии не открывается...ждемс
Хомо_сапиенс• вчера в 19:15
Удалено администрацией...