Точу ляси• сегодня в 11:20

Домашнє завдання з української літератури

Поцікавтеся, будь ласка, у дітей, у всіх такі притрушені завдання? Скільки їм потрібно часу на виконання без ШІ?
Пасти Ла• 1 час назад
Автор, якщо ваша дитина не взмозі зробити це завдання без ШІ, то проблема не в ШІ і не в шкільній програмі...
Невгамовна Бу• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Ясно шо це елементи одягу, але без гугління чи походу в музей ви не зрозумієте, як той одяг виглядає
В книжках завжди є внизу пояснення таких слів. І в наш час були, і зараз. Інше питання, що треба відволікатися на ті зноски. Але за змістом я зрозуміла +- про що йдеться. Тому і кажу, що більше не треба, щоб розуміти сюжет і показати, що твір був прочитаний. Ніякі описи кольору сукні не потрібні при цьому. А з вашого одного уривка вже й словничок до завдання набрався
Файна дівка• 1 час назад
раньше все это обговаривалось на уроке, а дома только читали и учили стихи
lilul990• 1 час назад
Ответ дляПасти Ла
Не згодна. Половину з тих завдань треба робити на уроці з вчителем
Послушная• 1 час назад
Ответ дляФайна дівка
согласна с вами, даже если прочитал всю повесть, найти и написать каждый пункт - это минут 10, в итоге 1 час только на укр.лит. и это без чтения самого произведения
Мы брали книгу в библиотеке и подчеркивали, в тетради писали на какой странице цитата, делали закладки. Думаете, это мало времени занимало? И не было ИИ тогда
автор Точу ляси • 1 час назад
Ответ дляПожмаковна
До чого тут законодавчий рівень? Вам ще на законодавчому рівні повинні визначати, коли вашій дитині читати? Ви самі навіть з цим розібратися не спроможні?. А списки рекомендованої літератури на літо є, вони визначені шкільною програмою, а законодавчо ви навіть протягом року не зобов´ язані вчитись, можете не вчитись і отримувати одиниці, ніхто вас за це до відповідальності не притягатиме.
Це списки рекомендованої літератури . Рекомендація це порада або пропозиція, а не обовʼязок. Вчитель не може на це опиратись , так як людина може читати іншу літературу.
миссАрфография• 1 час назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
так всегда говорит каждое поколение о молодняке
а вот мы в вашем возрасте...
и ничего - живут все как то
Может скоро не будем жить) в принципе мне все равно . Скоро все равно планете пизда . Я свое доживу
миссАрфография• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Їм не потрібно щоб це розповідав вчитель, це завдання для розвитку мислення, щоб людина вміла читати і аналізувати прочитане, виділяти основну думку.
Вот вот
ЛюблюДевчонок• 1 час назад
Ответ длямиссАрфография
…
Це ще не точно 😆
Вибачте, сарказм
Дай Бог всі доживемо
Карусель-весель• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Вы не раз видели как выглядят гуцулы, если прям сильно хочется можно гуглить каждое слово, и я допускаю, что подросток знает об этом мало, ему вообще достаточно понять, что гуцулы были одеты красиво и своеобразно.)
Пасти Ла• 1 час назад
Ответ дляРожева юбка
норм задание. или вас напрягает, что на укр литературе надо читать произведения укр. литературы?
Раритетний гоос розуму на Порадниці.
Але, перед вашим повідомленням є перше. На жаль. І ось воно значно краще змальовує середньостатистичну ситуацію і з дітьми, і з батьками.
Коли в родинах не читають книг протягом поколінь. І вважають це цілком нормальним.
lilul990• 1 час назад
По факту автор завдання де треба навести уривки - це має робитись на уроці, зачитуватись, вчитель шось пояснює, якісь слова, коментує

Де ознаки імпресіонізму та неоромантизму - теж з учителем, бо це важко зрозуміти без його коментарів

