Слобожаночка• сегодня в 12:28

Де знайти нормального чоловіка для життя?

Мама тривалий час одна, дорослі діти, більше 10-ти років без чоловіка(трагічна смерть). На сайти знайомств категорично сама не хоче реєструватися, якось вмовила, буває з усмішкою і зацікавленістю туди заходить, але ніяких успіхів, сама ж знайти чоловіка не проти... Хороша, добра, господиня... Так шкода що досі сама.
Поросенка• сегодня в 12:50
Ответ дляМороженная курица
Боже, матір нарешті насолоджується свободою, так ні ж. Турботлива донька хоче на старість знайти якогось чужого дядька, щоб матір його доглядала: їсти готувала, прибирала. Нахіба їй таке щастя?
Мама ще молода жінка , яка старість ?
Моя улюблена страшко• сегодня в 12:51
Ответ дляничевока
навряд чи. мені 44 і на 60 річного я не подивлюсь.я навіть 52 р відмовляла.навіщо мені дід?????ви дуже не праві. 45 р жінка піде хіба що по скруті за такого діда.
в мене дядько у свій час в 60 якраз знайшов 57 річну жінку. і ще прожили з 20 років. а він справиться з 45 р.??? їй треба секс регулярний,вигули...це ще не стара жінка))))))
45-річні на рендж роверах 25-річних катають. Ну а якщо жінці норм чоловік після розлучення, із аліментами на двох дітей і на зйомній квартирі, тоді дійсно, це буде швидше за все чоловік її віку
Фісташкова кава• сегодня в 12:53
Ответ дляничевока
а что не так простите с 52 летними ?
Парова машина• сегодня в 12:53
Ответ дляГолубец
Все люди разные. Есть те, кому не хочется быть одной - скучно, грустно
И на детях висят гирей всю жизнь 99% ’свободных’ мам
Парова машина• сегодня в 12:55
Ответ дляМороженная курица
Коли вже в нас перестануть сприймати жінку, як обслуговуючий персонал.
Тогда же, когда и мужика - как содержателя!
Мороженная курица• сегодня в 13:05
Ответ дляПоросенка
Мама ще молода жінка , яка старість ?
49 - це ще молода жінка дійсно, але чоловік, якого вона зараз в умовах війни зможе знайти, навряд чи буде молодший, а скоріше, 50+. У такому віці вже починаються проблеми у чоловіків. Гляньте на тривалість життя чоловіків. Інсульти, інфаркти молодшають. Якщо цей чоловік самотній у 50- навряд чи це прям прекрасна людина, яка не курила, не пила все життя. Такі чоловіки в шлюбах до 30 років на цей час.
Тому після 50 на маму цілком імовірно чекає турбота про здоров´я такого чоловіка.
От у цьому і питання, чому ´любляча´ донька шукає замість санаторію чи якоїсь іншої турботи, зайвого клопоту на материні плечі?
У 49+ можна прекрасно жити самій і турбуватись про себе та своє здоров´я.
Для роботи у селі можна залучати дітей або наймати людей.
Дюймовочка• сегодня в 13:08
Ответ дляСлобожаночка
Мамі 49 років, живе в селі, важко там звісно з кимось познайомитися, коли кожен кожного і так знає
Це треба тільки кудись їздити базар, церква, лікарня і там якось знайомитись і продовжувати спілкуватися.
Sgreen• сегодня в 13:13
Пані, скільки вам років? Дуже дивна, постановка запиту на стосунки для мами, згідно тексту. Бо написано як родичкою свахою, якій поперек горла стоять знайомі незаміжні жінки, а пошук штанів, це її улюблене хоббі, замість того, щоб займатися своїм життям. Погано, якщо вам 20+ років , і ви маєте такі погляди.
Ви пишете ’хороша, добра, господиня’, це модель в якій жінка довго перебуває своє свідоме життя будучи в шлюбі. Бо треба всім догодити, а ще через свою погану самооцінку довести собі, що вона хороша. Поганого в цих якостях нічого немає - але це вологі мрії для неліквідних чоловіків, яким треба обслуга, тиранам і різним психопатам, де жертвою стати дуже легко. Мама доросла жінка. Вона багато чого пережила і багато що розуміє і багато що бачить, повірте. Я бажаю їй сил зібрати себе в першу чергу, полюбити себе, мати час на себе. А там, нехай сама приймає рішення, чи треба їй чоловік, чи ні. Не майте такої манери, навіть рідним людям, давати ці совкові поради як кому і з ким краще жити, бо їй/йому стільки років.
