Точу ляси• сегодня в 11:20

Домашнє завдання з української літератури

Поцікавтеся, будь ласка, у дітей, у всіх такі притрушені завдання? Скільки їм потрібно часу на виконання без ШІ?
ЛюблюДевчонок• сегодня в 11:30
Ответ дляДама_из_рекламы
Ми на краю прірви.
Але це вже не зупинить...
так всегда говорит каждое поколение о молодняке
а вот мы в вашем возрасте...
и ничего - живут все как то
Дама_из_рекламы• сегодня в 11:30
Ответ дляТочу ляси
Твір вже читали. Писали по ньому літературний диктант та 10 питань по змісту. Тут написано « перечитати».
А я тільки за те, щоб побільше нагружали.
Хай пернчитують. Поки в тік токах остаточно не загубились і не просрали мозок.
Може, дітей ще можна врятувати?
Губка Боб• сегодня в 11:31
Ответ дляЛюблюДевчонок
попросите ее лучше ответить на эти 6 ’простейших вопроса’
Зачем? Дочь учится сама, отличница, на учителя не жаловалась. Тема уже пройдена, учат другое произведение.
ЛюблюДевчонок• сегодня в 11:32
Ответ дляГубка Боб
просто оценить насколько это просто для обычного школьника
банальный интерес
автор Точу ляси • сегодня в 11:32
Ответ дляДама_из_рекламы
Може, дітей ще можна врятувати?
Так рятувати ?
автор Точу ляси • сегодня в 11:33
Ответ дляЛюблюДевчонок
банальный интерес
Так, мене цікавить саме це.
Love_Love_Love_• сегодня в 11:33
Єдине що тут притрушеного це ваше запитання і те що ви використовуєте ШІ там де дитину потрібно заставити читати і мислити.
От вас до цього не привчили і проблеми на діцо 🤷🏼‍♀️
Love_Love_Love_• сегодня в 11:34
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Сучасні субпродукти , суміш тік току і ШІ скоро собі попу повитирати не будуть вміти. Не те,що в школі вчитись
1000000%
Дама_из_рекламы• сегодня в 11:35
Ответ дляТочу ляси
Так рятувати ?
Не рвіть серце((
Завтра те 24.02....тошно капец
Love_Love_Love_• сегодня в 11:35
Ответ дляТочу ляси
Я не писала що не повинні читати. Мене цікавить чому б це не обговорити у класі, наприклад . Це третє завдання по цьому твору, тобто діти читають та самі розбирають, все самостійно
А вони і будуть це обговорювати у класі. Що там взагалі складного у вашому завданні??
Губка Боб• сегодня в 11:36
Ответ дляЛюблюДевчонок
банальный интерес
Ну, за спрос не бьют, спрошу, но я всё равно не пойму правильно ли она ответила, так как я это произведение читала ещё в школе, много лет назад, и перечитывать точно не буду сейчас. Но спрошу.
Пожарник• сегодня в 11:36
Ответ дляТочу ляси
Я совершенно согласна, мой сын в пятом классе, на уроке они, ВНИМАНИЕ, читают по очереди, а на дом задают этот бред. Так почему дома не почитать, а на уроке это обговорить?
Дама_из_рекламы• сегодня в 11:36
Ответ дляЛюблюДевчонок
а вот мы в вашем возрасте...
и ничего - живут все как то
Можна себе цим заспокоїти.
Але, погодьтеся, ми втрачаємо дітей. Не було такого раніше, щоб віртуальний світ поглинав справжній. У них немає мотивації
Love_Love_Love_• сегодня в 11:37
Ответ дляТочу ляси
Ну якщо це їм розповість вчитель то чому б ні. Я запитала скільки на це треба часу дитині. Та не забувайте що є інші предмети, та зарубіжну літературу читати теж треба.
Їм не потрібно щоб це розповідав вчитель, це завдання для розвитку мислення, щоб людина вміла читати і аналізувати прочитане, виділяти основну думку.
автор Точу ляси • сегодня в 11:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Справа в часі , в цей самий день ще задали: три завдання з алгебри, три з геометрії, ще одне з літератури ( літератури дві в цей день) та по громадській освіті. І це легкий день, немає хімії, фізики. Англ.
ЛюблюДевчонок• сегодня в 11:38
Ответ дляДама_из_рекламы
Можна себе цим заспокоїти.
где то я с вами согласна
но мир меняется, и дети меняются
да и мы были не как родители
это нормально
ЛюблюДевчонок• сегодня в 11:39
Ответ дляLove_Love_Love_
вы вопросы читали?
там нет - выдели основную мысль
автор Точу ляси • сегодня в 11:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, не будуть. На наступному уроці КР
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 11:39
Ответ дляЛюблюДевчонок
А де написано що ці питання «простейшие»?
Це питання за знання тексту та вміння аналізувати текст.
Не для всіх це просто.
Love_Love_Love_• сегодня в 11:41
Ответ дляТочу ляси
Ок, якщо саме в часі справа, то я погоджуюсь, ваш список завдань: багато.
А в тому творі немає абсолютно нічого складного. Чому до речі ви про це тут питаєте? Чому ви взагалі в курсі завдань 10 класу?
До речі, вміти мислити і аналізувати важливіше ваших хімій і геометрій
миссДавеча• сегодня в 11:40
Моя дочка вообще не читает книги, с 10 лет не прочла ни одной. Сейчас 2 курс колледжа и уже наконец-то со второго семестра нет ни укр лит, ни зарубежной.
Ей это не интересно, хоть убей.
ЛюблюДевчонок• сегодня в 11:40
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Не для всіх це просто.
на основе многих ответов тут, сложилось мнение что вопросы как 2+2 - раз плюнуть
так ли это для большинтсва детей?
автор Точу ляси • сегодня в 11:40
Ответ дляДама_из_рекламы
Можна себе цим заспокоїти.
І вибору немає. Моя каже що тупо не встигне все зробити, якщо буде робити сама.
Love_Love_Love_• сегодня в 11:42
Ответ дляЛюблюДевчонок
вы вопросы читали?
там нет - выдели основную мысль
Ви в школі теж не робили цих завдань, це видно
Пасхальний тролік• сегодня в 11:42
Я не поняла, ну не любит ребенок читать, написал на отвали за полчаса ответы, получит свою 7 и забыли. В чем ужас домашнего задания?
ЛюблюДевчонок• сегодня в 11:42
Ответ дляLove_Love_Love_
а шо вам ше з ваших америк краще видно?
( лучшая ученица класса была, если что, читала все конечно)
Муууумие• сегодня в 11:43
Последние 2 задания имеют специальный уровень, но учительница могла давать это на уроках. Если такого нет в программе и конспекте, то делать с GPT. Остальное выглядит несложно, просто нужно читать и разбирать текст.
Пожмаковна• сегодня в 11:44
Ответ дляЛюблюДевчонок
бред - 90% детей самостоятельно его не сделает
Удивительно, а мы как- то делали в 90е годы без всяких интернетов и ИИ
Цибулька зла• сегодня в 11:44
Ну надо читать это произведение , ИИ фигню напишет

Или смотреть конспект урока, учителя же слушал ребёнок, он что- то рассказывал
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 11:44
Ответ дляПожарник
Бо дома діти не читають.
Постійно в класному чаті повідомлення від вчителів літератури: шановні батьки! Прослідкуйте щоб діти прочитали, на сьогодні прочитав один учень з 27.