Точу ляси• вчера в 11:20
Домашнє завдання з української літератури
Поцікавтеся, будь ласка, у дітей, у всіх такі притрушені завдання? Скільки їм потрібно часу на виконання без ШІ?
ЛюблюДевчонок• вчера в 11:45
Ответ дляПожмаковна
Удивительно, а мы как- то делали в 90е годы без всяких интернетов и ИИ
ну как то делали
больше времени этому уделялось
но не все делали на 5, согласитесь
больше времени этому уделялось
но не все делали на 5, согласитесь
Пожарник• вчера в 11:46
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Бо дома діти не читають.
Постійно в класному чаті повідомлення від вчителів літератури: шановні батьки! Прослідкуйте щоб діти прочитали, на сьогодні прочитав один учень з 27.
Если они не читают, то и делать дз не будут
Тогда тем более нужно обсуждать на уроке
Я инженер, меряю от 1• вчера в 11:45
Ответ дляТочу ляси
Справа в часі , в цей самий день ще задали: три завдання з алгебри, три з геометрії, ще одне з літератури ( літератури дві в цей день) та по громадській освіті. І це легкий день, немає хімії, фізики. Англ.
Мамо, може дитині не потрібна повна середня освіта? Може ваш рівень - профтехучилища?
Точу ляси
• вчера в 11:46
Ответ дляПасхальний тролік
Я не поняла, ну не любит ребенок читать, написал на отвали за полчаса ответы, получит свою 7 и забыли. В чем ужас домашнего задания?
Справа у часі? Ви читали норми на ДЗ? 2 години. А по факту, якщо робити сама, добросовісно, без штучного інтелекту, то це всі чотири. Це ж не єдиний предмет у школі. Завдання по одному предмету повинно виконуватися не більше 20 хв
Міні-бікіні• вчера в 11:47
Ответ дляКарусель-весель
Каждая мать почему-то претендует на должность министра образования.
Не кожна, а тільки яжемамки!
Які не хочуть аби їх дітка шевелила мізками, або ж соромно зізнатися, що інтелектом вся в мамку, і аби усіх такими зробити - ашотакова …
Дама_из_рекламы• вчера в 11:47
Ответ дляЛюблюДевчонок
где то я с вами согласна
но мир меняется, и дети меняются
да и мы были не как родители
это нормально
но мир меняется, и дети меняются
да и мы были не как родители
это нормально
Я пробую знаходити плюси в цьому прогресі. Але більше бачу мінусів.
Батьки, школа як в боротьбу якусь вступають проти прогресу за дітей.
Батьки тільки й думають як загрузить більше дітей, щоб не було часу на гаджети, школа думає як навчити дітей в обхід ШІ.
У нас був вибір колись гуляй чи вчися.
А зараз вже і не проти гульок, аби дати їхнім головам переключитись від гаджетів
У нас був вибір колись гуляй чи вчися.
Пожмаковна• вчера в 11:47
Ответ дляЛюблюДевчонок
ну как то делали
больше времени этому уделялось
но не все делали на 5, согласитесь
больше времени этому уделялось
но не все делали на 5, согласитесь
А непременно все должны на 5? Ну были такие кто и не делал конечно, но суть в том, что в приципе ничего прям из ряда вон там такого нет, если читать теорию и само произведение. Если же этого не делать, то понятно что хз, что писать
Love_Love_Love_• вчера в 11:47
Ответ дляЛюблюДевчонок
а шо вам ше з ваших америк краще видно?
( лучшая ученица класса была, если что, читала все конечно)
Саме тому ви написали той примітивний брєд про « лучше с омерик видно»
ЛюблюДевчонок• вчера в 11:48
Ответ дляLove_Love_Love_
саме чому?
Ні за холодну воду• вчера в 11:48
У меня старший ребенок хорошо справлялся с подобным, не читая полностью произведение. Слушает сокращенку и критику по пути. Потом зв 20 минут пишет или сходу отвечает.
Младшая психует, она может отвечать на конкретные вопросы, тратит часы на это при этом читает полностью.
Точу ляси
• вчера в 11:48
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Це не вам вирішувати.
ЛюблюДевчонок• вчера в 11:48
Ответ дляДама_из_рекламы
У нас був вибір колись гуляй чи вчися.
да, так и есть
Міні-бікіні• вчера в 11:48
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ті, хто пише, що програму треба адаптувати під покоління Тік ток: ви в своєму розумі?
Там про розум не йдеться )
Вони в своєму «безрозумі» )
ЛюблюДевчонок• вчера в 11:49
Ответ дляПожмаковна
то есть там простые вопросы, достаточно просто прочитать и можно легко отвечать на каждый?