ЯНаПэПэ• сегодня в 13:13
а мама хочет этого?
Фісташкова кава• сегодня в 13:14
Ответ дляЯНаПэПэ
а мама хочет этого?
почему нет , все хотят норм мужчину .
нужно искать ...
Мизимец• сегодня в 13:15
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну поставте себе на місце чоловіка. Або не ставте, а ви яких чолоків шукаєте, із машиною/квартирою чи як? Так і чоловіки так само, тільки замість матеріальних цінностей шукають за статурою, вродою, гумором
Ну, до прикладу мені 50, маю гарну статуру, матеріально і житлом забезпечена, маю освіту і побудовану карьєру. Не всім чоловікам потрібна лише молодість. В мене чоловік був взагалі молодший за мене, да і зараз я б більше розглядала однорічок чи молодших чоловіків. Навпаки вважаю, що чоловіки успішні і реалізовані дивляться глибше, а не просто на зовнішність і вік
ЯНаПэПэ• сегодня в 13:16
Ответ дляФісташкова кава
почему нет , все хотят норм мужчину .
нужно искать ...
причем тут -все хотят..
речь о конкретном человеке, которого, походу, даже не спросили..
дочь решила.
Моя улюблена страшко• сегодня в 13:19
Ответ дляМизимец
Ваш чоловік зараз самотній чи ні? Якщо ні, на скількі жінка молодше? Це питання не для того щоб вас образити, а просто реальність така
У мене біля будинку спорткомплекс і там ввечері з´їжджаються люди у теніс пограти. Різницю у віці між жінками і їх чоловіками видно одразу
Видящие_помогите• сегодня в 13:21
Ответ дляМоя улюблена страшко
Звісно що є достойні. Але самі подумайте, чоловік 60 років матеріально забеспечений і серйозно налаштований, буде шукати жінку 45, а не 55-60
На біса він 45річній дався?
Мизимец• сегодня в 13:21
Ответ дляМоя улюблена страшко
Мій чоловік загинув, ніяких передумов для розлучення у нас не було,якби не війна, жили б разом до старості, загалом прожили з ним 21 рік разом. І так, зовні, я виглядала молодше свого чоловіка, попри те, що за віком він був молодшим
ничевока• сегодня в 13:24
Ответ дляФісташкова кава
а что не так простите с 52 летними ?
я считаю, что для 44 лет это старый. 8 лет разницы! 52 и 60 вбудущем. дед,просто дед. куча проблем по здоровью. плюс мужики ранее умирают.Остаться вдовой преждевременно... Да бред это.
ничевока• сегодня в 13:27
Ответ дляМоя улюблена страшко
чому зйомна?))) так,мій чоловік після розлучення,як і я. І що??? я свогопокинула,бо зробила помилку,вийшла замієж без любові,всі йшли і я пішла. . діти дорослі в нього,аліментів нема,живуть окремо.Дочка вже заміжня. житло своє, куди він благополучно забрав мене. Квартира + заміський будинок є.
Фісташкова кава• сегодня в 13:33
Ответ дляничевока
вы знаете , смотря как живет мужчина , кто ведет здоровый образ жизни , то никаких особых проблем нет
ну а женщина в 50+ начнется климакс , тоже масса приколов ждет ...
тут все индивидуально
Моя улюблена страшко• сегодня в 13:36
Ответ дляничевока
Добре, ваш чоловік 45-річний міліонер після розлучення. Він або нікого не шукає, або зустрічається із жінкою із суттєвою різницею у віці. Ні, не так?
Борисфенка• сегодня в 13:49
Ответ дляМороженная курица
До речі,це ідея - відправити маму в санаторій. Там і шукатиме чи її знайдуть
ничевока• сегодня в 13:54
Ответ дляМоя улюблена страшко
в сенсі? він жонатий на мені)мені 44,йому 45. другий шлюб)) не хочуть всі мати жінку з суттєвою різницею. бо це не так і добре))) і не шукав він 35 річних. Казав- навіщо мені це? їм дітей давай,а ні він,ні я дітей вже не хочемо.
