Налогообложу• 23 февраля в 14:13
Знайомство батьків наречених
Підкажіть будь ласка, що зараз прийнято дарити чи приносити на знайомство з батьками. Ще про весілля мова не йде, але стосунки гарні. Я мама дівчини і от батьки хлопця виявили бажання з нами познайомитись. Діти зустрічаються пів року. Зустріч буде в кафе на нейтральній території. Що зараз прийнято приносити на такі зустрічі? А і ще питання чи нормально буде виглядати якщо на таку зустріч мій чоловік не зможе прийти бо він військовий працює по графіку, також можуть бути термінові виклики і вгадати на перед не можливо.
Рассказница• вчера в 15:58
Ответ дляНалогообложу
По 18 років, для нас діти
Мда.... це ж треба так хотіти свою квіточку швиденько перепхати зі своєї шиї
Рассказница• вчера в 16:02
Ответ дляНалогообложу
Це не наше бажання, а бажання батьків хлопця. Хлопець виявив бажання поїхати в літку з нами на відпочинок
А ви і раді старатися? Но коліна не падаєте, ноги не цілуєте зі словами ’благодєтєль ти наш’?
Рассказница• вчера в 16:06
Ответ дляВундерКИНГ
Да. Если муж решил бы для знакомства вручить той женщине цветы - норм. Но если они ничего не принесли бы вам, их букет поставил бы в неудобное положение.
А если вашего мужа не будет, то женщина-женщине цветы?
Ничего не покупайте. Это ж не праздник. Просто вмтреча в ксфе. Ее поддерживаю
Автор сватові подарує)))
Рассказница• вчера в 16:09
Ответ дляНалогообложу
Ще раз повторюю ініціатор зустрічі батьки хлопця.
При кожній зустрічі хлопець приносить нам, або передає дочкою якийсь презент для нас
Це плата за халявний сексуальний досвід сина)))
Рассказница• вчера в 16:23
Ответ дляНевловимий Джо
У меня два сына, еще больше ржу.
То Ви смієтесь, а я згадую свій випадок зі старшим сином - і
Рассказница• вчера в 16:23
Я чомусь надіюсь, що тема троляча, але в будь якому випадку, авторе, дякую
Порадниця на хвилинку стала тією, довоєнною
Невловимий Джо• вчера в 18:05
Ответ дляРассказница
А что было? Я помню, привел в гости девочку, а она сьела полбанки маринованных помидоров, моя мама вынесла вердикт о беременности, мы не знали как спросить.