БеллаДонна• вчера в 11:49
Ответ дляЛюблюДевчонок
бред - 90% детей самостоятельно его не сделает
Ну современных детей да, у них мозги всыхаются, книги они не читают, если бы хоть сокращенный вариант прочитали мозги зашевелились бы
Губка Боб• вчера в 11:49
Итак, у ребёнка перемена, я спросила. Именно такое задание им не задавали, но эти вопросы они обговаривали на уроках, задавали подготовить презентацию по этому произведению, темы для презентаций были из вашего задания.
Пасхальний тролік• вчера в 11:49
Ответ дляТочу ляси
Я не знаю сколько раз в неделю уроки литературы в 10 классе. Если каждый день, и каждый день прям такое задание по 7 предметам - наверное очень много.
А где прописаны нормы на дз? Ну 20 минут это ж очень мало.
ЛюблюДевчонок• вчера в 11:49
Ответ дляБеллаДонна
об этом и речь
жестокая правда жизни
Я инженер, меряю от 1• вчера в 11:49
Ответ дляТочу ляси
Це не вам вирішувати.
Я не вирішую, а питаю.
Шкода що ви не розрізняєте. Хоча, зрозуміло, чому для вас просте завдання- це щось неймовірне.
Для 10 норм, уже майже дорослі. Я б щось придумала як відповісти. Але проблема що от такі завдання уже з 3 класу дають. Діти заледве читають завдання і просто не всікають що запитують. Я в найважчий день сина в 5 класі його домашку на цей день особисто роблю 5 годин , деколи більше. Маю на увазі по всіх 7 різних предметах. А має бути максимум 2-3 години. Але вчителькам нема до того діла. Коли проект то мінімум 3 години в фотошопі сиджу або малюю вручну(((. Останній час так багато малювала в універі на дипломну.
Пожмаковна• вчера в 11:51
Ответ дляЛюблюДевчонок
Вполне достаточно, а что конкретно там сложного?
ШобВам_КакНам• вчера в 11:55
Якщо дитина нормально мислить, з інтелектом, то це можна зробити в 10 класі. Я у свій час це читала в школі теж і в нас були подібні завдання. Ваша дитина в 10 класі не знає що таке образ -символ? Чи не може зробити логічний висновок з того -для,чого вживаються діалектизми? Це вища математика? Питання тоді ,що діти вщент отупіли і не можуть зліпити двох слів, бо крім телефону нічого не бачать. То це питання не до завдань. Як на мене-завдання нормальні,якщо ти прочитав твір. І немає там чогось мега складного. В мене донька в 10 класі мені не жалілася і сама прекрасно справлялася. Переслала ваші питання їй. Чи було таке? Каже що було. І нема там нічого капець якого складного.
Це завданнядля 6-7 класу. Вже не змогти зробити висновок з конкретного уривку про похорон і як там зображується перемога життя над смертю, вибачте, але ваша дитина тупа!
БеллаДонна• вчера в 11:50
Ответ дляЛюблюДевчонок
возможно
но с другой стороны почему бы не адаптировать программу для них
Как, поиграйте в телефоне в роблект или тик ток , девушка видно что интеллект не всем достался и не достанется
ЛюблюДевчонок• вчера в 11:50
Ответ дляПожмаковна
мне кажется иначе
половина детей и на один вопрос из всех не ответит, даже прочитав все
Точу ляси
• вчера в 11:51
Ответ дляГубка Боб
Але ж презентацію зробити набогато легше, вона не робиться з голови в це лише одне питання з шістки
Love_Love_Love_• вчера в 11:51
Ответ дляЛюблюДевчонок
саме чому?
Повертаємось до моєї першої відповіді вам
ЛюблюДевчонок• вчера в 11:51
Ответ дляLove_Love_Love_
может хватит уже этого вашего бреда?
БеллаДонна• вчера в 11:51
Ответ дляДама_из_рекламы
І як ми вчились без ІІ.
Ото реально сиділи і все те робили.
А що буде з поколінням, за яких все робить ІІ?
Це ж зовсвм можна нічого не рахувати, не вчити, не читати..
Дав запит і списав коротку відповідь. У всіх однакове
Ото реально сиділи і все те робили.
Поэтому укр дети это уже утопия, все равно в Европе дети читают даже в раше, а наши что инвалиды не могут ?
Міні-бікіні• вчера в 11:51
Ответ дляТочу ляси
Твір вже читали. Писали по ньому літературний диктант та 10 питань по змісту. Тут написано « перечитати».
Ви не працюєте ? І робите домашнє з 10 класником ?
БоВжеВільна• вчера в 11:51
Ответ дляТочу ляси
Я не писала що не повинні читати. Мене цікавить чому б це не обговорити у класі, наприклад . Це третє завдання по цьому твору, тобто діти читають та самі розбирають, все самостійно
А у вас в школі свого часу не було таких завдань?