у вас якісь дивні поняття. що всі чоловіки хочуть набагато молодших. Може хто й хоче, але їх не хочуть. Я в свій час до чоловіка другого з багатьма зустрічалася. всі однолітки або +-2 роки. я ніколи не хотіла молодого,я цих сцикунів не сприймаю. І знову ж- їм треба дітей, а мені вже ні))я хочу комфорту,а не пелюшок і пісочниць. все добре в міру))). і ніколи адекватна жінка в 45 не підбере 60-річного.,50 це максимум. бо ще горщики за ним винось,як скалічіє. це треба бути зовсім пропащою,щоб на старості мати таку обузу.це ж 15 р різниці... завжди зустрічалась з однолітками і мене хотіли однолітки.
Мороженная курица• сегодня в 14:17
Ответ дляничевока
а чому ніхто не розглядає, що дядько буде готувати і прибирати? мені 44. мій чоловік прибирає,готує,закуповує продукти. Як мені стало добре після заміжжя. він робить все)))+працює і заробляє гроші. мені в рази стало легше
Тому що ваш чоловік - унікум. Не усім так пощастило. Переважна більшість чоловіків 50+ - це побутові інваліди, які шукають собі доглядальницю.
Фісташкова кава• сегодня в 14:20
Ответ дляМороженная курица
ужас , хорошо что 14 лет назад я не сидела тут на форуме) иначе никогда бы не зарег на СЗ , нашла мужчину старше на 6 лет , никакой не бытовой инвалид, готовит отлично , да не миллионер но золотые руки .
тогда мне было 36, ему 42,
ничевока• сегодня в 14:39
Ответ дляМороженная курица
значить ви таких притягуєте. чоловік куми моєї такий самий,нормальний,рукастий.кума заміжня вдруге,вийшла заміж в 38 років.чолвоіку 40 було. - пече,варить,заробляє,зробив сам шикарний ремонт в хаті, сам спроектував меблі. він такий цибуляний пиріг пече- пальці оближеш....ще й забезпечує її 2 дітей з першого шлюбу
Фісташкова кава• сегодня в 15:05
Ответ дляничевока
молодец , а кто-то лицо прикрыл рукой видимо не верят))) что бывают норм мужчины
Мороженная курица• сегодня в 15:37
Ответ дляФісташкова кава
тогда мне было 36, ему 42,
14 років назад, коли вам було 36 - це абсолютно ідентична ситуація до тієї, яку описує автор: 49 років, жінка мешкає в селі. І найголовніше, якщо раптом ви забули, у країні йде війна 12 років, де винищують і переслідують чоловіче населення.
Ізі-пізі знайти непитущого, рукастого, здорового, заможного, не обтяженого боргами і попередніми шлюбами чоловіка, який готує і на руках носить. І спойлер - при цьому не роблячи абсолютно нічогісінько, щоб його знайти.
Фісташкова кава• сегодня в 15:41
Ответ дляМороженная курица
где сейчас искать мужчину сейчас я вообще не представляю , действительно, сейчас кто будет с кем встречаться, в стране война , из дома машиной на работу и обратно (
ЭмчЭндЭм• 57 минут назад
Ответ дляничевока
самотність це погано апріорі. коли біля тебе нормальний чоловік,який піклується про тебе і т.д. це супер. Самотня жінка на старості це печаль. Чомусь мало хто прагне самотності. Я наприклад 15 р жила сама. І зараз я маю чолвоіка- це небо і земля. Це підтримка,допомога. Це різні речі коли ти один і коли ти вдвох. Кудись піти, поїхати разом. Сумки я не волочу з магазину,в більшості я взагалі туди не йду. Все закуповує чолвоік. Ось я захворіла- то і ліки і продукти і готував чоловік. Подруги? У кожного своя сім´я)))хіба що знайти таку ж одиноку.
Не варто настільки розраховувати на чоловіка і він теж проблем може додати багато , особливо після тривалих стосунків