Удома це скласти словничок, таке
Карусель-весель• 1 час назад
Ответ дляЗ родзинкою
Это произведение выноситься на экзамены, подобная проработка с фрагментами текста поможет его сдать, и наличия записей поможет быстрее подготовиться к экзаменам.
В этом и смысл.
А ваши впечатления от произведения никого не интересуют
Мать произведение не читала полностью, зуб даю, дай бог чтоб хотя бы фильм смотрела.
миссАрфография• 1 час назад
Ответ длямиссДавеча
Моя дочка вообще не читает книги, с 10 лет не прочла ни одной. Сейчас 2 курс колледжа и уже наконец-то со второго семестра нет ни укр лит, ни зарубежной.
Ей это не интересно, хоть убей.
А на кого учится? Чем увлекается ?
lilul990• 1 час назад
Ответ дляКарусель-весель
Коли я в університеті вчилась ще не в усіх персональний комп´ютер був, бібліотека наше все, я не могла погуглити і на західній тоді ще не бувала. Тому приходилось зі словником читати
Пожмаковна• 1 час назад
Ответ дляТочу ляси
Вчителю і не потрібно на них спиратись, йому глибого все рівно і не входить у його посадові обов´язки визначати, коли ви будете це читати. вони потрібні вам і вашій дитині, щоб встигнути все прочитати, не хочте влітк, читайте потім ночами, або не читайте взагалі.
Послушная• 1 час назад
Ответ дляЗ родзинкою
В этом и смысл.
Мы так проходили КАЖДОЕ произведение по укр лит. И ничего, не умерли.
Невгамовна Бу• 1 час назад
Ответ дляlilul990
У імпресіоністів письменників і художників кольори це якраз був один з елементів щоб передати або створити настрій. Основні це був червоний, синій, зелений. І акцент на цьому ставився відповідний
Ну, ми ж зараз про літературу, а не імпресіонізм, якому не до сюжету апріорі та не до об’єктивної думки. Якщо за мету ставити саме його, то тоді і питання, звісно, такі доречні. Але для життя та практики вони така собі опора.
lilul990• 1 час назад
Ответ дляНевгамовна Бу
У літературі теж дрібниці важливі а не тіки сюжет. І колір сукні може про характер чи настрій сказати. Я ж вам пишу в чому особливість імпресіонізму в літературі: мінімум описів, максимум психологічно окрашених дрібниць, типу кольору сукні. Ну це якшо класичний. Бо у Коцюбинського тільки елементи.
Голубка миру• 1 час назад
Ви жартуєте? Будь ласка, поясніть, що саме в цьому завданні такого «притрушеного», особливо для 10 класу, я правда не розумію?
миссАрфография• 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Якщо дитина нормально мислить, з інтелектом, то це можна зробити в 10 класі. Я у свій час це читала в школі теж і в нас були подібні завдання. Ваша дитина в 10 класі не знає що таке образ -символ? Чи не може зробити логічний висновок з того -для,чого вживаються діалектизми? Це вища математика? Питання тоді ,що діти вщент отупіли і не можуть зліпити двох слів, бо крім телефону нічого не бачать. То це питання не до завдань. Як на мене-завдання нормальні,якщо ти прочитав твір. І немає там чогось мега складного. В мене донька в 10 класі мені не жалілася і сама прекрасно справлялася. Переслала ваші питання їй. Чи було таке? Каже що було. І нема там нічого капець якого складного.
Це завданнядля 6-7 класу. Вже не змогти зробити висновок з конкретного уривку про похорон і як там зображується перемога життя над смертю, вибачте, але ваша дитина тупа!
А может просто не хочет вникать и подумать немного
Невгамовна Бу• 1 час назад
Ответ дляПослушная
Я специально ездила в центр Киева по библиотекам на выходных, делала рейд по всем, потому что там книг больше и найти можно было сразу по списку все в одном месте. Копирование тогда было очень дорогим и очередь стояла на 30-40мин. Поэтому, часть писала вручную, часть уже вечером копировала после выстоявшей очереди и дома ночью дописывала. И как-то мама в обморок ни разу не упала от моего времяпровождения выходных))
lilul990• 1 час назад
Ответ дляПожмаковна
Я як людина шо викладала літературу скажу шо це ту мач. Ці завдання треба частково в класі робити, частково вдома

Вчитель просто перекинув всю роботу на учнів
Невгамовна Бу• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Коцюбинський тому і не вивчається в 2му класі. Це я навскидку написала на початку, бо саме такі питання були у вчительки старшої моєї дитини в 2му класі. Вона так перевіряла чи читали оповідання діти. Зустрілися дівчинка та хлопчик, потім ще зустрічалися. Але якого кольору от тоді, перший раз, була у неї сукня. Серйозно? в 8років? Та хлопцю взагалі пофігу, в чому та дівчинка була в оповіданні, не те , що колір сукні. Тут хоч би зрозуміли, про що взагалі прочитали.
миссАрфография• 1 час назад
Ответ дляТочу ляси
Сідайте два. Де уривки до кожного завдання? Де словничок.? Ви взагалі не прочитали завдання . Там все виписувати треба
Вместо того , чтобы тут сидеть , помогли бы ребенку с заданиями
lilul990• 1 час назад
Ответ дляНевгамовна Бу
Ну так перевірка на уважність. Чому б ні?
миссАрфография• 1 час назад
Ответ дляЧавонадо
Та ну. Погуглят и спишут. Не верю что кто-то на эту хренотень будет тратить свое время и мысли. Оставили бы вечную депрессивную укр классику для филологов. Неужели нет современной литературы и писателей, чтоб молодежь читала с удовольствием. А не вот это все насилие.
Думаю нет. Не хотят сейчас читать даже взрослые, не то что дети
миссАрфография• 1 час назад
Ответ для220В
Вы бы на их месте тоже не читали этот бред по укр лит при наличии ИИ
Я думаю школы уже бессмысленны
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Витягалось найкраще лудіння, нові крашениці, писані кептарі, череси і табівки, багато набивані цвяхом, дротяні запаски, черлені хустки шовкові і навіть пишна та білосніжна гугля, яку мати обережно несла на ціпку через плече. Іван теж дістав нову кресаню і довгу дзьобню, що била його по ногах. Сідлались коні, і суточками зеленим верхом ішов пишний похід та закосичував плай гейби червоним маком. По горах, долами й верхами, тяглися святочно прибрані люди. Зелена отава царинок розцвіталася раптом, вздовж Черемошу плив різнобарвний потік, а десь високо, на чорному запиналі смерекових лісів, жаром горів під ранішнім сонцем червоний дашок гуцульського парасоля.

Чи багато вам тут знайомих слів?
Дякую, що дали змогу знову насолодитися цією красою, обожнюю цей твір
Советничаю тут• 1 час назад
уууууу, бубочок в 10 класі думати змушують і твори читати і аналізувати, які негідники. Тре було Колобка чи Бичка солом´яного давати і задати вільний короткий переказ та й по тому. Ми бляха і не таке робили, і ту довбану Війну і мир читали 4 тома, і Достоєвського, і аналізували, і писали, і вчили - і все це без ШІ. І було нормально, хоча б сіра речовина працювала і нейронні зв´язки були в тонусі. А зараз вже геть мозок розм´як у дітлахів від дистанційки, Тік току та чату ЖПТ