Млинець Мій• 23 февраля в 13:04
куди скаржитися на шахрайство косметологічної клініки?
записалася в косметологічну клініку на Морфеус 8 - все добре, нанесли аненстетик, лежу під плівочкою, вирішила гляну чи нормальні насадки чи запаковані - підходжу до апарату і прозріваю - це НЕ морфеус - InMode, а апарат без розпізнавальних знаків невідомого походження. Тоді як на сайті чітко вказано Морфеус 8 і фото оригінального апарату.
Я звичайно пішла звідти геть, процедуру не робила. Але ж це обман клієнтів - шахрайство, потенційно небезпечне для здоров’я. Хтось не буде приглядатися до того апарату, або просто не знає як виглядає оригінал і за свої гроші не тільки не отримає бажаного результату, а ще і отримає опіки...
Куди можна поскаржитися, як наказати таких недокосметологів?
Весёлая морковка• 23 февраля в 17:18
Ответ длявсемВсёИмного
Люди жопой читают
Жопой прочитала не я, а изначально написала автор. А потом уже исправила и мое сообщение получилось ’не в тему’. Можете не извиняться
Млинець Мій
• 23 февраля в 17:36
Ответ дляВесёлая морковка
Ну так это автор уже исправила первоначальный текст и поэтому мое сообщение уже выглядит нелепо
автор нічого не виправляла, ніякого редагування не було
всемВсёИмного• 23 февраля в 17:43
Ответ дляВесёлая морковка
Я не планировала извиняться. Будьте спокойны )
Щебетуха• вчера в 15:46
Ответ дляГорня капучіно
В новинах було, що померла.
Хто померла, після чого померла? хоч натяк дайте, щоб я пошукала.
Горня капучіно• вчера в 19:57
Ответ дляЩебетуха